منو سایت

داک USB-C باریک ساتیچی روشی است که iMac باید در وهله اول طراحی شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
داک USB-C باریک ساتیچی روشی است که iMac باید در وهله اول طراحی شود.

دنیای لوازم جانبی Mac مملو از زباله است، بنابراین برای دیدن ایستگاه باریک USB-C جدید Satechi، هوای با رایحه آلومینیومی نفس بکشید. جایگاه اتصال دقیقاً به اندازه صفحه کلید بی سیم اپل است، بنابراین در صورت عدم استفاده، اعداد الفبایی شما دارای یک بانوج فلزی براق برای استراحت و بازیابی هستند. مهمتر از آن، داک استیشن به‌خوبی روی پای آی‌مک 24 اینچی می‌چرخد و تعدادی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های سهل الوصول را اضافه می‌کند، بدون اینکه ظاهر زیبای مشمئزکننده‌ای از شاهکار طراحی نقره‌ای و شیشه‌ای شما را خراب کند.

آنقدر منطقی است که به محض اینکه آن را دیدم، آهی نه چندان مطمئن برای کار کردم. اشتباه نکنید، من اپل را به خاطر کامپیوترهای زیبایش تحسین می‌کنم، اما این شرکت مدت‌هاست که کاملاً به قلمرو فرم بیش از عملکرد متمایل شده است. چند بار قسم خورده‌ام که باید پشت کامپیوترم بخزم تا چند دقیقه یک دستگاه جانبی را وصل کنم، سپس به طور تصادفی کابل USB اشتباه را از پشت بکشم وقتی کارم تمام شد… این یک طراحی زیبا و یک تجربه کاربری وحشتناک است. .

داک USB-C باریک ساتیچی روشی است که iMac باید در وهله اول طراحی شود.

من عاشق میز کار مرتب هستم و آن را تماشا می کنم! اعتبار تصویر: ساتچی.

سپس Satechi وارد محصولی می شود که فقط … کار می کند. این به طور انحصاری برای مدل‌های iMac 2021 (24 اینچی) طراحی شده است و فضای ذخیره‌سازی اضافی اضافه می‌کند و تعداد (و در دسترس بودن) پورت‌های USB را افزایش می‌دهد، همگی از طریق یک کابل USB-C که به پشت دستگاه قابل اعتماد شما راه می‌اندازد.

ایستگاه داک دارای درگاه داده USB-C 3.2 Gen 2 (تا 10 گیگابیت بر ثانیه) است. همچنین دارای داده USB-A 3.2 Gen 2 (تا 10 گیگابیت بر ثانیه) و چندین پورت USB-A 2.0 کندتر است. همچنین اسلات هایی برای کارت خوان های microSD و SD وجود دارد. ایده آل برای روزنامه نگاران بدخلق یا عکاسانی که سعی در انجام برخی کارها دارند.

یکی دیگر از ترفندهای دقیقی که ایستگاه اتصال USB-C در آستین خود دارد، کیس NVMe SATA NGFF بدون ابزار است. این یک سوپ الفبای زیادی است، اما به طور خلاصه، به این معنی است که می توانید یک هارد دیسک کوچک را برای گسترش فضای ذخیره سازی موجود در رایانه خود نصب کنید، همه با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه.

ذخیره سازی ساتیچی در سند

هارد دیسک را به ایستگاه اتصال خود اضافه کنید؟ آنقدر منطقی است که درد دارد. اعتبار تصویر: ساتچی.

هزینه بندر 150 دلار است، اما این شرکت پیشنهاد ویژه ای برای پرندگان اولیه دارد که اگر همین الان سفارش دهید، قیمت آن را 30 دلار کاهش می دهد. تحویل در حال حاضر شروع می شود. اگر من یک جعبه ویندوز گنگ به عنوان یک رایانه کار نداشتم، انگشت من روی دکمه “افزودن به سبد خرید” در حال حاضر سوسو می زد.