منو سایت

جک دورسی می گوید ایلان ماسک تنها راه حلی است که من به آن اعتقاد دارم.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
جک دورسی می گوید ایلان ماسک تنها راه حلی است که من به آن اعتقاد دارم.

جک دورسی، یکی از بنیانگذاران توییتر و بلاک هد فعلی، درباره احساسش درباره خرید توییتر ایلان ماسک قضاوت کرد. که در موضوع توییت دورسی گفت که با پیوندی به “همه چیز در جای مناسب” ریدیوهد شروع می شود، “به طور کلی معتقد نیستم که کسی باید مالک یا مدیریت توییتر باشد.” می خواهد یک کالای عمومی در سطح پروتکل باشد، نه یک شرکت. با این حال، حل مشکل شرکت بودن، الون تنها راه حلی است که به آن اعتقاد دارم. من به مأموریت او برای گسترش نور آگاهی اعتماد دارم.”

او روز گذشته گفت: “تویتر نزدیکترین چیزی است که ما به آگاهی جهانی داریم.” بسیاری از این “آگاهی جهانی” در ماه گذشته به این فکر کرده اند که آیا ماسک واقعاً شرکت را خریداری خواهد کرد یا خیر. قبل از اینکه دیروز تایید شود، زمانی (یعنی چند هفته پیش) بود که این یک ایده اغراق آمیز به نظر می رسید.

توییتر پیشنهاد 44 میلیارد دلاری ایلان ماسک را پذیرفت

ماسک 9.2 درصد از توییتر را در 4 آوریل خریداری کرد. سپس، 10 روز بعد، او پیشنهاد خرید توییتر را به مبلغ 42 میلیارد دلار داد که روز بعد رد شد. اما روز دوشنبه گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه توییتر به معامله ای با ماسک نزدیک شده است و این شرکت روز گذشته رسماً اعلام کرد که پیشنهاد خرید 44 میلیارد دلاری ماسک را پذیرفته است.

اگر در پیگیری رویدادهای سریع در این حماسه مشکل دارید، تاریخچه TechCrunch را بررسی کنید.

گاهشماری کامل حماسه ایلان ماسک-تویتر