داخل میدان، که برنده اولین بازرسی سرمایه گذاری Heartbeat Health شد

داخل میدان، که برنده اولین بازرسی سرمایه گذاری Heartbeat Health شد

بیماری قلبی علت اصلی مرگ و میر در ایالات متحده است، اما صنعت مراقبت های بهداشتی به جای حفظ سلامتی، پول بیشتری را برای کمک به بیماران پس از بیماری خرج می کند.

برای پر کردن این شکاف، Heartbeat Health، که توسط دکتر جف وسلر تأسیس شد، بیش از 30 میلیون دلار با توسعه یک لایه داده دیجیتالی که با استفاده از پزشکی از راه دور، تشخیص از راه دور و برنامه‌های سلامت دیجیتال قلب استفاده می‌کند، جمع‌آوری کرد تا به بیماران و پزشکان راهی فعال‌تر برای حفظ سلامتی بدهد. .

در آخرین قسمت از TechCrunch Live، با Kanyi Maqubela از Wessler و Kindred Ventures صحبت کردیم تا بدانیم چگونه اولین قرارداد جمع‌آوری سرمایه او به هم رسید و چگونه تست Heartbeat به متقاعد کردن Kindred برای سرمایه‌گذاری کمک کرد.

بینش در مقابل تجربه

Makubela گفت: «ما به دنبال بنیان‌گذارانی هستیم که ترکیبی از بینش در حوزه و تجربه در حوزه داشته باشند. “بسیاری از افرادی که تجربه زیادی در یک حوزه دارند، کاملاً در مورد آن ادراکی ندارند. آنها همه دلایلی را می دانند که چرا شما هرگز نمی توانید در این زمینه کاری انجام دهید. داشتن بینش واقعی در برخی زمینه ها به ذهن مبتدی، تقریباً کمی ساده لوحی نیاز دارد.

اگرچه داشتن تجربه در صنعتی که می‌خواهید در مورد آن تصمیم بگیرید یا به آن بفروشید اغلب به عنوان یک مزیت تلقی می‌شود، این تجربه باید با بینش ترکیب شود تا راه‌حلی را ببینید.

مکوبلا گفت که خوش‌بینی وسلر در مورد مقابله با سلامت قلب و عروق به روشی جدید، همراه با درک عمیق او از چشم‌انداز موجود، جذاب بود: «چیزی که در مورد جف دوست داشتم این بود که او از آن دنیا بود، اما از آن دنیا نبود. گفت.

او اضافه کرد که Kindred بیش از آن که مایل است روی بنیانگذاران قبل از اینکه محصولی یا حتی نمونه اولیه داشته باشد سرمایه گذاری کند، اما معیارهای خاصی وجود دارد. همراه با بینش در مورد دامنه، Kindred همچنین به دنبال شخصی است که مردم بخواهند با او شریک شوند. به عنوان بخشی از سرمایه گذاری شرکت در وسلر، کیندرد به استخدام شرکای فنی کمک کرد.

ماکوبلا می‌گوید: «تئوری این بود که اگر یکی از آن‌ها مایل بود «جایگزینی عالی X» خود را برای کار با این متخصص قلب رها کند، در واقع کمک بسیار مهمی است که او برای یک مدیرعامل و همچنین یک پزشک بالینی مفید است.»

آنجا

همانطور که به داخل زمین شیرجه می‌رفتیم، وسلر و ماکوبلا یک اسلاید اولیه را برجسته کردند (تصویر زیر).

ما اغلب می شنویم که بیماری قلبی قاتل شماره یک است، اما زمینه اضافی پیرامون مشکل بیماری قلبی در بیان داستان سلامت ضربان قلب بسیار مهم بود. این اسلاید بیماری قلبی عروقی را به عنوان تهدیدی بزرگتر از مجموع همه سرطان ها توصیف می کند. ولی 80 درصد قابل پیشگیری است

Macubela گفت: “این بزرگترین مشکل سلامتی است که آمریکا با آن مواجه است و تاثیر زیادی دارد.” «هرکسی که از روز اول Heartbeat Health با آنها صحبت کرده‌ام، چه برای ارائه یا استخدام، چه تیم ما، تجربه بیماری قلبی، با دوستان یا خانواده یا عزیزانشان را به یک شکل داشته‌اند. این مشکلی است که برای شما پیش آمده است.”