منو سایت

جلسات TC: جلسات شریک آب و هوا دانش و بینش را ارائه می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
جلسات TC: جلسات شریک آب و هوا دانش و بینش را ارائه می دهند

فقط دو هفته از اولین تلاش خود در زمینه فناوری آب و هوا باقی مانده است جلسات TC: Climate and Extreme Technology Challenge 2022 فینال جهانی در 14 ژوئن در برکلی، کالیفرنیا – با یک روز آنلاین در 16 ژوئن. به دلایل زیادی در همه جا یک روز حماسی خواهد بود – آیا می دانستید؟ بیل گیتس آیا یکی از سخنرانان ارائه شده است؟

این فرصت را برای شنیدن و تعامل با موج جدید کارآفرینان فناوری آب و هوا، بنیانگذاران اولیه، مدیران عامل، دانشمندان، محققان، مهندسان و سرمایه گذاران خطرپذیر که به آنها کمک مالی می کنند، از دست ندهید.

آیا می دانید چه چیز دیگری را نمی توانید از دست بدهید؟ فروش ما از کارت روز یادبود 2 برای 1 – امشب ساعت 23:59 (PT) به پایان می رسد. همین الان پاس خود را بخرید و ذخیره کنید

مشاوره حرفه ای: بله، ویراستاران TechCrunch با صداهای پیشرو در مبارزه با تغییرات آب و هوایی مصاحبه خواهند کرد (مشاهده دستور کار رویداد)، اما اگر جلسات شریک خود را به شما یادآوری نکنیم، به شما آسیب می رسانیم.

این جلسات شریک خاص و تحت رهبری متخصصان به شما زمان می‌دهد تا به آن تکیه کنید، پاسخ‌های بیشتری دریافت کنید، فرصت‌های جدید را کشف کنید و با شرکت‌هایی که از استارت‌آپ‌های آب و هوایی حمایت می‌کنند ارتباط برقرار کنید.

این گروه چشمگیر از شرکا و آنچه که در مورد آنها بحث خواهند کرد را بررسی کنید. آنها با دانش و منابع آماده هستند تا به شما در ایجاد یک استارتاپ موفق کمک کنند.

قدرت بخشیدن به آینده از طریق فناوری های متحول کننده

این پانل به نوآوری های تکنولوژیکی انقلابی می پردازد که صنایع را برای ساختن جهانی کاملاً بهتر متحول می کند. چگونه کسب و کار، دولت، بشردوستانه و جامعه استارت آپ می توانند برای ایجاد فردایی بهتر گرد هم آیند؟ از این سرمایه گذاران باتجربه و پیشکسوتان صنعت بشنوید که چگونه فناوری نه تنها می تواند آینده را شکل دهد، بلکه بزرگترین فرصت ها در کجا قرار دارند. با حمایت XTC

سخنرانان:

جیمی بوچر (مدیرعامل و رئیس کمونیکس اینترنشنال)، فیلیپ گرونر (رئیس جهانی Due Diligence، Decisive Capital Management SA)، ویکتوریا اسلیوکف (مدیر عامل، Extreme Tech Challenge)، و بیل تای (فرشته سرمایه گذار; شریک بازنشسته CRV; یکی از بنیانگذاران Extreme Tech Challenge)

کاهش تأثیر بر اقلیم در رایانش ابری

انتخاب استقرار در فضای ابری بدیهی است که انتخاب بهتری برای آب و هوا است، اما می‌توانید با انجام چند قدم کلیدی، انتشار گازهای گلخانه‌ای خود را بیشتر کاهش دهید. از شما دعوت شده است در این جلسه شرکت کنید تا درباره نحوه کمک جامعه فناوری به کاهش تغییرات آب و هوا و یک استراتژی ساده برای کاهش ردپای کربن در ابر بیشتر بدانید. حمایت شده توسط Platform.sh

سخنرانان:
فرد پلیس (هم بنیانگذار و مدیر عامل، Platform.sh)

جلسات TC: آب و هوا 2022 در 14 ژوئن در برکلی، کالیفرنیا (با تاریخ آنلاین 16 ژوئن) برگزار می شود. فراموش نکنید که دانشی را که در جلسات شریک ما در انتظار شماست جذب کنید. و یک لحظه دیگر منتظر نمانید پاس خود را بخرید – فروش خاطره روز 2 برای 1 امشب ساعت 11:59 شب به پایان می رسد (PT). برو بیرون و نجات بده!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions Climate 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-2630e5f45a7134273745f74bbfdcbf94’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe_iframe.frame’_post ‘: ‘wpcom-iframe-2630e5f45a7134273745f74bbfdcbf94’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); {}} // // اندازه خودکار تابع iframe var. createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) برگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();