منو سایت

جنیفر گرانهولم وزیر انرژی ایالات متحده در TC Sessions: Climate سخنرانی خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
جنیفر گرانهولم وزیر انرژی ایالات متحده در TC Sessions: Climate سخنرانی خواهد کرد

باورش سخت است که با وجود الف اجماع علمی و کوه ها از شواهد تایید شده، تغییرات آب و هوایی به فوتبال سیاسی جهانی تبدیل شده است. و با این حال ما اینجا هستیم.

تمام فناوری های نوآورانه آب و هوایی جهان – چه فعلی و چه در حال ظهور – برای معکوس کردن بحران فزاینده آب و هوا بدون یک عنصر کلیدی کافی نیستند: اراده سیاسی. با این حال، ماهیت بسته سیاست ایالات متحده باعث توقف پیشرفت در کاهش می شود. این سوال مطرح می‌شود: چگونه می‌توانیم به‌عنوان یک ملت، اینجا در خانه به‌طور معناداری به جلو حرکت کنیم – خیلی کمتر برای تأثیرگذاری بر دیگر آلاینده‌های اصلی کربن در سراسر جهان؟

این موضوع حیاتی تنها یکی از دلایلی است که ما هیجان زده هستیم تا اعلام کنیم جنیفر گرانهولم، وزیر وزارت انرژی ایالات متحده (DOE) در روز 16 ژوئن در روز آنلاین ما به ما خواهد پیوست. جلسات TC: Climate and Extreme Technology Challenge 2022 فینال جهانی.

گرانهولم تلاش‌های DOE را برای کمک به تحقق هدف پرزیدنت بایدن مبنی بر انتشار خالص کربن صفر تا سال 2050 رهبری می‌کند، چیزی که گرانهولم گفت. پیام وزیر خارجه به آمریکابه معنی “انرژی ارزان، فراوان و پاک – تولید شده در اینجا در ایالات متحده”

بعید است که گرانهولم یا هر یک از سیاستمداران فعلی ما در سال 2050 بر سر کار بیایند. اما با توجه به احتمال برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با رقابت بیشتر در سال 2024، ما کنجکاو هستیم که گرانهولم قصد دارد در دو یا شاید شش سال آینده چه اقدامات خاصی را انجام دهد. ما را به این هدف دور نزدیکتر کند.

در سال 2021 DOE 2.1 میلیون دلار اعلام کرد در جوایز مشارکت عمومی و خصوصی مرتبط با پیشرفت انرژی گرما هسته ای. مایلیم در مورد تامین مالی مشارکت های دولتی و خصوصی از DOE و پروژه های دیگری که می توان انتظار داشت بیشتر بشنویم.

اینها تنها برخی از موضوعاتی است که ما با گرانهولم، که دومین زنی بود که در 25 فوریه 2021 رئیس DOE شد، بحث خواهیم کرد. او همچنین اولین زنی بود که به عنوان فرماندار میشیگان انتخاب شد و دو دوره از سال 2003 تا 2011 خدمت کرد.

گرانهولم تلاش‌ها را برای تنوع بخشیدن به اقتصاد میشیگان، تقویت صنعت خودروسازی، حفظ تولید و افزودن بخش‌های نوظهور – مانند انرژی پاک – به سبد اقتصادی این ایالت رهبری می‌کند.

پس از خدمت به عنوان فرماندار، گرانهولم به عنوان استاد برجسته عمل در مدرسه سیاست عمومی گلدمن، با تمرکز بر تقاطع قانون، انرژی پاک، تولید، سیاست و صنعت، به دانشکده دانشگاه کالیفرنیا، برکلی پیوست. او همچنین به عنوان مشاور در برنامه انرژی پاک Pew Charity Trust خدمت کرده است.

این گفتگوی آنلاین را از دست ندهید و فرصت شنیدن مستقیم جنیفر گرانهولم، وزیر انرژی ایالات متحده، در مورد تلاش‌های مداوم برای نزدیک‌تر کردن ایالات متحده به انتشار خالص کربن صفر را از دست ندهید.

جلسات TC: آب و هوا شخصاً در 14 ژوئن در سالن زلرباخ UC Berkley برگزار می شود و این گفتگو در کنار شومینه در روز آنلاین ما در 16 ژوئن برگزار می شود. بلیط خود را امروز بخرید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-fbbb73e7104f61641c1ea536a632291b’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.frame:_Post ‘: ‘wpcom-iframe-fbbb73e7104f61641c1ea536a632291b’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); {}} // // اندازه خودکار تابع iframe var. createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) برگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();