منو سایت

توییتر واقعا روی دکمه ویرایش کار می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
توییتر واقعا روی دکمه ویرایش کار می کند

ظاهرا آسان نبود شوخی اول آوریل یا توییت توهم آلون ماسک.

همانطور که هر کاربر واقعی توییتر آبی می داند، تقسیم بین رسانه های اجتماعی با افزودن دکمه ویرایش عمیق ترین شکاف ایدئولوژیک زمان ما است – و توییتر آماده تغییر کشور است.

این شرکت روز سه‌شنبه تأیید کرد که واقعاً روی راهی برای ویرایش توییت‌ها کار می‌کند. توییتر کار بر روی گزینه ویرایش توییت ها را از سال گذشته آغاز کرد و آن را آزمایش خواهد کرد آزمایشگاه آبی توییتر، گوشه ای از محصول اشتراک درجه یک در پلتفرم، جایی که در حال آزمایش ویژگی های جدید است. به گفته این شرکت، مشترکان آبی توییتر می توانند انتظار داشته باشند که در ماه های آینده دکمه ویرایش توییت را ببینند.

روز دوشنبه، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، سهم قابل توجهی از 9.2 درصد از توییتر را خریداری کرده و در هیئت مدیره شرکت می کند. به روش معمولی ماسک، نماد شکن نمادین یک روز قبل از اینکه شرکت تصمیم بگیرد از طریق کانال‌های رسمی اعلامیه‌ای را اعلام کند، اطلاعاتی در مورد دکمه ویرایش در یک توییت گفت.

توییتر تمایل جدیدی برای شکل دادن به پلتفرم بر اساس بازخورد کاربران نشان داده است، بنابراین جالب است که ببینیم با شروع آزمایش چه اتفاقی می‌افتد. یافتن نظرات قوی در جهت موافق یا مخالف ویرایش توییت آسان است، اما درک اینکه بیشتر مردم واقعاً چه می‌خواهند در مقیاس بزرگ‌تر بسیار سخت‌تر است. برخی از کاربران باتجربه توییتر سال‌هاست که روی دکمه ویرایش توییت فشار می‌آورند، در حالی که برخی دیگر نگرانی‌های جدی دارند مبنی بر اینکه اطلاعات نادرست و آزار و اذیت، مدیریت آن را در رسانه‌های اجتماعی دشوارتر می‌کند، همچنان که با مشکلات جدی همراه است.

در گذشته، این شرکت علاقه خود را به دادن قابلیت ویرایش توییت‌ها به کاربران کم اهمیت جلوه داد و گفت که این ویژگی به سختی در لیست اولویت‌ها قرار دارد. اما توییتر 2022 جانور بسیار متفاوتی است که شباهت چندانی به پلتفرم اجتماعی راکد گذشته ندارد – و دیگر توسط جک دورسی، مدیر عامل شرکت، که در پایان دوره کاری خود با فشار سرمایه گذاران برای سرعت بخشیدن به سرعت رو به رو شد، اداره نمی شود. شرکت.

اگرچه دورسی بیرون است، اما سرعت را افزایش دهید. توییتر در دو سال گذشته در انواع محصولات جدید سرعت بخشیده است، به سرعت در حال تکامل است و گاهی اوقات ویژگی های جدید را به همان سرعتی که ظاهر می شوند حذف می کند. Fleets، توییت آزمایشی ناپدید شدن توییتر، کمتر از یک سال پس از انتشار رسمی در نوامبر 2020 دوام آورد.

این شرکت برای اولین بار کمتر از یک سال پیش سرویس اشتراک ماهانه توییتر پریمیوم خود، آبی آبی را راه اندازی کرد و به طور کلی آماده بود تا آنچه را که در ماه های اخیر باقی مانده است، ببیند. این شامل همه چیز می شود، از ویدئوهای واکنش مانند TikTok و تصاویر عکاس پسند گرفته تا تغییرات خط مشی مداوم که قوانین پلت فرم را به عنوان یک سند زنده که به رویدادهای جهانی پاسخ می دهد، بازسازی می کند.

من می دانم که دنیا چگونه به پایان می رسد و این با یک دکمه ویرایش در توییتر است

مدیرعامل توییتر می‌گوید دکمه ویرایش «هیچ‌جایی نزدیک به اولویت‌های ما نیست»

توییتر جدیدترین پلتفرم برای آزمایش قابلیت کپی TikTok است