منو سایت

حرکت مثبت صندوق با رشد درآمد 18 درصدی و هدایت بهبود یافته ادامه دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
حرکت مثبت صندوق با رشد درآمد 18 درصدی و هدایت بهبود یافته ادامه دارد

هی، چندی پیش باکس در رکود تک رقمی رشد که توسط سرمایه گذاران فعال دنبال می شد گم شد. اما امروز، این شرکت اعلام کرد سود و درآمد خود با افزایش 18 درصدی نسبت به سال قبل به 238.4 میلیون دلار رسیده است که به گفته شرکت به راحتی از برآورد اجماع 235 میلیون دلاری فراتر می رود.

این پنجمین سه ماهه متوالی افزایش رشد را نشان می‌دهد و آنها آنقدر برای این چشم‌انداز مثبت بودند که اهداف خود را برای سال مالی 2023 از 992 میلیون دلار به 996 میلیون دلار بهبود دادند، در مقایسه با محدوده قبلی 990 میلیون دلار تا 996 دلار. این شرکت به مرز 1 میلیارد دلار نزدیک می شود.

این سه ماهه مطابق با سه ماهه قبل است که طی آن درآمدها 17 درصد افزایش یافته است. این یک نوع رشد پایدار است که در آب و هوای فعلی بسیار خوب به نظر می رسد. توجه داشته باشید که زوم در آن روز 12 درصد رشد درآمد را گزارش کرد و Dropbox در گزارش خود در اوایل این ماه رشد 9.9 درصدی را گزارش کرد.

آرون لوی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل این شرکت، می گوید که این شتاب به دلیل گسترش مداوم این پلت فرم است. او گفت: “بنابراین گسترش امضای الکترونیکی، اتوماسیون گردش کار، امنیت داده ها و انطباق ما به این نتایج منجر می شود و ما شاهد استقبال بیشتر مشتریان از بسته بندی ها و بسته های چند محصولی ما هستیم.”

لوی گفت که این شرکت سخت کار می کند تا اطمینان حاصل کند که موقعیت مناسبی برای اقتصاد تسهیل کننده دارد، که به آن اجازه داده است دستورالعمل های رشد درآمد امسال را به تدریج افزایش دهد و همچنین حاشیه عملیاتی و اهداف EPS خود را برای سال هدف قرار دهد.

او از تغییر شرایط اقتصادی آگاه است و اگرچه تمایلی به پیش بینی در این زمینه ندارد، اما معتقد است که باکس در شرایط خوبی برای تحمل فراز و نشیب های اقتصادی قرار دارد.

همه چیزهایی که می‌خواهم بگویم بر اساس وضعیت امروز است و نمی‌توانم پیش‌بینی کنم که روندهای اقتصادی کجا خواهد بود، اما در مجموع ما سعی کرده‌ایم پلتفرمی بسازیم که بتواند در هر نوع محیط اقتصادی بسیار موفق باشد.» او گفت.

زیرا او معتقد است که بدون توجه به شرایط خارجی، قابلیت های این پلتفرم مناسب است. “ما در حال حرکت به سمت یک محیط اقتصادی هستیم که در آن ضرورت بر هر چیز دیگری غالب خواهد شد… و ما معتقدیم که نقشه راه محصول ما دارای ویژگی های بسیاری است که به خوبی برای کاهش هزینه ها برای مشتریان شما یا کارآمدتر کردن آنها در هنگام مدیریت تجارت شما کار می کند.”

باکس با یک ربع که فراتر از انتظارات همه، از جمله انتظارات خودش است، پاسخ می دهد