منو سایت

دایسون شرط می‌بندد که می‌خواهید یک دستگاه تصفیه هوا به صورت خود وصل کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
دایسون شرط می‌بندد که می‌خواهید یک دستگاه تصفیه هوا به صورت خود وصل کنید

هوا. من او را دوست دارم، شما او را دوست دارید. ما همه اینجا هستیم و تمام روز راه می رویم و ریه و خونمان را از این چیز پر می کنیم. ما نمی توانیم از آن سیر شویم. اما آن هوای زیبا، شگفت انگیز و نجات بخش که شما، من و چینچیلای حیوان خانگی شما به آن نیاز داریم، گاهی اوقات بد است. درست است. همان هوایی که ما به آن تکیه می کنیم گاهی مملو از چیزهای بد و کوچک است. چیزهایی که چیزی جز پرواز در بینی شما و ایجاد هرج و مرج در روده های نرم و محافظت نشده شما نیستند.

طی دو سال گذشته، فروش دستگاه‌های تصفیه هوا در ایالات متحده با افزایش 57 درصدی در سال 2020 شروع شده است. این بیماری همه‌گیر، همراه با پدیده‌ای مانند آتش‌سوزی جنگلی در کالیفرنیا، بسیاری از مردم را مجبور به نصب فیلترها کرده است. خانه ها و دفاتر آنها . در تمام مدت مهندسان دایسون از خود یک سوال مهم می پرسیدند: اگر راهی برای چسباندن پاک کننده به صورت افراد پیدا کنیم چه؟ در دنیایی که پوشیدن ماسک به یک وضعیت موجود تبدیل شده است، شاید این عجیب ترین سوال نباشد؟

شاید.

دایسون شرط می‌بندد که می‌خواهید یک دستگاه تصفیه هوا به صورت خود وصل کنید

اعتبار تصویر: دایسون

منطقه دایسون یک جانور است. بسیاری از ویژگی های طراحی محصول بسیار دوست داشتنی Dyson را دارد، با این تفاوت قاطع (و نه کم اهمیت) که به گونه ای طراحی شده است که روی صورت کاربر آویزان شود. یا، به طور دقیق تر، حدس می زنم، به یک جفت هدفون بسته شده و جلوی دهان او بسته شده است. راستش را بخواهید، فرم اصلی بیشتر شبیه کلاه ایمنی فوتبال است.

به گفته این شرکت، محصول نهایی پس از 500 نمونه اولیه در شش سال به دست می آید. دایسون می گوید:

هدست تصفیه هوای Dyson Zone که در اصل یک نازل هوای تازه شبیه غواصی است که با یک کوله پشتی برای نگهداری موتور و فضای داخلی جفت شده است، در طول شش سال توسعه خود به طرز چشمگیری تکامل یافته است. بیش از 500 نمونه اولیه موتوری را دیده‌اند که در ابتدا در پشت سر قرار داده شده بود و تبدیل به دو کمپرسور، یکی در هر گوشواره و تکامل قطعه دهانی اسنورکل به یک منظره‌یاب کارآمد و غیر تماسی شده است که هوای تازه را بدون تماس تمام صورت ارائه می‌کند. نام تجاری – مکانیزم جدید برای تامین هوای تازه.

دایسون شرط می‌بندد که می‌خواهید یک دستگاه تصفیه هوا به صورت خود وصل کنید

اعتبار تصویر: دایسون

ویزور متحرک یک جفت جریان هوای فیلتر شده را بدون تماس مستقیم با صورت به دهان و بینی کاربر شلیک می کند. این برای فیلتر کردن آلرژن ها، آلاینده ها و سایر ذرات طراحی شده است. Dyson در اینجا ادعا نمی کند که Zone می تواند عفونت هایی مانند COVID را فیلتر کند. در عوض، این محصول دارای یک ضمیمه است که به کاربر اجازه می دهد علاوه بر محصول، از پوشش صورت نیز استفاده کند. هدفون سه حالت برای کاهش نویز دارد و جلوی آن چهار حالت برای تصفیه هوا دارد.

قیمت و در دسترس بودن دقیق هنوز در دسترس نیست – که خیلی بد است، زیرا من واقعاً می خواهم بدانم این چیز چقدر کار می کند. به طور کلی، در برخی از بازارهای منتخب پاییز امسال وارد می شود. اطلاعات بیشتر در مورد همه اینها در ماه های آینده وعده داده می شود.