منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • داگ لئونه از سکویا استعفا می دهد و جای خود را به رهبر جدید جهانی رولوف بوتا می دهد

داگ لئونه از سکویا استعفا می دهد و جای خود را به رهبر جدید جهانی رولوف بوتا می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
داگ لئونه از سکویا استعفا می دهد و جای خود را به رهبر جدید جهانی رولوف بوتا می دهد

شرکت معروف سرمایه گذاری خطرپذیر Sequoia Capital امروز اعلام کرد که داگ لئونه، رهبر، به عنوان مباشر ارشد کناره گیری خواهد کرد و رولف بوتا، شریک مدیر عملیات سکویا در ایالات متحده و اروپا جایگزین او خواهد شد.

لئون، شریک مدیریت جهانی سکویا کاپیتال، در نامه ای که در توییتر منتشر شد، نوشت که در صندوق های موجود شریک خواهد بود و نماینده سکویا در هیئت مدیره خواهد بود.

لئون نوشت: «روح رشد و تجدید فرهنگ انتقال بین نسلی ما را هدایت می کند. ما مفتخریم که تنها شراکت سرمایه گذاری خطرپذیر هستیم که با موفقیت بسیاری از تغییرات رهبری را در پنج دهه پشت سر گذاشته است.» لئون و یکی دیگر از سرمایه گذاران برجسته سکویا، مایکل موریتز، قبلاً در اواسط دهه 90 به بنیانگذار دان ولنتاین سپرده شدند. موریتز در سال 2012 به دلیل بیماری در آن زمان از سمت خود بازنشسته شد، اگرچه او همچنان در شرکت فعال بود و عضو هیئت مدیره های مختلف از جمله غول خرید و پرداخت Klarna، یک شرکت تامین کننده مواد غذایی Getir و پرداخت بود. از خط Behemoth.)

برای بات، کنسرت جدید – که در 5 ژوئیه 2022 اجرا می شود – بخشی از یک انتقال طولانی است و بسیار پیش بینی می شد. در سال 2017، او به عنوان رئیس آمریکایی این شرکت به رهبری لئون منصوب شد. بوتا همچنین بعداً Steward Sequoia شد، که قبلاً آن را به عنوان “مسئول تر برای استراتژی، ترکیب تیم، جمع آوری کمک مالی – از جمله صرف زمان بیشتر با شرکای محدود و کمک به ما در تصمیم گیری در مورد زمان جمع آوری” توصیف کرده بود. پایه LP.”

رولوف بوتا اشتباهاتی را در یادداشت Sequoia Black Swan به اشتراک می‌گذارد

مباشر ارشد روی این نقش دوبار کلیک می کند، که بیشتر یک نقش رهبری جهانی است تا نقش مدیریت روزانه که قبلاً داشت. بوتا در تعدادی از شرکت‌های پربار از جمله Youtube، 23andme، MongoDB، Natera، Square و Unity سرمایه‌گذاری کرده است.