منو سایت

جلسات شریک دانش جدی درباره TC Sessions: Mobility 2022 را از دست خواهند داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
جلسات شریک دانش جدی درباره TC Sessions: Mobility 2022 را از دست خواهند داد

کمتر از دو هفته از شروع کار داریم جلسات TC: Mobility 2022. اولین رویداد تحرک شخصی ما از سال 2019 – گربه های مقدس! – در تاریخ 18-19 می در سن متئو، کالیفرنیا برگزار می شود و پس از آن یک رویداد آنلاین در 20 می برگزار می شود.

این فرصت را از دست ندهید تا با صدها نفر از همتایان خود ارتباط برقرار کنید و در مورد آخرین فناوری های حرکتی بشنوید، ببینید و آزمایش کنید. پاس خود را بخرید تا 15 می و 200 دلار پس انداز خواهید کرد.

ما این اجلاس چند روزه را با بیش از 30 سخنرانی از رهبران فناوری جابجایی و حمل و نقل، فن‌شناسان خبره، سرمایه‌گذاران و سیاستمداران در صحنه اصلی پر کردیم. برنامه کامل را ببینید برای همه انتخاب های عالی اما اگر برای ارائه این توصیه وقت نگذاریم، بی دقتی خواهیم کرد.

جلسات همکاران ما را از دست ندهید. این پیشرفت‌های ویژه که توسط متخصصان انجام می‌شود، به شما فرصت می‌دهد تا به آن تکیه کنید، سؤالات بیشتری بپرسید، پاسخ‌های بیشتری دریافت کنید، فرصت‌های جدید را کشف کنید، و با شرکت‌هایی که از استارت‌آپ‌های تحرک در مراحل اولیه پشتیبانی می‌کنند، ارتباط برقرار کنید.

این چیزی است که کارین ماک، مدیر ارشد ارتباطات در FlashParking، در مورد تجربه خود در جلسه موفقیت آمیز آخرین رویداد تحرک زنده ما به ما گفت.

من از بلندگوهای عالی شرکت‌هایی مانند اوبر لذت بردم، اما این ارائه‌های فردی بود که واقعاً شروع به ورود به قلب گفتگو کرد و دید که چگونه این مشارکت‌های تلفن همراه جان می‌گیرند.»

ما مجموعه ای چشمگیر از شرکای داریم که مایلند دانش قابل توجهی را به نفع شما کنار بگذارند. ببینید چه کسی می آید و چه چیزی ارائه خواهد کرد.

18 می

چگونه Pony.ai در سناریوهای مختلف ترافیک و آب و هوای بد در سراسر جهان حرکت می کند

توسط شما آورده شده است Pony.ai

در Pony.ai، ما در تلاش هستیم تا با ایجاد فناوری رانندگی مستقل ایمن و قابل اعتماد، از تحرک خودران در همه جا اطمینان حاصل کنیم. از زمان تأسیس ما در سال 2016 در فرمونت، کالیفرنیا، ما پیشگام خدمات حرکتی مستقلی بوده ایم که به نفع مصرف کنندگان جهانی در پنج شهر در ایالات متحده و چین است. با 6.2 میلیون مایل خودکار، فناوری اصلی رانندگی خودکار Pony.ai به “راننده مجازی” اجازه می دهد تا در انواع ترافیک و سناریوهای آب و هوای بد روان و ایمن حرکت کند.

تحویل جام مقدس: وسایل نقلیه مصرفی ایمن و بسیار خودکار برای فروش

توسط شما آورده شده است فناوری های اینویز

سال آینده، خودروسازان پیشرو، خودروهای مصرفی لوکسی را که دارای ویژگی‌های ایمنی هندزفری هستند، به فروش خواهند رساند. لیدار این سیستم‌های رانندگی خودکار را به سطح بعدی ارتقا می‌دهد و اعتماد مصرف‌کنندگانی را که می‌توانند از این فن‌آوری‌های نجات‌بخش بهره ببرند بازگرداند. Omer CEO و یکی از بنیانگذاران Innoviz Technologies عمر Keilaf در مورد راه طولانی تولید خودروهای کلاس Lidar صحبت خواهد کرد تا به خودروسازانی مانند BMW برای دستیابی به اتوماسیون سطح 3 برای اولین بار کمک کند. بعدش چی؟ فناوری آماده است. اکنون زمان آن است که آن را در خودروهای سراسر جهان ادغام کنیم و به مصرف کنندگان به درستی آموزش دهیم تا دوباره رانندگی خودکار را دوست داشته باشند، نه از آن متنفر باشند.

