منو سایت

حلقه‌های هیولایی را برای استارت‌آپ‌های فناوری در TechCrunch Live ایجاد کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
حلقه‌های هیولایی را برای استارت‌آپ‌های فناوری در TechCrunch Live ایجاد کنید

Raquel Urtasun پس از گذراندن نزدیک به سه سال به عنوان مدیر تحقیق و توسعه در گروه فناوری پیشرفته Uber (ATG) Waabi را در سال 2021 تأسیس کرد. ماموریت Waabi توسعه یک رویکرد مبتنی بر هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به استقرار تجاری وسایل نقلیه خودران است که از کامیون های مسافت طولانی شروع می شود. برای انجام این کار، شرکت او 83.5 میلیون دلار در سری A جمع آوری کرد و Sven Stroband از Khosla Venture پیشتاز بود. هر دو در مورد دیدگاه منحصر به فرد (و فرمانده) Urtasun و آنچه به این شرکت اجازه ساخت سری عظیم A را داده است، صحبت خواهند کرد.

این رویداد در 11 می در ساعت 11:30 صبح به وقت PDT / 2:30 بعد از ظهر EDT با ارائه شبکه و ارائه افتتاح می شود. مصاحبه در ساعت 12:00 PDT شروع می شود و پس از آن تمرین TCL Pitch در ساعت 12:30 PDT انجام می شود. در اینجا به صورت رایگان ثبت نام کنید.

TechCrunch Live هر هفته در ساعت 11:30 صبح به وقت PDT / 2:30 بعد از ظهر به وقت EDT ضبط می شود. به ما بپیوند! برای ثبت نام رایگان و دسترسی به دوره Waabi اینجا کلیک کنید، وارد جلسه آموزشی در محل شوید و به پخش زنده دسترسی پیدا کنید و در آنجا می توانید سوالات خود را از سخنرانان بپرسید.