منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • توییچ پخش کننده هایی را که اغلب اطلاعات نادرست به اشتراک می گذارند ممنوع می کند

توییچ پخش کننده هایی را که اغلب اطلاعات نادرست به اشتراک می گذارند ممنوع می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
توییچ پخش کننده هایی را که اغلب اطلاعات نادرست به اشتراک می گذارند ممنوع می کند

سیاست های اطلاعات نادرست خود را به روز می کند و می گوید کسانی را که اغلب دروغ می گویند ممنوع خواهد کرد. بر اساس قوانین جدید، این پلتفرم «توزیع‌کنندگان اطلاعات نادرست مخربی که دائماً اطلاعات نادرست را در داخل یا خارج از توییچ به اشتراک می‌گذارند» مسدود خواهد کرد. اولین بار گزارش شد

توییچ در یک پست وبلاگ نوشت: “هر روز، مردم در توییچ جمع می شوند تا جوامعی را ایجاد کنند که علایق، علایق و استعدادهای مختلف را جشن می گیرند.” «ما مفتخریم که توییچ می‌تواند مردم را گرد هم آورد، اما باور نداریم افرادی که از خدمات آنلاین برای انتشار اطلاعات نادرست و مضر استفاده می‌کنند، جایی در جامعه ما داشته باشند. اگرچه این افراد در Twitch غالب نیستند، اما در صورت پذیرش در سرویس ما می توانند آسیب قابل توجهی ایجاد کنند.

توییچ گفت که کمتر از 100 کانال در ابتدا تحت تأثیر این سیاست قرار خواهند گرفت. او این را در درجه اول یک اقدام احتیاطی می داند. برای اینکه پلتفرم طبق این قوانین عمل کند، کانال ها باید چندین معیار را داشته باشند. در این سیاست آمده است: “ما به دنبال حذف کاربرانی هستیم که حضور آنلاین آنها به اشتراک گذاری مداوم موضوعات به طور گسترده رد شده و به اشتراک گذاشته شده اطلاعات نادرست مضر اختصاص دارد.”

این پوشش برای واکسن‌های ضد کووید-۱۹ و تقلب در انتخابات، و همچنین تئوری‌های توطئه مربوط به درمان‌های خطرناک پزشکی است. این سیاست همچنین به این معنی است که کسانی که «اطلاعات نادرست ترویج شده توسط شبکه‌های توطئه مرتبط با خشونت و/یا تحریک به خشونت» را منتشر می‌کنند یا نادرستی را به اشتراک می‌گذارند که می‌تواند امنیت عمومی را در مواقع اضطراری به خطر اندازد، در معرض خطر بارگیری از پلت فرم هستند.

توییچ می‌گوید که با کارشناسان مستقل اطلاعات نادرست مانند «شاخص اطلاعات نادرست جهانی»، همراه با هیئت‌های انتخاباتی و تأییدیه‌های کنگره برای ارزیابی ادعاهای اطلاعات نادرست غیرنظامیان مانند تقلب در انتخابات و جعل رأی کار می‌کند.

پلتفرم همچنین خاطرنشان کرد که زمان این سیاست در مورد کانال های رسانه ای دولتی روسیه که اکاذیب را منتشر می کنند، اعمال می شود، اگرچه تاکنون تنها یکی از آنها متوجه شده است. پلتفرم‌های دیگر – مانند،، و – توزیع محتوا توسط رسانه‌های دولتی روسیه را طی هفته گذشته در بحبوحه تهاجم این کشور به اوکراین ممنوع، برچسب‌گذاری یا محدود کرده‌اند.

قابل توجه است که این خط‌مشی اقداماتی را که سازندگان خارج از جریان‌های توییچ انجام می‌دهند، پوشش می‌دهد. اگر از پخش کننده ای مطلع شدید که می تواند از توییچ جدا شود، می توانید آن را از طریق ایمیل گزارش دهید. سال گذشته، این سرویس اعلام کرد که این کار را برای تخلفات جدی که به صورت آفلاین یا روی پلتفرم های دیگر انجام می شود، انجام می دهد.

Engadget برای نظر دادن با Twitch تماس گرفت.

یادداشت ویراستار: این مقاله در ابتدا در Engadget ظاهر شد.