منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • تیم NPE متا در حال راه اندازی یک برنامه جدید به نام Task برای سازماندهی و وظایف گروهی است

تیم NPE متا در حال راه اندازی یک برنامه جدید به نام Task برای سازماندهی و وظایف گروهی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تیم NPE متا در حال راه اندازی یک برنامه جدید به نام Task برای سازماندهی و وظایف گروهی است

گروه تحقیق و توسعه داخلی متا، معروف به تیم NPE، به تازگی یک برنامه اجتماعی جدید به نام Move را راه اندازی کرده است که برای لیست کارهای شخصی و گروهی طراحی شده است. این برنامه به افراد، از جمله افراد یا گروه‌هایی که حول یک پروژه سازماندهی می‌کنند، اجازه می‌دهد تا لیست کارهایی را ایجاد کنند و برای مواردی که هنوز باید تکمیل شوند، اعلان‌ها و یادآوری‌ها ارسال کنند. با این حال، برخلاف برنامه‌های کاربردی سنتی، Move با اجازه دادن به کاربران برای کسب امتیاز برای کارهای تکمیل‌شده، تجربه را بازی‌سازی می‌کند، که به نوبه خود به آن‌ها اجازه می‌دهد آواتار آلپاکا را با لوازم جانبی مانند کلاه، لباس، عینک آفتابی و موارد دیگر سفارشی کنند.

بدیهی است که این ایده تشویق مشارکت گروهی است، زیرا شخصی سازی آواتار به کاربران اجازه می دهد تا ببینند کدام اعضای گروه سازنده تر هستند. یعنی اگر آواتار شما لوازم جانبی ندارد پس مشخص است که هنوز در پروژه گروه شرکت نکرده اید. این می تواند به عنوان شکل ظریفی از فشار اجتماعی برای مشارکت بیشتر عمل کند.

متا تأیید کرد که Move هنوز یک آزمایش کوچک و اولیه توسط تیم آزمایش محصول جدید (NPE) این شرکت است که معتقد است می‌تواند برای مواردی مانند طرح‌های اجتماعی یا پروژه‌های کلاس درس استفاده شود. این برنامه کاربردی را چیزی شبیه به یک ابزار “وظیفه اجتماعی” می بیند که دسترسی به وظایف گروهی را آسان تر و شفاف تر می کند. قبل از راه‌اندازی، برنامه با گروه کوچکی از سازمان‌دهندگان جامعه برای بازخورد اولیه آزمایش شد.

این شرکت پیشنهاد می‌کند که Move را می‌توان برای پروژه‌های گروه دانش‌آموزی، پروژه‌های انجمن خواهر یا برادری، فهرست وظایف هم اتاقی، گروه‌های محله، پروژه‌های اجتماعی، یا حتی فهرست کارهای شخصی یا مسئولیت‌های خانوادگی استفاده کرد.

تیم NPE متا در ماه های اخیر به جای تلاش برای ایجاد تجربه اجتماعی جدید بعدی، تمرکز خود را به تمرکز جهانی تر تغییر داده است. تا کنون، متا در یک پلتفرم توسعه شخصیت های مجازی مبتنی بر هوش مصنوعی، هوش مصنوعی Inworld، سرمایه گذاری کرده است و در حال کار بر روی سایر برنامه های غیر اجتماعی است، مانند برنامه ای که به زندانیان سابق کمک می کند تا دوباره وارد جامعه شوند، و بیشتر برای خانواده های LGBTQ در جامعه برو پدر و مادر شدن این شرکت گفت، تغییر در استراتژی NPE همچنین شامل برنامه هایی برای سرمایه گذاری در تیم های کارآفرینی کوچک است.

به نظر می رسد راه اندازی Task نشان می دهد که این گروه به طور کامل از پروژه های اجتماعی دست برنداشته است، اما ما می دانیم که این برنامه قبل از اینکه NPE تمرکز خود را در دسامبر گذشته تغییر دهد در دست توسعه بود.

این برنامه در حال حاضر در اپ استور اپل در ایالات متحده به صورت رایگان در دسترس است. هیچ پرداخت درون برنامه ای یا اشتراک لازم نیست. متا می گوید که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر از این نسخه اولیه است.

گزارش های اضافی توسط مانیش سینگ.