داده ها: کلید شما برای تحرک خودمختار موفق

توسط شما آورده شده است اپن

Appen پیشرو در چرخه عمر داده برای هوش مصنوعی است. این جلسه موارد استفاده و چالش‌هایی را که مشتریان ما در بازیابی داده‌ها، آماده‌سازی داده‌ها و ارزیابی مدل انسانی مشاهده می‌کنند، بررسی می‌کند. کارشناسان ما فن‌آوری‌ها و فرآیندهایی را که برای موفقیت در تجربه کابین و داده‌های داخل خودرو با سیستم‌های ADAS و خودروهای خودران مورد استفاده قرار گرفته‌اند، مورد بحث و بررسی قرار خواهند داد.

یک الگوی حسگر جدید: چگونه GPR از نقشه های زیرزمینی استفاده می کند تا امکان رانندگی خودکار در همه شرایط را فراهم کند

توسط شما آورده شده است GPR

خودروسازان و شرکت‌های AV از نقشه‌برداری زیرزمینی و پلت‌فرم مکان‌یابی GPR برای اطمینان از رانندگی خودکار ایمن، بدون تکیه بر خط‌های مشخص، زمان و نور مشترک، یا نشانه‌های بصری پایدار استفاده می‌کنند. GPR در حال گسترش است که وسایل نقلیه مصرفی با عملکردهای خودکار و AV در کجا و در چه زمانی می توانند کار کنند، بازارهای جدیدی را باز می کند و سطحی از استقلال را معرفی می کند که می تواند اعتماد عمومی را جلب کند. مدیر عامل GPR، طارق بولات، نحوه عملکرد محصول GPR، نحوه استفاده خودروسازان و شرکت‌های AV امروز، و معنای آن برای آینده خودمختاری خودروهای سواری با حجم بالا، روبات‌ها و بارگیری خودکار را شرح خواهد داد.

19 می

شکستن طلسم لوکس: راهی به سوی تجاری سازی استقلال امن برای همه

توسط شما آورده شده است سپتون

دکتر جون پی، Cepton را در سال 2016 با چشم انداز ارائه حمل و نقل ایمن و مستقل برای همه تاسیس کرد. بدون دست، کوچه به کوچه – لیدار وعده می دهد که این چشم انداز را به واقعیت تبدیل کند، اما فقط از طریق مقیاس. Cepton با تمرکز بر استاندارد کردن ایمنی برای تمام سطوح خودمختاری، متعهد به تجاری سازی یک رهبر برای هر خودروی مصرف کننده، نه فقط برای کلاس لوکس است. هدف Cepton با حمایت از برنامه Ultra Cruise جنرال موتورز، ارائه تمام مزایای فناوری لیدار در هر خانواده آمریکایی در کمتر از دو سال است. ما از دکتر پی در مورد سفر Cepton به بزرگترین جایزه رهبری صنعت ADAS و معنای آن برای آینده تحرک خواهیم شنید. همچنین از دکتر پی در مورد قابلیت‌های منحصربه‌فرد لیدار برای افزودن امنیت به ادراک، ملاحظات کلیدی در پس مقیاس‌پذیری لیدار برای خودروهای روزمره، و اصول جاودانه زیربنای اختراع زیبای Cepton خواهیم شنید.

توسعه آینده زیرساخت های حمل و نقل

توسط شما آورده شده است شرکت توسعه اقتصادی میشیگان

آینده تحرک با نسل بعدی راه حل های حمل و نقل و زیرساخت هایی که آنها را ایمن و کارآمد نگه می دارد آغاز می شود. شرکت‌کنندگان از برخی از نوآورترین نام‌ها درباره فرصت‌هایی می‌شنوند که وقتی صنعت خودروسازی سنتی با نوآوری‌های فناوری پیشرفته روبرو می‌شود تا طرز تفکر ما را در مورد جاده‌هایمان متحول کند، انتظار دارند. این جلسه نیاز به پایداری جاده‌های ما در آینده را نشان می‌دهد و اینکه چگونه یک کریدور وسایل نقلیه متصل و خودکار در میشیگان راه را برای استقرار ملی جاده‌های مبتنی بر فناوری هموار می‌کند. شرکت کنندگان در بحث: ترور پل، مدیر تحرک در میشیگان، و شلبی وینکلر، معاون ارشد برنامه ها و عملیات در Cavnue.

جلسات TC: Mobility 2022 شخصاً در تاریخ 18 تا 19 می در سن متئو، کالیفرنیا و پس از آن یک رویداد آنلاین در 20 می برگزار می شود. کارت خود را قبل از 15 می بخریدو 200 دلار پس انداز خواهید کرد. اکنون برای برقراری ارتباط با افراد با نفوذی که می توانند به شما در پیشبرد کسب و کارتان کمک کنند، آماده شوید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions: Mobility 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.content:’inframe. ‘ wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // اندازه خودکار تابع سند iframe var pon. var funcSize createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();