منو سایت

در رویداد ویژه TechCrunch Live در آستین، تگزاس شرکت کنید! (رایگان است)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
در رویداد ویژه TechCrunch Live در آستین، تگزاس شرکت کنید! (رایگان است)

TechCrunch هیجان‌زده است که رویدادی ویژه را با محوریت صحنه انفجاری در آستین، تگزاس در تاریخ 6 آوریل در ساعت 11:30 صبح به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی اعلام کند. این منطقه شایسته توجه به استارت آپ های آینده و مراحل نهایی است. اینجا شهر تک شاخ ها و غول های تکنولوژی است. با توجه به سبک زندگی آرام و هزینه کمتر زندگی – به طور نسبی – روزانه نزدیک به 185 نفر به پایتخت تگزاس نقل مکان می کنند و بسیاری از این افراد در صنعت فناوری کار می کنند.

آستین یک شبه موفق نبود. برای سال ها، او بیشتر به خاطر صحنه نرم افزاری اش شناخته می شد. اما امروزه، بخش‌های رو به رشد جدید شامل کریپتو، فناوری املاک و مستغلات، CPG و فناوری بیمه است. مانند سایر بازارهای نوظهور، شرکت هایی که در گذشته موفق بوده اند، اکنون نسل جدیدی از کارآفرینان را ایجاد می کنند.

شرکت هایی را که در سال 2021 از تخمین 1 میلیارد دلاری فراتر رفتند، بررسی کنید: نرم افزار Zebra، Firefly Aerospace، Abrigo، ZenBusiness و Iodine. در سال 2020، تسلا در محله موسوم به سیلیکون هیلز مستقر می شود، محل زندگی بسیاری از جمله گوگل، اپل، آمازون، فیس بوک و اسپیس ایکس.

بودجه جهانی طی سال گذشته افزایش یافته است و آستین نیز از این قاعده مستثنی نبود. به گفته سیلیکون هیلز نیوز، سال 2021 با 4.9 میلیارد دلار جمع آوری شده – بیش از دو برابر 2.3 میلیارد دلار جمع آوری شده در سال 2020، سال بزرگترین معاملات مالی تا به حال برای استارت آپ ها در آستین است. حلقه های آنها نیز در حال رشد هستند که نشان دهنده بلوغ بیشتر است. بازار: تمام 10 معامله برتر برای آستین در سال 2021 بالغ بر 100 میلیون دلار یا بیشتر است.

نه تنها شرکت ها، بلکه سرمایه گذاران نیز به اینجا می روند. تعدادی از سرمایه گذاران خطرپذیر اکنون پس از نقل مکان از سواحل آستین را به خانه می خوانند. اینها شامل جیم بریر از Breyer Capital و جو لونزدیل یکی از بنیانگذاران Palantir است که سال گذشته گفت که شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر 8VC خود را از سیلیکون ولی به شهر منتقل می کند و جف لوئیس، موسس و شریک مدیریت Bedrock Capital.

باز هم هست. TechCrunch Live میزبان یک قسمت ویژه با رهبران محلی و سرمایه گذارانی است که می توانند به بهترین شکل با این منطقه صحبت کنند. ما می خواهیم بشنویم که برای ساختن یک اکوسیستم بالغ چه چیزی لازم است و چه چالش هایی باقی می ماند.

ما به کمک شما نیاز. برای ارائه شروع خود در منطقه آستین در طول TechCrunch Live Pitch Off درخواست دهید. درست مانند هر قسمت از TechCrunch Live، استارت آپ ها شرکت های خود را به مهمانان ما معرفی می کنند. این بار یک جایزه وجود دارد. برنده یک غرفه رایگان TechCrunch Disrupt 2022 دریافت می کند تا شرکت خود را به نمایش بگذارد.

ثبت نام برای City Spotlight: Austin!

دوباره برای به روز رسانی بررسی کنید. این عالی خواهد بود.

بارگذاری…