منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • جامعه Terra پیشنهاد احیای ارز دیجیتال LUNA را پس از انفجار توسط سکه های پایدار می پذیرد.

جامعه Terra پیشنهاد احیای ارز دیجیتال LUNA را پس از انفجار توسط سکه های پایدار می پذیرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
جامعه Terra پیشنهاد احیای ارز دیجیتال LUNA را پس از انفجار توسط سکه های پایدار می پذیرد.

نه روز پیش، Do Kuon، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform، طرحی را برای احیای اکوسیستم Terra پس از سقوط ارزهای رمزپایه UST و LUNA در اوایل ماه جاری به اشتراک گذاشت و بازارهای رمزنگاری را با آنها نابود کرد.

امروز طرح ترا مورد قبول و تایید جامعه قرار گرفته است.

Terra 2.0 در راه است، حساب رسمی Terra در توییتر توییت ها در روز چهارشنبه اکوسیستم Terra با حمایت زیاد به پیشنهاد 1623 رای داد که خواستار یک بلاک چین جدید و حفظ جامعه ما است.

این پیشنهاد به طور موثر یک بلاک چین لایه 1 Terra جدید بدون سکه پایدار الگوریتمی آن ایجاد می کند. بلاک چین قدیمی Terra Classic (LUNC) و بلاک چین جدید Terra (LUNA) نام خواهد داشت. توییت ها. علامت لونا است جدید و با نام قدیمی با همان نام اشتباه گرفته نشود (می دانم گیج کننده است.)

به گزارش ترا استیشن، این پیشنهاد 65 درصد یا حدود 200 میلیون رأی موافق داشت، در حالی که حدود 21 درصد یا 54 میلیون رأی ممتنع و حدود 13 درصد یا 41 میلیون رأی مخالف داشتند. آرا بر اساس داشتن یک توکن LUNA، با یک رای در هر توکن، نه برای هر کاربر، داده می شود.

با توجه به اینکه از آستانه خود فراتر رفته است، طرح راه اندازی مجدد در 27 می معرفی می شود.

طبق شرایط پیشنهادی، Terra برای اعضای جامعه که هرگز سکه‌های پایدار قدیمی LUNA یا UST خود را در پس‌زمینه یک اکوسیستم فروخته‌اند، توکن‌هایی صادر می‌کند.

طبق برنامه، توکن ها به شرح زیر توزیع می شوند:

  • 30 درصد به استخر عمومی او.
  • 35% برای دارندگان LUNA قبل از حمله.
  • 10% برای دارندگان UST قبل از حمله.
  • 10% برای دارندگان LUNA پس از حمله.
  • 15% برای دارندگان UST پس از حمله.

Terra می نویسد، نمونه کارها مربوط به آزمایشگاه های Terraform و Guard Foundation Luna بخشی از لیست سفید airdrop نخواهد بود.

Terra[این}زنجیرهمتعلقبهTerraacommunity”Terraراخواهدساخت[Това}щенаправиTerraизцялособственостнаобщността“Terra[This}willmakeTerraafullycommunity-ownedchain”Terraگفت. “ما معتقدیم این گام مهمی در جهت توانمندسازی اکوسیستم ما است.