منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • خانواده D’Amelio صندوق VC 444 Capital را برای سرمایه گذاری تا سقف 25 میلیون دلار در استارتاپ های با رشد بالا راه اندازی می کند.

خانواده D’Amelio صندوق VC 444 Capital را برای سرمایه گذاری تا سقف 25 میلیون دلار در استارتاپ های با رشد بالا راه اندازی می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
خانواده D'Amelio صندوق VC 444 Capital را برای سرمایه گذاری تا سقف 25 میلیون دلار در استارتاپ های با رشد بالا راه اندازی می کند.

خانواده D’Amelio، از جمله ستاره‌های TikTok و خالقان دیجیتال، Charlie D’Amelio و Sister Dixie، سرمایه‌گذاری‌های راه‌اندازی خود را با راه‌اندازی صندوق VC جدید، 444 Capital، رسمی کرده‌اند. این خانواده با داگ رنرت از Tandem Capital و تهیه‌کننده جف بیچر از گروه رسانه‌ای بیچر در صندوق همکاری می‌کنند، که هدف آن حمایت از شرکت‌های با رشد بالا با مارک‌های کاربر نهایی قوی، از جمله آنهایی که در فضا هستند، مستقیماً به مصرف‌کنندگان، فین‌تک، اد تک ، مراقبت های بهداشتی، insurtech و سایر پلت فرم های B2B2C.

این صندوق تا سقف 25 میلیون دلار هدف دارد که بخشی از آن قبلاً جمع آوری و توزیع شده است.

خانواده D’Amelio گفت که این صندوق تمرکز ویژه ای بر استارت آپ هایی خواهد داشت که توسط زنان و اقلیت ها اداره می شوند.

“خانواده ما می خواهد به نسل جدیدی از زنان و کارآفرینان اقلیت کمک کند تا شرکت های بزرگ بسازند. دیکسی و چارلی داملیو در بیانیه‌ای مشترک گفتند: امیدواریم بتوانیم در طول زمان نقش فزاینده‌ای در یکسان کردن زمین بازی ایفا کنیم.

اگرچه خواهران به دلیل شهرتشان در TikTok مشهورترین اعضای خانواده هستند، اما والدین آنها مارک و هایدی نیز در 444 Capital شرکت می کنند.

ما می دانیم که نام صندوق برای توصیه شماره 4 همراه با شانس و انرژی مثبت است و در مرحله سری A و بعد از آن شرکت خواهد کرد.

گرگ گودفرید، رئیس کسب‌وکارهای خانوادگی در D’Amelio، گفت: “صندوق جدید به بهترین سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر برای سرمایه‌گذاری در سری A و دوره‌های بعدی شرکت‌های در حال رشد سریع می‌پیوندد.”

D’Amelia از طریق Beecher با Rennert تماس گرفت، که با چندین شرکت نمونه کارها Tandem در کمپین های بازاریابی تأثیرگذار آنها کار می کرد. بیچر از طریق شبکه خود با D’Amelios در میان بسیاری از افراد با نفوذ و سازندگان دیجیتال ارتباط داشت. او و رنرت در مورد ایجاد چنین صندوقی که تمرکزی مشابه سرمایه تاندم دارد، گفتگو کردند. با این حال، رنرت خاطرنشان می کند که صندوق با کار او در Tandem در تضاد نیست، زیرا شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر تصمیم گرفته است در حال حاضر صندوق دیگری را جذب نکند. اما بسیاری از LP های Tandem برای سرمایه گذاری در 444 Capital بازگشته اند.

D’Amelios، Renert و Beacher از شبکه های جمعی خود برای به دست آوردن معاملات استفاده خواهند کرد و تلاش خواهند کرد تا همراه با بهترین سرمایه گذاران خطرپذیر که این حلقه ها را اداره می کنند، سرمایه گذاری کنند.

رنرت گفت: “ما می خواهیم افزودنی باشیم و سعی نکنیم برای معاملات سرمایه گذاری خطرپذیر که می خواهیم با آنها کار کنیم رقابت کنیم.” به عبارت دیگر، ایده این است که به صندوق اجازه دهیم از تلاش سرمایه گذاران مشترک دست بکشد و از مهلت ها و اسناد آنها برای حرکت سریعتر استفاده کند.

چارلی داملیو با کارت اعتباری استپ ژست می گیرد

اعتبار تصویر: گام

امسال، 444 Capital حدود 1 میلیون دلار سرمایه گذاری خواهد کرد و قصد دارد حدود 20 معامله را ببندد. با توجه به توانایی D’Amelios برای دستیابی به مخاطبان مصرف کننده گسترده از طریق حضور در رسانه های اجتماعی آنلاین، برخی از معاملات ممکن است شامل یک عنصر تبلیغاتی توسط D’Amelios باشد.

رنرت گفت: “ما به دنبال شرکت هایی با برندهای قوی هستیم که به سرعت در حال رشد هستند، دارای تمایز هستند و به دنبال بازار بزرگی هستند.”

اقدام برای راه اندازی صندوق VC به دنبال مجموعه ای از سرمایه گذاری های تازه راه اندازی اخیر توسط D’Amelios صورت می گیرد.

سال گذشته، چارلی داملیو، ستاره برتر TikTok، در برنامه بانکداری نوجوانان Step سرمایه گذاری کرد. و همین ماه گذشته، خانواده، از جمله خواهر دیکسی و والدینش مارک و هایدی، از لایتریکز، یک توسعه‌دهنده اپلیکیشن برنده جایزه، پشتیبان تعدادی از ابزارهای سازنده برتر برای بهبود عکس‌ها و ویدیوها، از جمله Facetune 2 و Facetune Video، Videoleap و موارد دیگر بودند.

تیم قصد داشت به زودی اعلامیه کاملی را درباره این صندوق اعلام کند، اما آنها به Pair Eyewear، یک برند عینک آفتابی که بیان خود را با فریم‌های شخصی‌شده‌اش ترویج می‌کند، یکی از بنیان‌گذاران Sofia Edelstein، به‌عنوان نمونه اولیه یک شرکت پرتفوی نام بردند. در مورد Pair، صندوق جدید به استارت‌آپ 60 میلیون دلاری به رهبری NEA Series B پیوست که مشارکت ستاره دیگری را در رسانه‌های اجتماعی، یوتیوبر و بازی‌های زنده نینجا نیز تبلیغ می‌کرد.

سایر اعضای صندوق، Beacher و Renert، از فهرست بلندبالایی از استارت‌آپ‌های معروف و برندهای مصرف‌کننده، از جمله Airbnb، Lyft، NomNom، Outdoorsy و Tile حمایت کرده‌اند.

تیم 444 سرمایه در نظر دارد در ماه های آینده اعلامیه بزرگ تری را برای صندوق اعلام کند.