منو سایت

جیمز مرداک 600 میلیون دلار در موسسه شغلی آلن هند سرمایه گذاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
جیمز مرداک 600 میلیون دلار در موسسه شغلی آلن هند سرمایه گذاری می کند

آنها روز یکشنبه گفتند که Bodhi Tree در حال تصاحب سهام 600 میلیون دلاری در موسسه Allen Career است زیرا پلتفرم سرمایه گذاری جیمز مرداک و مدیر عامل سابق دیزنی، Uday Shankar، سهام خود را در بازار رو به رشد edtech هند گسترش می دهد. این دو نفر گفتند سرمایه گذاری آنها در این برند آموزشی 33 ساله که 138 مرکز کلاس درس را در 46 شهر در هند و خاورمیانه اداره می کند، استراتژیک است.

آلن، که به آماده‌سازی دانش‌آموزانی که می‌خواهند امتحانات معتبری مانند IIT JEE Mains & Advanced، NEET-UG، KVPY و المپیک را پشت سر بگذارند، کمک می‌کند، گفت که با Bodhi Tree برای توسعه بیشتر تست‌های آماده‌سازی و “ارائه نتایج مثبت” همکاری خواهد کرد. تاثیر بر میلیون ها دانش آموز در آمادگی آزمون و بخش های K12، با استفاده از فناوری به عنوان محرک اصلی ارزش.”

آلن یکی از بزرگترین موسسات مربیگری در هند را اداره می کند. این شرکت در حال رقابت با Aakash است که غول فناوری هندی Byju’s سال گذشته آن را با قیمتی نزدیک به 1 میلیارد دلار خریداری کرد. به گفته دو نفر از افراد آشنا، پلتفرم آنلاین هند Unacademy که آخرین ارزش آن 3.4 میلیارد دلار بود، قبلاً در مورد خرید آلن مطالعه کرده بود.

مرداک و شانکار در بیانیه‌ای مشترک گفتند: «آموزش یک نیاز حیاتی مصرف‌کنندگان است که به دلیل تأثیر بسیار متحول کننده آن بر زندگی و معیشت مصرف‌کنندگان است».

ما معتقدیم که آموزش در آستانه یک رنسانس مبتنی بر فناوری است که اساساً نحوه ارائه آموزش را تغییر داده و کارایی آن را افزایش می دهد. موفقیت بی‌نظیر و مقیاس ALLEN، پایه و اساس درستی را برای ایجاد شرکت آموزش دیجیتال در آینده فراهم می‌کند. ما از همکاری با خانواده ماهشواری برای ایجاد یک شرکت آموزش دیجیتال متمرکز بر نتایج که آرزوهای میلیون‌ها دانش‌آموز و والدین را در هند و فراتر از آن برآورده می‌کند، هیجان‌زده هستیم.»

این شرکت سرمایه گذاری که در فوریه امسال راه اندازی شد، اوایل این هفته اعلام کرد که 1.78 میلیارد دلار در شبکه تلویزیونی Viacom18 موکش آمبانی سرمایه گذاری کرده است.

این یک داستان در حال تکامل است. بیشتر در راه است …