دریابید که سرمایه‌گذاران تازه‌کار به دنبال چه شرکت‌هایی برای TC Sessions: Mobility Strategic Mobility هستند

دریابید که سرمایه‌گذاران تازه‌کار به دنبال چه شرکت‌هایی برای TC Sessions: Mobility Strategic Mobility هستند

بزرگ‌کردن یک وسیله نقلیه مستقل یا راه‌اندازی یک خودروی برقی اغلب مستلزم سرمایه‌های چشم‌گیر است که فقط صندوق‌های تامینی، سلاح‌های مخاطره‌آمیز استراتژیک و سرمایه‌گذاران نهادی اشتها و منابع لازم را برای آن دارند.

طی دو سال گذشته، این نیازهای سرمایه ده‌ها استارت‌آپ تحرک را برانگیخت تا به بازارهای عمومی یا صندوق‌های تامینی با جیب‌های عمیق و تقسیم‌بندی پرخطر خودروسازان و تامین‌کنندگان روی بیاورند. Arrival، Canoo، Faraday Future، Lucid Group، Luminar Technologies و Nikola تنها برخی از شرکت‌هایی هستند که از طریق ادغام با وسایل نقلیه با اهداف خاص به عمومی تبدیل شدند، در حالی که Rivian و TuSimple مسیر سنتی IPO را در پیش گرفتند. استارت‌آپ‌های دیگری که شاید برای این مرحله آماده نباشند، به GM، Toyota’s Woven Capital و BMW Ventures – به نام چند مورد – در تلاش برای ایجاد مشارکت‌هایی که به گسترش آنها کمک می‌کند روی آورده‌اند.

اما این سرمایه گذاران استراتژیک، مدیران صندوق های تامینی و سرمایه گذاران نهادی به دنبال چه هستند؟ هدف ما این است که در TechCrunch Sessions: Mobility در 18 و 19 می، یک رویداد شخصی دو روزه که بهترین و باهوش ترین ذهن ها را برای بحث در مورد چالش ها و فرصت های آینده حمل و نقل گرد هم می آورد، آشنا شویم.

برای دریافت پاسخ به برخی از فعال ترین صندوق های تامینی، سرمایه گذاران نهادی و استراتژیک در حمل و نقل مراجعه می کنیم.

با وجود متغیرهای زیادی در بازار – به ویژه بیماری همه گیر جهانی مداوم – همه ما می توانیم از بینش و دیدگاه سالمی استفاده کنیم. به همین دلیل است که ما مشتاقیم اعلام کنیم که جان دیو (GM Ventures)، تیلور اوگان (Snowbull Capital) و Trina Pelt (Intel Capital) در مرحله TC Mobility برای یک بحث پانل در مورد فرصت‌های راه‌اندازی استراتژیک شرکت خواهند کرد.

جان دو یکی از شرکای GM Ventures است که در Envisics، GeoDigital و Nauto سرمایه گذاری کرده است. دوو همچنین به عنوان تکنسین ارشد جنرال موتورز برای چین فعالیت می کند. قبل از تبدیل شدن به یک شریک، دوو – از زمان آغاز به کار در سال 2009 – به عنوان مدیر آزمایشگاه علوم چین، بخشی از سازمان تحقیق و توسعه جنرال موتورز خدمت کرده است. او یک تیم تحقیقاتی قوی و نوآور ساخته و تحقیق و توسعه را در زمینه وسایل نقلیه هوشمند و مرتبط، باتری‌ها، مواد مدرن و سیستم‌های نیروی محرکه الکتریکی هدایت می‌کند.

تیلور اوگان مدیر عامل Snowbull Capital است، یک صندوق سرمایه گذاری سبز و با فناوری پیشرفته که در شرکت هایی سرمایه گذاری می کند که بر بهبود محیط زیست از طریق پیشرفت های تکنولوژیکی و افزایش کارایی شهری متمرکز هستند. زمینه های مورد علاقه او شامل AV، AI، باتری ها و EV است.

ترینا ون پلت، معاون رئیس و مدیر عامل ارشد اینتل کپیتال و یکی از اعضای رای دهنده کمیته سرمایه گذاری است. حوزه های تمرکز او شامل رشد و سرمایه گذاری های پرخطر در تجهیزات جانبی هوشمند، SaaS شرکتی، هوش مصنوعی و تحرک شهری است.

ون پلت، که در حال حاضر به عنوان مدیر پنج هیئت مدیره مجموعه ای از شرکت های در حال رشد خدمت می کند، بیش از 25 سال تجربه در طیف گسترده ای از خریدها و سرمایه گذاری های جهانی در فناوری دارد.

هنگامی که این سرمایه گذاران خطرپذیر متخصص در مورد چگونگی تغییر استراتژی های سرمایه گذاری در طول همه گیری، چگونگی تغییر آنها در امروز و چه چیزی استارتاپ ها در صنعت حمل و نقل بازار سرمایه باید در آینده آماده شوند، این بحث مهم را از دست ندهید.

جلسه TC: Mobility 2022 سر و صدا را می شکند و فراتر از سرفصل ها می رود و کشف می کند که چگونه ادغام فناوری و حمل و نقل بر طیف گسترده ای از صنایع، شهرها و افرادی که در آنها کار و زندگی می کنند تأثیر می گذارد. امروز ثبت نام کنید و قبل از افزایش قیمت ها در هفته آینده مکان خود را رزرو کنید!!

 

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.content:’inframe. ‘ wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // اندازه خودکار iframe var pon funcSize {vard funcSize createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();