منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • دارایی دیجیتال مستقر در نیویورک برای کمک به غول مالی ژاپنی SBI در توسعه ین هوشمند

دارایی دیجیتال مستقر در نیویورک برای کمک به غول مالی ژاپنی SBI در توسعه ین هوشمند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
دارایی دیجیتال مستقر در نیویورک برای کمک به غول مالی ژاپنی SBI در توسعه ین هوشمند

SBI Holdings، یک غول اوراق بهادار و بانکی ژاپنی که سال گذشته یک صندوق دارایی رمزنگاری را برای سرمایه گذاران خرد راه اندازی کرد. فعالانه در زیرساخت هایی سرمایه گذاری می کند که به آن امکان می دهد محصولات رمزنگاری بیشتری را راه اندازی کند.

این شرکت اخیراً یک سرمایه‌گذاری استراتژیک در Digital Asset، یک استارت‌آپ مستقر در نیویورک انجام داده است که به دلیل ساخت راه‌حل‌های بلاک چین سازمانی شناخته می‌شود. پیام. به عنوان بخشی از معامله، این زوج در سال جاری یک سرمایه گذاری مشترک را برای فعالیت در شرق آسیا که شامل ژاپن و کره جنوبی می شود، راه اندازی کردند.

دایره نامشخص به ۳۰۰ میلیون دلار سرمایه‌ای اضافه می‌کند که Digital Asset از زمان تأسیس خود در سال ۲۰۱۴ از شرکت‌هایی مانند IBM و Goldman Sachs که دارایی‌ها را با کمک شرکت بلاک چین توکن می‌کنند، جمع‌آوری کرده است.

در بیانیه‌ای جداگانه از Digital Asset گفته شده است که هدف از این مشارکت، آوردن پول قابل برنامه‌ریزی یا پول دیجیتالی است که می‌تواند برای عملکرد به روشی خاص بر اساس شرایط از پیش تعیین‌شده در بازار ژاپن رمزگذاری شود.

این پول قابل برنامه ریزی به طور آزمایشی “ین هوشمند” نامیده می شود و از Daml استفاده می کند، زبان قرارداد هوشمند توسعه یافته توسط Digital Asset و شناخته شده برای ایفای نقش در پلت فرم فناوری ثبت توزیع شده بورس اوراق بهادار استرالیا (DLT). بورس اوراق بهادار هنگ کنگ نیز مشتری Daml است که تسویه حساب بازار سهام را سرعت می بخشد.

به گفته یوشیتاکا کیتائو، رئیس و مدیر اجرایی SBI Holdings، ین هوشمند، «با پیوند مستقیم هر برنامه وفاداری مشتری به سپرده‌ها و خودکارسازی کامل فرآیند وفاداری، ایجاد یک سیستم ثبت نقدی انقلابی و مشتری مدار را ممکن می‌سازد. “از طریق قراردادهای هوشمند.”

یووال روز، یکی از بنیانگذاران دارایی دیجیتال، گفت: سیستم پول هوشمند باید پتانسیل ایجاد “فرصت های اضافی برای بانک های خرده فروشی در ژاپن برای توسعه پیشنهادات نوآورانه، مانند برنامه های وفاداری، کوپن ها و سایر مشوق ها برای تحریک رشد و حفظ مشتری را داشته باشد.” که در سال 2019 سکان را به عنوان مدیرعامل بر عهده گرفت.

دارایی دیجیتال تنها یکی از معدود سرمایه گذاری هایی است که سازمان مالی ژاپن برای گسترش تجارت رمزنگاری خود مهر و موم کرده است. او در اواسط ماه مه، زمانی که سهام کنترلی در صرافی ارز دیجیتال BITPoint ژاپن را به دست آورد، اقدام به خرید کلیدی کرد. در پایان سال 2020، SBI پلتفرم معاملاتی کریپتو B2C2 مستقر در بریتانیا را خریداری کرد.

با وجود کاهش، ارزش دارایی های رمزنگاری شده در پروتکل های DeFi نسبت به یک سال قبل 3 برابر شده است.