منو سایت

تک شاخ های کاغذی کجا هستند؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تک شاخ های کاغذی کجا هستند؟

از آنجایی که بازار جمع‌آوری سرمایه خصوصی به طور فزاینده‌ای صرفه‌جو می‌شود، استارت‌آپ‌هایی که پیش از این تنها با رشد سرمایه‌شان را افزایش می‌دهند، بدون نگرانی در مورد سوخت‌های عملیاتی، باید در آینده نزدیک در برابر تغییر احساسات بازار مقاومت کنند. استارت آپ هایی که رشد چشمگیری ندارند و آیا سوختگی بالایی دارید؟ آنها احتمالاً در دردسر بزرگتری هم هستند.

دقیقاً مشخص نیست که چه تعداد از استارتاپ‌هایی که در فضای تهاجمی جمع‌آوری سرمایه در سال 2021 تجمع کرده‌اند، برای افزایش دور بعدی خود با بیش از یک تخمین ثابت تلاش خواهند کرد. اما ما شروع به دریافت نشانه های اولیه کرده ایم.


این صرافی به بررسی استارت آپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch + بخوانید یا هر شنبه یک خبرنامه از The Exchange دریافت کنید.


 

تک شاخ های کاغذی کجا هستند؟گفتگوی فعلی در فناوری توییتر دیشب و صبح امروز بر بخشی از گزارش The Information متمرکز شد مالک موریسکه در آن او مشکلات بازار پرداخت با یک کلیک را مورد بحث قرار داد.

این یک فضای بوت فعال با یک شماره است ورزشکارانی که بودجه زیادی دارند تلاش می کنند برای سهم بازار

موریس گزارش می دهد که Fast با حمایت Stripe و تحت پوشش TechCrunch در طول چرخه های جمع آوری کمک های مالی خود، حدود 600000 دلار درآمد در سال گذشته به دست آورد. این است لاغربا توجه به اینکه آخرین دور تامین مالی برای شرکت به ارزش 102 میلیون دلار در ژانویه 2021 بود. سپس در اینجا به نحوه بررسی شاخص های رشد شرکت پرداختم:

TechCrunch برای اظهار نظر در مورد رشد به Fast روی آورد. این شرکت با بیان اینکه حجم ناخالص کالاها (GMV) پردازش شده توسط سرویس پرداخت خود “بیش از سه بار در ماه” است، افزود که انتظار دارد این روند “تداوم و افزایش یابد”. تخمین نرخ رشد دشوار است زیرا ما فاقد پایه ای برای مقیاس بندی هستیم، اما اکنون انتظاراتی برای پیشرفت آینده GMV از Fast داریم که می توانیم از آن به عنوان میله اندازه گیری استفاده کنیم.

Fast امروز از اظهار نظر در مورد داده های درآمد گزارش شده خود خودداری کرد.

اختلاف بین شبه‌سنجی Fast که در طول سری B نه رقمی آن به اشتراک گذاشته شد و نتیجه پایان سال نشان می‌دهد که چرا TechCrunch در سال‌های اخیر برای به دست آوردن اعداد ثابت از استارت‌آپ‌ها کار کرده است. تصور من از مدت‌ها پیش این بود که استارت‌آپ‌هایی که نمی‌خواهند داده‌ها را به اشتراک بگذارند، از ترس اینکه رقبایشان مقیاس ARR خود را یاد بگیرند، از انجام این کار امتناع نمی‌کنند، بلکه به این دلیل که توضیح شکاف بزرگ بین نتایج عملیاتی و عملکردشان برایشان دشوار است. ارزیابی:

حماسه Fast مرا در این زمینه بیشتر متقاعد می کند.

اما من نمی خواهم در مورد Fast صحبت کنم، نه واقعاً. این تنها یکی از شرکت هایی است که از سود نقدی استفاده کرده است که در اواخر سال 2020 شروع شد و تا پایان سال 2021 ادامه داشت. می خواهم در مورد آن صحبت کنم. همه چيز استارت‌آپ‌هایی که تخمین‌هایی را انجام داده‌اند که ARR آن‌ها نمی‌تواند پشتیبانی کند، معادل شروع کار نوشتن چک‌هایی است که پشتیبان نمی‌تواند آن‌ها را نقد کند.