منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • حامی فناوری در مرحله بعدی Liquidity 775 میلیون دلار برای پلتفرم فین تک خود از Apollo و MUFG جمع آوری می کند.

حامی فناوری در مرحله بعدی Liquidity 775 میلیون دلار برای پلتفرم فین تک خود از Apollo و MUFG جمع آوری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
حامی فناوری در مرحله بعدی Liquidity 775 میلیون دلار برای پلتفرم فین تک خود از Apollo و MUFG جمع آوری می کند.

پلتفرم فین‌تک اعتبار محور Liquidity Group که در مراحل بعدی شرکت‌های فناوری را تامین مالی می‌کند، افزایش جدید ۷۷۵ میلیون دلاری از یک خانه سرمایه‌گذاری خصوصی در آپولو و بانک MUFG را اعلام کرد.

در بیانیه ای، ران دانیل، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Liquidity Group، گفت: «شرکت سرمایه جدید با آپولو و مشارکت مداوم و موفق با MUFG اعتباری بر دیدگاه بنیادی ما در استفاده از هوش مصنوعی برای متحول کردن بازارهای سرمایه است.

این حلقه توسط صندوق ها و اشخاص حقوقی تحت مدیریت شرکت های تابعه آپولو (NYSE: APO) رهبری می شد. این تعهدات شامل 425 میلیون دلار از صندوق آپولو برای تسهیلات اعتباری برای کمک به Liquidity در مقیاس‌بندی وام‌دهی خود به شرکت‌های فناوری در مرحله بعدی است. همچنین شامل 300 میلیون دلار از بانک MUFG (NYSE: MUFG) برای سرمایه گذاری مشترک صندوق بدهی به نام سرمایه رشد مریخ است. اکنون در مرحله بعد در شرکت های فناوری سرمایه گذاری خواهد شد. در نهایت، سرمایه‌گذاری بر روی اسکناس‌های SAFE 50 میلیون دلاری از طرف Apollo Funds، MUFG Innovation Partners و Spark Capital انجام شده است.

Liquidity که در سال 2018 تأسیس شد، از یادگیری ماشین و داده های بلادرنگ برای خودکارسازی چرخه عمر کامل یک سرمایه گذاری اعتباری با سرمایه گذاری بیش از 1 میلیارد دلار در سرمایه استفاده می کند. سرمایه گذاری های تاکنون شامل Etoro، Zetwerk و Homer است.

شریک آپولو، جاشوا بلک، نیز به هیئت مدیره Liquidity خواهد پیوست.

برت لیز، شریک آپولو و رهبر جهانی در وام دهی سازمانی ساختاریافته و ABS، گفت: “ران و تیمش در Liquidity، وام گیرندگان فناوری و وام دهندگان را از طریق یک اکوسیستم مبتکرانه و مبتنی بر داده ها به هم متصل می کنند و مشتاقانه منتظر همکاری با آنها در مقیاس تجاری هستند. “