منو سایت

تیرکمان همه گیر Airbnb در حال تکمیل شدن است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تیرکمان همه گیر Airbnb در حال تکمیل شدن است


امروز پس از زنگ، غول اجاره ای Airbnb عملکرد خود را برای سه ماهه چهارم سال 2021 گزارش کرد. ارقام آن شرکتی را نشان می دهد که شروع وحشتناکی را در دوران کووید-19 تحمل کرد، جان سالم به در برد و از انتهای دیگر وقفه جستجو خارج شد، شاید بهتر باشد. سلامت از وارد شده است.

سودآوری و درآمدهای بهبود یافته شرکت در مقایسه با سال 2019 تا حدودی با کاهش های اخیر در Hopin متفاوت است. Hopin، شرکتی که نرم‌افزارهایی را ارائه می‌کند که از رویدادهای مجازی یا ترکیبی پشتیبانی می‌کند، در زمانی که Airbnb شاهد بدتر شدن نتایج عملیاتی خود بود، شاهد افزایش تقاضا برای خدمات خود بود. و این هفته، هوپین درصدی دو رقمی از کارکنان خود را کاهش داد.

همه‌گیری می‌دهد، و سپس همه‌گیری می‌برد. یا شاید هم می گیرد و دوباره می دهد. شما ایده را درک می کنید.

بیایید در مورد نکات برجسته نتایج فصلی Airbnb و صحبت‌های معمولی خود صحبت کنیم، زیرا دنیایی از شرکت‌های فناوری را بررسی می‌کنیم که به طور فزاینده‌ای شبیه روزهای قبل از همه‌گیری است.

Q4 در Airbnb

در سه ماهه چهارم، Airbnb کل فعالیت پلت فرم (GMV) را 11.3 میلیارد دلار گزارش کرد که در نتیجه درآمد 1.53 میلیارد دلار و سود خالص 55 میلیون دلار را به همراه داشت. برای کل دوره 2021، Airbnb یک فعالیت پلتفرم به ارزش 46.9 میلیارد دلار، سود کل 6.0 میلیارد دلار و ضرر خالص 352 میلیون دلار ثبت کرد.

تحلیلگران انتظار داشتند Airbnb 1.46 میلیارد دلار در خط برتر خود برای سه ماهه چهارم و سود تعدیل شده هر سهم 0.03 دلار گزارش کند – Yahoo Finance EPS تعدیل شده شرکت را برای سه ماهه 0.08 دلار تعیین می کند، بنابراین Airbnb بهترین نتیجه را در سه ماهه چهارم به دست آورد. این شرکت همچنین حدود 200 میلیون دلار از انتظارات GMV فراتر رفت.

همه چیز خوب به نظر می رسد، اینطور نیست؟ خوب، وجود دارد مقداری دلایلی برای انتقاد متوسط ​​از عملکرد مالی شرکت. بیایید در مورد نتایج کوچکتر صحبت کنیم و سپس به این فکر کنیم که Airbnb تا چه حد از بیماری همه گیر خود فاصله گرفته است، زمانی که کارکنان خود را کاهش داد و سرمایه گرانی را برای اطمینان از بقای خود مصرف کرد.

خوب، بیایید بد رفتار کنیم

برخی ممکن است کشف بخش‌های کم‌مفید گزارش سود را بد سلیقه بدانند، که عموماً مثبت است، به‌ویژه زمانی که سهام شرکت در معاملات پس از ساعات کاری بالا می‌رود. که به آن می گوییم زندگی بدون کمی هیاهو چیست؟

سهام Airbnb در ساعات کاری عادی ۶ درصد و پس از کاهش درآمد ۴ درصد دیگر افزایش یافت. خیابان شاد است.

روی دیگر سکه خورشیدی Airbnb شامل موارد زیر است: