منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • دانشمندان از برکلی و استنفورد در ماه آینده در TC Sessions: Climate درباره علم، سلامت و فناوری صحبت خواهند کرد.

دانشمندان از برکلی و استنفورد در ماه آینده در TC Sessions: Climate درباره علم، سلامت و فناوری صحبت خواهند کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
دانشمندان از برکلی و استنفورد در ماه آینده در TC Sessions: Climate درباره علم، سلامت و فناوری صحبت خواهند کرد.

اولین پانل اولین رویداد TechCrunch Sessions: آب و هوا مناسب است با علم آب و هوا شروع می شود. ایجاد یک درک مشترک از بحران جهانی و اینکه اگر قاطعانه – و با تمام سرعت لازم – عمل نکنیم، آینده چه خواهد شد، ضروری است. این زمینه را برای بحث در مورد راه های عملی و واقع بینانه برای کاهش تغییرات آب و هوایی از طریق فناوری فراهم می کند.

ما خوشحالیم که دکتر ویلیمن کالینز، کارشناس شناخته شده بین المللی در زمینه مدل سازی آب و هوا و علم تغییرات آب و هوا، و دکتر کری نادو، کارشناس مشهور جهان در زمینه بهداشت محیط، در پانلی به نام “بحران آب و هوا واقعی است – به ما ملحق می شوند. تصمیماتی هم باید گرفته شود جلسات TC: Climate and Extreme Technical Challenge فینال جهانی 2022 در 14 ژوئن در برکلی، کالیفرنیا.

این بحث طیف وسیعی از موضوعات را پوشش خواهد داد. کیفیت هوا و چگونگی آن را مطالعه خواهیم کرد کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای کوتاه‌مدت – مانند متان و هیدروفلوئوروکربن‌ها – به‌عنوان یک اقدام مهارکننده برای به دست آوردن زمان بیشتری برای مقابله با دی‌اکسید کربن، که می‌تواند برای صدها سال در جو باقی بماند، عمل می‌کند.

ما به بررسی تفاوت‌های اجتماعی-اقتصادی و نژادی خواهیم پرداخت تا بفهمیم چگونه تغییرات آب و هوایی به طور نامتناسبی بر جوامع کم‌درآمد و رنگین پوستان تأثیر می‌گذارد.

و البته، ما کنجکاو هستیم که بدانیم کدام فناوری های نوظهور توجه کارشناسان ما را به خود جلب کرده است. اینها تنها بخشی از مشکلات و مسائلی است که ما برای کالینز و نادو خواهیم داشت، که هر دو فوق العاده واجد شرایط هستند.

ویلیام کالینز مدیر دپارتمان علوم اقلیمی و اکوسیستم زمین و علوم زیست محیطی در آزمایشگاه ملی لارنس برکلی (LBNL)، استاد علوم زمین و سیاره‌شناسی در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، و مدیر ابتکار کربن منفی LBNL است.

کالینز همچنین نویسنده اصلی ششمین ارزیابی پانل بین دولتی تغییرات آب و هوایی (IPCC)، نویسنده اصلی پنجمین ارزیابی IPCC و رهبر و مشارکت کننده در چهارمین ارزیابی IPCC است، که IPCC برای آن جایزه دریافت کرد. جایزه نوبل 2007. جهان.

کاری نادو استاد پزشکی و اطفال در بنیاد نادیسی و مدیر مرکز تحقیقات آلرژی و آسم شان ان پارکر در دانشگاه استنفورد است.

Nadeau که متخصص آلودگی هوا و تأثیر آن بر سیستم ایمنی است، بر تغییرات آب و هوای جهانی و قرار گرفتن در معرض آتش سوزی جنگل ها، به ویژه در مناطق محروم تمرکز دارد. او در حال حاضر در سازمان بهداشت جهانی روی سیاست های آلودگی هوا و تغییرات آب و هوا کار می کند.

Nadeau که مشتاق شکستن موانع بهداشتی و ایجاد تغییرات معنادار برای کودکان و بزرگسالان در مناطق محروم است، برنامه های اطلاعاتی و آموزشی را با شرکای خود در پالو آلتو شرقی، شیکاگو، هارلم و سانفرانسیسکو توسعه داده است. این گفتگوی حیاتی را از دست ندهید، زیرا کالینز و نادو دیدگاه روشنی از بحران آب و هوا ارائه می دهند.

جلسات TC: آب و هوا شخصاً در 14 ژوئن در سالن زلرباخ UC Berkley با یک رویداد آنلاین در 16 ژوئن برگزار می شود. به معنای واقعی کلمه صدها نفر از بنیانگذاران برجسته فناوری آب و هوا، سرمایه گذاران و دانشمندان در خانه خواهند بود. به آن ها بپیوند: بلیط خود را امروز بخرید و از فروش 2 به 1 روز خاطره ما که اکنون در حال انجام است استفاده کنید!

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-2630e5f45a7134273745f74bbfdcbf94’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe_iframe.frame’_post ‘: ‘wpcom-iframe-2630e5f45a7134273745f74bbfdcbf94’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); {}} // // اندازه خودکار تابع iframe var. createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();