منو سایت

جک دورسی از هیئت مدیره توییتر بازنشسته می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
جک دورسی از هیئت مدیره توییتر بازنشسته می شود

زمان جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر به پایان رسیده است. دورسی روز چهارشنبه از هیئت مدیره توییتر کنار رفت، تغییری که از جلسه سهامداران این شرکت اعمال می شود.

دورسی قبلاً شروع به فاصله گرفتن از پلتفرم رسانه اجتماعی خود کرده بود و در اواخر سال گذشته نقش مدیر عامل توییتر را ترک کرد و روی بلاک که قبلاً اسکوئر نام داشت تمرکز کرد.

طرح دورسی برای ترک هیئت مدیره از زمانی که او از سمت مدیرعاملی کناره گیری کرد، اجرایی شد. در آن زمان، این شرکت خاطرنشان کرد که دورسی «تا پایان دوره کاری خود در مجمع سهامداران در سال 2022» در هیئت مدیره باقی خواهد ماند.

خروج دورسی از هیئت مدیره پایان یک دوره است، زیرا دورسی یکی از اعضای رسمی این شرکت از زمان تاسیس آن بوده است. با وجود اینکه ایلان ماسک، میلیاردر اسپیس ایکس و تسلا، با وجود سرماخوردگی هنوز آماده خرید توییتر است، مشهورترین شبکه اجتماعی بلادرنگ جهان در آستانه یک تغییر بزرگ است.

در حالی که این تغییر خاص تعجب آور نبود، اما توییتر هنوز وارد مرحله ناشناخته‌ای بدون رهبر گاه مرموز می‌شود که آن را به عنوان مدیر اجرایی در دو دوره مختلف رهبری کرد، سیاست‌هایش را در طول هرج و مرج سیاسی دولت ترامپ شکل داد و در نهایت پیشنهاد ماسک را امضا کرد. برای تصاحب یک شرکت خصوصی

جک دورسی می گوید ایلان ماسک تنها راه حلی است که من به آن اعتقاد دارم.

3 نظر درباره تصمیم جک دورسی برای استعفا از مدیرعاملی توییتر