منو سایت

ثبت نام کن! بنیانگذاران آستین در TechCrunch Live حضور دارند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ثبت نام کن! بنیانگذاران آستین در TechCrunch Live حضور دارند

هی آستین بنیانگذاران!! TechCrunch. و برعکس. ماه آینده، TechCrunch دوباره اکوسیستم فناوری آستین را در یک قسمت ویژه از TechCrunch Live در 6 آوریل ساعت 11:30 صبح به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار می شود. ما فقط دنبال یک روند نیستیم – TC همیشه از طرفداران آستین بوده است… اولین ملاقات من در آنجا بیش از هفت سال پیش بود!

چیدمان کشنده است، اما هیچ پنجره ای بدون آن کامل نخواهد بود آستین. تحریریه TechCrunch در جستجوی نمایش سه استارتاپ است. ضمیمه کنید اینجا. برای واجد شرایط بودن، باید:

  • در منطقه آستین بزرگ مستقر باشید
  • MVP داشته باشید
  • یک پیش از سری A باشید

هر شرکت چهار دقیقه برای ارائه خواهد داشت و به دنبال آن پنج دقیقه پرسش و پاسخ با داوران فوق العاده ما خواهد بود. شرکت‌ها آموزش خصوصی با تیم Startup Battlefield دریافت خواهند کرد که مسئول آموزش تمام ارائه‌های شرکت TechCrunch در مراحل اولیه، یک ویژگی کوچک TechCrunch.com و یک جدول رایگان TechCrunch Disrupt 2022 است. شخصی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داوران معروفی که به این رویداد می آیند، با ما همراه باشید!

اگر می خواهید برای سبقت گرفتن اقدام کنید، دکمه را فشار دهید لینک درخواست اینجا. برنامه ها در 22 مارس بسته می شوند. برای حضور در این رویداد که در 6 آوریل برگزار می شود، با کلیک بر روی این لینک، ثبت نام کنید!