منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • جستجوی Google در حال حاضر اطلاعات کیفیت هوا را در سطح شهر ایالات متحده نشان می دهد

جستجوی Google در حال حاضر اطلاعات کیفیت هوا را در سطح شهر ایالات متحده نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
جستجوی Google در حال حاضر اطلاعات کیفیت هوا را در سطح شهر ایالات متحده نشان می دهد

این شرکت روز چهارشنبه به TechCrunch تایید کرد که گوگل در حال انتشار اطلاعات دقیق کیفیت هوا در جستجو است. این شرکت خاطرنشان می کند که راه اندازی در حال حاضر تنها از درخواست ها در سطح شهر پشتیبانی می کند. گوگل برای اولین بار منتشر کرد عملکرد در هند نوامبر گذشته. این شرکت می‌گوید اکنون یک ویژگی جستجو را در ایالات متحده معرفی می‌کند تا به مردم کمک کند اطلاعات به موقع و مرتبط در مورد کیفیت هوا در منطقه خود پیدا کنند. ویژگی جدید اولین بار توسط 9to5Google مورد توجه قرار گرفت.

اکنون، هنگامی که “آلودگی هوا در نزدیکی من” و پرس و جوهای مرتبط را جستجو می کنید، کیفیت محلی و شرایط هوای مناسب را پیدا خواهید کرد. یا می توانید جستجوهایی مانند کیفیت هوای بروکلین یا کیفیت هوای بوستون را جستجو کنید تا اطلاعات مکانی متفاوت از موقعیت فعلی خود را دریافت کنید.

جستجوی Google در حال حاضر اطلاعات کیفیت هوا را در سطح شهر ایالات متحده نشان می دهد

اعتبار تصویر: TechCrunch / اسکرین شات

وقتی مکانی را جستجو کردید، نقشه کیفیت هوا را در جستجوی گوگل خواهید دید. از آنجا، می‌توانید اطلاعاتی درباره کیفیت هوای محلی در منطقه و افراد اطراف آن، به همراه جزئیاتی از جایی که Google این اطلاعات را دریافت می‌کند، مشاهده کنید. این نقشه همچنین آخرین به روز رسانی اطلاعات کیفیت هوا را به شما نشان می دهد.

سخنگوی این شرکت در بیانیه‌ای گفت: «ما همیشه در حال کار بر روی راه‌های جدیدی برای ارتباط افراد با اطلاعات مفید در هنگام مراجعه به Google هستیم. ما همچنان به بررسی راه‌هایی برای دسترسی آسان به اطلاعات معتبر در مورد طیف وسیعی از موضوعات پایداری و زیست‌محیطی ادامه می‌دهیم و مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در این زمینه به زودی هستیم.»

این ویژگی جدید به مجموعه به‌روزرسانی‌های جستجویی می‌پیوندد که گوگل در چند ماه گذشته راه‌اندازی کرده است. در اواخر ماه مارس، این شرکت یک برچسب جدید “به شدت استناد شده” به نتایج جستجوی خود اضافه کرد تا مشتریان را به منابع قابل اعتماد هدایت کند. برچسب جدید، که در چرخ فلک داستان های برتر ظاهر می شود، برای کمک به کاربران در شناسایی داستان هایی طراحی شده است که مکرراً توسط سایر سازمان های خبری نقل شده است.

چند روز قبل از این اعلامیه، گوگل بهبودهایی را در مدل هوش مصنوعی خود ارائه کرد تا جستجوی گوگل را به تجربه ای امن تر و بهتر در رسیدگی به سوالات حساس، از جمله موارد مربوط به خودکشی، تجاوز جنسی، سوء مصرف مواد و خشونت خانگی تبدیل کند. همچنین از دیگر فناوری‌های هوش مصنوعی برای بهبود توانایی خود در حذف محتوای آشکار یا پیشنهادی ناخواسته از نتایج جستجو استفاده می‌کند، زمانی که مردم به طور خاص به دنبال آن نیستند.

گوگل در حال معرفی پیشرفت‌های هوش مصنوعی برای کمک به ایمن نگه داشتن جستجوها و سوالات “بحران شخصی” است.

جستجوی Google یک برچسب جدید برای هدایت افراد به منابع خبری اصلی دریافت می کند