منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • درگاه پرداخت فیلیپین PayMongo 31 میلیون دلار دریافت می کند سری B گسترش منطقه ای را بررسی می کند

درگاه پرداخت فیلیپین PayMongo 31 میلیون دلار دریافت می کند سری B گسترش منطقه ای را بررسی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

بنیانگذاران PayMongo (از چپ به راست): جیمی هینگ III، مدیر ارشد فناوری، فرانسیس پلازا، مدیر اجرایی و لوئیس سیا، مدیر ارشد تجاری

بنیانگذاران PayMongo (از چپ به راست): جیمی هینگ III، مدیر ارشد فناوری، فرانسیس پلازا، مدیر اجرایی و لوئیس سیا، مدیر ارشد تجاری

فین‌تک PayMongo مستقر در فیلیپین، که به خرده‌فروشان اجازه می‌دهد پرداخت‌های دیجیتالی را بپذیرند، امروز اعلام کرد که ۳۱ میلیون دلار بودجه سری B را با هدف توسعه منطقه‌ای جمع‌آوری کرده است. سرمایه گذاران شامل صندوق JAM جاستین متین، شرکای سرمایه گذاری ICCP-SBI و بنیانگذاران Kaya از لیزا گوکونگوی، همراه با سرمایه گذاران بازگشتی، Global Founders Capital و SOMA Capital هستند. این استارت‌آپ می‌گوید این حلقه همچنین شامل بنیان‌گذاران فناوری‌های مالی اروپایی مانند کونتا، ویوا کیف، بیلی و مقیاس‌پذیر است.

به این ترتیب کل بودجه PayMongo به کمتر از 46 میلیون دلار می رسد. آخرین بودجه آن یک سری A 12 میلیون دلاری بود که در سال 2020 معرفی شد و توسط Stripe هدایت شد.

این شرکت با شرکت‌هایی در همه اندازه‌ها کار می‌کند، اما به‌ویژه بر کسب‌وکارهای خرد، کوچک و متوسط ​​تمرکز می‌کند، که به آن‌ها اجازه می‌دهد اشکال مختلف پرداخت، از جمله کارت‌های اعتباری، کیف پول آنلاین و OTC را بپذیرند. محصولات آن شامل API های PayMongo و پلاگین های تجارت الکترونیک است. بودجه جدید برای توسعه بیشتر زیرساخت پرداخت فعلی PayMongo و افزودن خدمات مالی بیشتر، از جمله پرداخت‌ها، وام‌های سهام، BNPLs و اشتراک‌ها و پرداخت‌های مکرر استفاده خواهد شد.

بخشی از نقشه راه محصول PayMongo شامل اخذ مجوزهای جدید است که به آن امکان می دهد خدمات مالی بیشتری را ارائه دهد. همزمان، این شرکت در حال بررسی توسعه منطقه ای است.

«هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن در فیلیپین وجود دارد. ما همچنین پیش‌بینی می‌کنیم که برای حمایت از این تقاضای فزاینده و برآورده کردن نقشه راه محصول تهاجمی خود، تعداد تیم خود را بیش از دو برابر کنیم. فرانسیس پلازا، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، فرانسیس پلازا در ایمیلی به TechCrunch گفت: در همان زمان، ما برخی تحقیقات اولیه و کارهای توسعه را در منطقه جنوب شرقی آسیا آغاز کرده ایم، کاری که سال گذشته شروع کردیم.

دیگر درگاه‌های پرداخت دیجیتال در فیلیپین عبارتند از DragonPay، PesoPay، PayMaya و Paynamics. پلازا در ایمیلی به TechCrunch گفت که این شرکت از زمان تأسیس در سال 2019 به دلیل تمرکز بر شرکت‌های کوچک و متوسط ​​و شرکت‌های نوپا و با رشد بالا متمایز است.

مالک PayMaya Voyager Innovation 167 میلیون دلار از KKR، Tencent و IFC برای راه اندازی بانک دیجیتال در فیلیپین جمع آوری می کند.

او گفت: «علاوه بر این، همانطور که ما با هزاران شرکت در این پلتفرم کار می کنیم، بر ساخت محصولات و خدمات بیشتری تمرکز کرده ایم که نه تنها به بازرگانان اجازه می دهد به راحتی پرداخت ها را بپذیرند، بلکه از طریق دسترسی به سایر خدمات مالی رشد می کنند. از توانایی جابه‌جایی پول، موجودی فروشگاه، دسترسی به اعتبار و سایر گزینه‌های پرداخت پیشرفته برای مشتریان.» پلازا اضافه کرد که در حال حاضر چندین محصول و خدمات جدید را در بتا با بازرگانان آزمایش می‌کند.

جاستین متین، بنیانگذار Tinder و JAM Fund در بیانیه‌ای گفت: «به‌عنوان یکی از اولین سرمایه‌گذاران PayMongo، مسیر آن‌ها را از ساده‌سازی پرداخت‌ها به تعداد انگشت شماری از مشاغل به شرکتی دیدم که هزاران تاجر به آن وابسته هستند. عملیات روزانه آنها من در مورد پیشرفت آنها هیجان زده هستم و هیجان زده هستم که یک بار دیگر از تیم حمایت کنم زیرا آنها فرصت های اقتصادی بیشتری را از طریق اقتصاد دیجیتال ایجاد می کنند.

موج بعدی غول های فناوری در جنوب شرقی آسیا را پیش بینی کنید