منو سایت

درآمد سه ماهه اول آینده سامسونگ به دلیل تقاضای تراشه های جامد بالاتر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
درآمد سه ماهه اول آینده سامسونگ به دلیل تقاضای تراشه های جامد بالاتر است

Samsung Electronics روز پنجشنبه عرضه شد سود اولیه آن برای سه ماهه اول سال 2022

این شرکت گفت که درآمد تلفیقی 63.1 میلیارد دلار (77 تریلیون KRW) و سود عملیاتی حدود 11.6 میلیارد دلار (14.1 تریلیون KRW) برای سه ماهه منتهی به مارس پیش بینی کرده است. این ارقام نسبت به سه ماهه اول سال 2021 افزایش یافته و 53.6 میلیارد دلار فروش و 7.6 میلیارد دلار سود عملیاتی ایجاد کرده است.

به گزارش رویترز، انتظار می رود غول فناوری کره ای بالاترین سود عملیاتی خود را برای سه ماهه اول سال 2018 گزارش کند که 50 درصد نسبت به سه ماهه اول سال گذشته افزایش یافته است.. این بیش از سود عملیاتی 10.9 میلیارد دلاری (13.4 تریلیون KRW) مورد انتظار تحلیلگران بلومبرگ است. فروش که احتمالاً از رکورد قبلی 62.8 میلیارد دلار (76.6 تریلیون KRW) در سه ماهه چهارم 22 فراتر خواهد رفت، همچنین بالاتر از انتظارات بازار است، تقریباً 61.4 میلیارد دلار (74.9 تریلیون KRW) که توسط تحلیلگران S&P Market Intelligence برآورد شده است. از WSJ.

فروش و سود مطابق با تقاضای زیاد برای تراشه های حافظه و جدیدترین محدوده سامسونگ، گلکسی S22 است.

به نظر می رسد شرکت کره ای که تراشه های حافظه DRAM و NAND را تولید می کند، علیرغم کاهش اخیر قیمت تراشه های نیمه هادی، از تقاضای شدید مصرف کنندگان برای تراشه ها سود برده است. قیمت DRAM ممکن است در سه ماهه دوم سه ماهه بیست و دوم به دلیل تورم و جنگ بین روسیه و اوکراین کاهش یابد. قیمت NAND انتظار می رود در سه ماهه دوم سال جاری پس از مشکل آلودگی مواد خام در سرمایه گذاری مشترک بین Kioxia ژاپن و وسترن دیجیتال مستقر در ایالات متحده، که تولید فلاش NAND را مختل کرد، در سه ماهه دوم سال جاری حدود 5 تا 10 درصد رشد داشته باشد. TrendForce.

سامسونگ روز چهارشنبه اعلام کرد که فروش سری گلکسی اس 22 احتمالا تا پایان این هفته از 1 میلیون دستگاه در کره جنوبی فراتر خواهد رفت. سوجونگ لیم، معاون مدیر شرکت تحقیقاتی Counterpoint، همچنین انتظار می‌رود که این شرکت پس از عرضه در فوریه، بیش از 6 میلیون دستگاه از سری S22 را تا پایان ماه مارس تحویل دهد. او به رویترز گفت.

غول فناوری کره ای نتایج کامل سود سه ماهه اول خود را در 28 آوریل اعلام خواهد کرد.

سامسونگ در حال کشتن Note است، بنابراین Galaxy S22 Ultra می تواند پرواز کند