منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • حرکت بر روی پیکاسو، تماشای این ربات که ماشینی را نقاشی می کند مسحورکننده است

حرکت بر روی پیکاسو، تماشای این ربات که ماشینی را نقاشی می کند مسحورکننده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
حرکت بر روی پیکاسو، تماشای این ربات که ماشینی را نقاشی می کند مسحورکننده است

من دائماً با “ترفندهای ناب” انجام شده توسط روبات های صنعتی روبرو می شوم و بسیاری از آنها به اندازه تماشای خشک شدن رنگ جالب هستند. آخرین ترفند ABB Robotics به معنای واقعی کلمه این است و به نحوی غیرقابل توصیف را مسحور می کند. این غول صنعت ویدئویی را منتشر کرد که در آن ربات او یک ماشین هنری را نقاشی می کند. این انعطاف پذیری برای دقت و انعطاف پذیری محصولات رباتیک خود است، البته، اما فقط به آن نگاه کنیداستثنایی است

برای این ترفند روابط عمومی، این شرکت با کودک اعجوبه هشت ساله هندی Advait Kolarkar و تیم طراحی دیجیتال مستقر در دبی Illusorr برای ایجاد اولین ماشین هنری رباتیک جهان کار می کند. این پروژه فناوری شرکت PixelPaint را نشان می دهد که در اصل یک چاپگر جوهرافشان با 1000 نازل نصب شده روی یک ربات صنعتی است.

بسیاری از مزخرفات بازاریابی در آن وجود دارد، و من می توانم در مورد آن بنویسم، اما این کار را نمی کنم. در عوض، این مینی مستند ساخته شده توسط این شرکت را تماشا کنید. این سه دقیقه به خوبی سپری شده است.

هدف نهایی ABB این است که PixelPaint را با حذف نیاز به مواد پوشاننده و تهویه اضافی پایدارتر کند، که به نوبه خود، به گفته این شرکت، انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد و در عین حال در آب و انرژی صرفه جویی می کند. سر رنگ بسیار نزدیک به خودرو است و این اطمینان را می دهد که تمام رنگ به جای اسپری شدن در همه جا روی ماشین واقعی می رود. رنگ های مختلف رنگ به سرعت اجرا می شود و ماده رنگ شده فقط یک بار از رنگ فروشی عبور می کند. ABB ادعا می کند که این می تواند زمان تولید را به نصف کاهش دهد و هزینه ها را تا 60٪ کاهش دهد.