منو سایت

ثبت‌نام با شکاف‌های 2-4-1 برای TC Sessions: Robotics 2022 باز می‌شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ثبت‌نام با شکاف‌های 2-4-1 برای TC Sessions: Robotics 2022 باز می‌شود

ما بسیار هیجان زده هستیم که به شما بگوییم که پنجمین جلسات TC: رباتیک امسال به عنوان یک رویداد زنده و شخصی بازمی گردد! خیلی طولانی شده است و ما نمی توانیم منتظر دیدن شما – و بسیاری از روبات ها – در 22 جولای در مرکز همایش هاینز در بوستون، ماساچوست باشیم.

هوش مصنوعی باعث پیشرفت سریع در فناوری رباتیک شده است و ربات‌ها نه تنها نحوه کار افراد را تغییر می‌دهند، بلکه رقابت تجاری را تقریباً در هر صنعت، از فناوری، عرضه و خدمات غذایی گرفته تا انبارها، ساخت‌وساز و مراقبت‌های بهداشتی سرعت می‌بخشند.

فناوری رباتیک به انقلابی در شیوه زندگی، کار و بازی مردم ادامه خواهد داد، و جلسات TC: Robotics 2022 جایی است که شما آنچه را که در پیش دارید – از کارشناسانی که می دانند – خواهید آموخت و فرصت های بالقوه را کشف خواهید کرد.

چه راهی بهتر از ارائه یک تخفیف بزرگ برای جشن گرفتن چنین مناسبتی فرخنده؟ ما فروش بلیط را با پیشنهاد محدود 2 به 1 شروع می کنیم. پاس TC Sessions: Robotics 2022 خود را بخرید با 165 دلار و یک پاس دوم به صورت رایگان. چه کسی مجانی عشق نمی ورزد؟

در طول این اجلاس یک روزه، تیم تحریریه TechCrunch به تفصیل درباره سازندگان، فن‌آوران، مهندسان، محققان و سرمایه‌گذاران برجسته جهان در زمینه رباتیک و هوش مصنوعی آشنا می‌شود. شما در مورد فن آوری های جدید، روندهای جدید یاد خواهید گرفت و خواهید شنید که سرمایه گذاران فکر می کنند نسل بعدی تکشاخ های روباتیک را در کجا خواهند یافت.

منتظر یک لیست کامل از 1: 1 مصاحبه ها، بحث های میزگرد، جلسات پرسش و پاسخ تعاملی و میزگردهای کوچکتر برای بحث های عمیق در مورد موضوعات خاص باشید. و با حضور بیش از 2000 ماشین رباتیک، شیکر و سازنده، آماده درگیر شدن در یک شبکه در سطح جهانی باشید.

اکنون برای چیزهای واقعا سرگرم کننده – نمایش ربات. آنها را در صحنه اصلی خواهید یافت و برای نمایش های عملی، به منطقه نمایشگاه بروید. اینجاست که ده‌ها استارت‌آپ هیجان‌انگیز در مراحل اولیه را خواهید دید که آخرین فناوری رباتیک خود را به نمایش می‌گذارند.

چه به دنبال اطلاعات در مورد فناوری و محصولات، سرمایه گذاری، استعدادهای مهندسی، شرکای جدید یا همه موارد فوق هستید، حضور در اولویت را داشته باشید. جلسات TC: Robotics 2022 در بوستون در 22 ژوئیه. و از پس انداز جدی استفاده کنید – پاس خود را 2 به 1 بخرید در حال حاضر قبل از فروش.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions: Robotics 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(تابع () {var func = تابع () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-3a032127bc7a94d87de7c26b0bfc1df1’) اگر (iframe) {iframe.onload = تابع () {iframe.onload: ‘pogssa:Mell’ : ‘wpcom-iframe-3a032127bc7a94d87de7c26b0bfc1df1’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); {}} // // تابع اندازه خودکار iframe var = S iframe vare func. createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();