منو سایت

درباره این شماره ARR Deel

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
درباره این شماره ARR Deel

اگر ساعت را تا فوریه امسال برگردانید، Deel، یک شرکت استارت آپی که به مشتریان کمک می کند در کشورهای دیگر استخدام کنند، می گوید که توانایی پرداخت به کارگران را با ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. صرف نظر از دیدگاه شما نسبت به هوش مالی چنین حرکتی، TechCrunch این خبر را پوشش داد زیرا ما Deel را دنبال می کنیم.

چرا؟ همانطور که استارتاپ سابق رشد تاریخی سریعی داشته است، s مدیرعامل الکس بوعزیز به اشتراک می گذارد در دسامبر 2021، این درآمد به 50 میلیون دلار در درآمد تکراری سالانه یا ARR افزایش یافت. توییت مدیر عامل نشان می دهد که Deel سال را با یک ARR به ارزش حدود 4 میلیون دلار آغاز کرد.

به یاد بیاورید که این شرکت در اکتبر گذشته 425 میلیون دلار با برآورد 5.5 میلیارد دلار جمع آوری کرد.

پیشرو: Deel گفت که از آستانه 100 میلیون دلاری ARR عبور کرده است، یک لحظه کلیدی برای هر شروع جدید در فناوری، زیرا فرض می‌کند به مقیاس بازار عمومی رسیده است – و بنابراین دیگر به هیچ وجه یک استارت‌آپ نیست.

داده‌های رشد تاریخی Deel از Firstbase می‌آید، استارت‌آپی که به شرکت‌ها کمک می‌کند سخت‌افزار و سایر کارهای راه دور را برای کارمندان از راه دور خریداری کنند و فراهم کنند و پس از انتشار چیزی شبیه افزایش ۱۶ برابری درآمد از آوریل گذشته، ۵۰ میلیون دلار جمع‌آوری کردند.

به نظر می رسد حمایت از کارگران از راه دور یک تجارت بزرگ است.

برای غرق شدن در اخبار Deel، TechCrunch صفحه قیمت‌گذاری شرکت را برای درک بهتر مرحله درآمد خراش داد و چند سوال روشن‌کننده از شرکت پرسید. پاسخ ها کمی مبهم بود، اما ما می توانیم کمی کار کنیم. بیایید در مورد معامله با دیل صحبت کنیم.

رشد درآمد دیل

یکی از راه‌هایی که استارت‌آپ‌ها دوست دارند لاف بزنند، گرفتن نمودار Bessemer است که نمونه‌های تاریخی استارت‌آپ‌هایی را نشان می‌دهد که به سرعت به ۱۰۰ میلیون دلار ARR در مدت زمان کوتاهی افزایش یافته‌اند. اینجا چگونه دیل مرحله جدید خود را به اشتراک گذاشت:

درباره این شماره ARR Deel

اعتبار تصویر: توییتر را به اشتراک بگذارید

این به ما علاقه مند شد.