منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان اخیر: یک مجوز 45 دلاری برای جلسات TC: آب و هوا 2022 دریافت کنید

دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان اخیر: یک مجوز 45 دلاری برای جلسات TC: آب و هوا 2022 دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان اخیر: یک مجوز 45 دلاری برای جلسات TC: آب و هوا 2022 دریافت کنید

آینده بشریت در خطر است و این تز محرک است جلسات TC: آب و هوا 2022 (ارائه شده توسط Extreme Tech Challenge)، که شخصاً در 14 ژوئن در سالن Zellerbach UC Berkeley در برکلی، کالیفرنیا برگزار می شود – با یک رویداد آنلاین که در 16 ژوئن دنبال می شود.

برای متوقف کردن و سپس معکوس کردن تأثیر تغییرات آب و هوایی بر روی سیاره ما، تلاش‌های زیادی از سوی متفکران، سازندگان و سرمایه‌گذاران در همه صنایع لازم است. ما باید یک نیمکت عمیق از این رویاپردازان را تشویق کنیم تا این کار مهم را ادامه دهند، به این معنی که ما متعهد هستیم که این رویداد را در دسترس دانش آموزان قرار دهیم.

دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر: خرید کارت دانشجویی به قیمت 45 دلار تا TC Sessions: Climate 2022 – صرفه جویی از 305 دلار. بیایید با برخی از خلاق ترین سازندگان فناوری آب و هوا، مدیران عامل، سرمایه گذاران خطرپذیر، دانشمندان نهادی، محققان و مهندسان آشنا شوید و بیاموزید.

ما یک روز کامل از بحث های میزگرد، مصاحبه های 1: 1، جلسات پرسش و پاسخ تعاملی و میزگردهای کوچکتر تحت رهبری متخصصان خواهیم داشت که در آن می توانید موضوعات خاص را بررسی کنید.

به زودی در هفته‌های آینده سخنرانان و موضوعات بیشتری را اعلام خواهیم کرد، اما در اینجا فقط دو نمونه آورده شده است. سرمایه گذاری VC بسیار مهم است برای پیشرفت در فناوری آب و هوا. در ارائه‌ای، امی بور، رئیس شرکت JetBlue Technology Ventures (JTV)، به این موضوع می‌پردازد که چرا استارت‌آپ‌ها باید از همان روز اول، سیاست‌های مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR) و حاکمیت اجتماعی محیطی (ESG) را در ترکیب قرار دهند.

در دیگری، Pae Wu، شریک SOSV و CTO در IndieBio، به روند سرمایه گذاری در فناوری آب و هوا خواهد پرداخت. وو در حال حاضر روی تامین مالی راه اندازی اقلیم در مراحل اولیه و ردیابی روندها و آب و هوای صنایع گرم و مخصوص آب و هوا تمرکز دارد.

هیئت تحریریه TechCrunch توصیه هایی را برای سخنرانان تا 6 می می پذیرد. اگر کسی را در ذهن دارید، توصیه خود را اینجا ارسال کنید. از همه چیزهایی که در جلسات TC رخ می دهد به روز باشید: آب و هوا آسان است – برای به روز رسانی در مورد بلندگوها، اخبار و بلیط های ویژه در وب سایت ثبت نام کنید.

دانشجویان TC Climate چه انتظار دیگری می توانند داشته باشند؟ بیش از 1000 شرکت کننده متمرکز بر مشکل به معنای فرصت های زیادی برای دانش آموزانی است که به دنبال کار، یک مربی یا شاید هم بنیانگذار بالقوه هستند. از سوی دیگر، ممکن است بخواهید با ایده درخشان خود یک سرمایه گذار را تحت تاثیر قرار دهید. انگیزه شما هرچه که باشد، کارشناسان، منابع و فرصت هایی برای پیشبرد برنامه کاری خود خواهید یافت.

همچنین ده‌ها استارت‌آپ هیجان‌انگیز در مراحل اولیه را خواهید دید که فناوری‌های نجات سیاره خود را در منطقه نمایشگاه به همراه نمایش‌های عملی به نمایش می‌گذارند. غذاهای تولید شده در آزمایشگاه را بچشید و برخی از آخرین فناوری های ساختمان سبز را در عمل ببینید. الهام بگیرید، گفتگوها را شروع کنید، دانش و شبکه خود را گسترش دهید.

جلسات TC: آب و هوا 2022 در 14 ژوئن در سالن اجتماعات زلرباخ UC Berkeley برگزار می شود. دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر – پاس خود را به قیمت 45 دلار بخرید امروز. این فرصت را برای یادگیری و ارتباط با افراد تأثیرگذار در فناوری آب و هوا از دست ندهید. سیاره ای که نجات می دهید باید مال شما باشد و باشد.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions Climate 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(تابع () {var func = تابع () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-193ec3f885d38b781349da32fc687a02’) if (iframe) {iframe.onload = تابع () {iframe_iframe: postid’s ‘ wpcom-iframe-193ec3f885d38b781349da32fc687a02 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // = اندازه خودکار تابع iframe vare func. createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();