منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • در میان آشفتگی بازار کریپتو، آندرسن هوروویتز یک صندوق 3.5 میلیارد دلاری وب 3 را اعلام کرد.

در میان آشفتگی بازار کریپتو، آندرسن هوروویتز یک صندوق 3.5 میلیارد دلاری وب 3 را اعلام کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
در میان آشفتگی بازار کریپتو، آندرسن هوروویتز یک صندوق 3.5 میلیارد دلاری وب 3 را اعلام کرد.

علیرغم چشم‌انداز تیره بازارهای ارزهای دیجیتال بر اساس تلاطم چند هفته اخیر، سرمایه‌گذاران خطرپذیر که می‌خواهند وقت خود را در آینده در وب 3 بگذرانند، پای خود را از روی بنزین بر نمی‌دارند.

Andreessen Horowitz که در چند سال اخیر دستخوش تغییراتی شده و تعداد کارمندان خود را برای افزایش تراکنش‌های خود افزایش داده است، جدیدترین صندوق رمزنگاری خود را بسته است و بسیار بزرگ است. صندوق جدید 4.5 میلیارد دلاری، اندازه جدیدترین صندوق رمزنگاری آنها را دو برابر می‌کند و علاقه فزاینده‌ای را در میان شرکای محدود شرکت برای افزایش قرار گرفتن در معرض استارت‌آپ‌های رمزنگاری نشان می‌دهد. این شرکت تصریح می کند که یک سوم از مگافاند جدید منحصراً برای معاملات اولیه در نظر گرفته شده است.

کمتر از یک سال از زمانی که این شرکت 2.2 میلیارد دلار Crypto Fund III خود را اعلام کرد، می گذرد، در این مدت این شرکت به اندازه بازار گسترده تر کریپتو تغییرات زیادی را تجربه کرده است. در ماه‌های اخیر، افزایش بیشتری در شرکت‌های رمزنگاری مانند Paradigm و Electric Capital وجود داشته است که برای به چالش کشیدن تسلط a16z، سرمایه‌های بزرگی را جمع‌آوری کرده‌اند. این شرکت همچنین خروج میزبان کریپتو خود یعنی کیتی هاون را تحمل کرد که از a16z جدا شد و تعدادی از همکارانش را همراه خود برد تا Haun Capital را با 1.5 میلیارد دلار در دو صندوق راه اندازی کند.

پس از خروج a16z، کتی هاون Haun Ventures را با سرمایه 1.5 میلیارد دلاری برای حمایت از استارت‌آپ‌های کریپتو معرفی کرد.

Crypto Fund IV همچنان توسط GP باسابقه کریس دیکسون رهبری می شود، که به نظر می رسد در ماه های اخیر چهره عمومی خود را افزایش داده است، به ویژه در توییتر، جایی که او با نفس نفس زدن از فضای وب 3 در برابر مخالفان خود دفاع می کند و گهگاه با چهره هایی مانند جک دورسی از Block بحث می کند. و آرون لوی از باکس. شک و تردید ادامه دار در میان بسیاری از سرمایه گذاران و کارآفرینان در هفته های اخیر پس از فروپاشی زشت اکوسیستم Terra و سکه UST پایدار آن تشدید شده است، که ظاهراً یک شبه فرو ریخت، ده ها میلیارد دلار تبخیر شد و در عین حال درخواست های قانونگذاران فدرال برای تسریع ردیابی را تجدید کرد. قانون با هدف کنترل صنعت.

آریانا سیمپسون از a16z در پاسخ به این سوال که آیا خنک شدن بازار می‌تواند شرکت‌های سنتی را از ادامه ارزهای دیجیتال خود بترساند، به TechCrunch گفت که «شرکت‌های دیگر احتمالاً بازنشسته خواهند شد» اما اندازه صندوق جدید ما نشان‌دهنده سطح هیجان است و ما به این مقوله ایمان داریم. ”

a16z یک تیم تحقیقاتی جدید کریپتو به رهبری محققانی از کلمبیا، استانفورد آغاز کرد

زمانی که a16z جدیدترین صندوق بلاک چین خود را اعلام کرد، بازارهای رمزنگاری اخیراً سقوط کرده بودند، اما به زودی بازگشتی چشمگیر خواهد داشت و ارزهای رمزپایه بیت کوین و اتریوم را به بالاترین رکوردهای تاریخ می رساند. چشم‌انداز سرمایه‌گذاران کریپتو این روزها کمی کمتر به نظر می‌رسد، زیرا سهام فناوری عمومی همچنان در حال سقوط است – Robinhood و Coinbase بیش از 75 درصد از اولین‌های خود کاهش یافته‌اند – و ناظران پیش‌بینی می‌کنند که نه تنها برای ارزهای دیجیتال، بلکه برای صنعت فناوری نیز زمان‌های پرتلاطمی در پیش است. یک کل

بازوی کریپتو Andreessen Horowitz با یک جعبه نظامی عظیم از سرمایه تازه برای ادامه عملیات در مقیاس بزرگ، موقعیت خوبی دارد، اما زمان‌های نامشخص پیش رو بسیاری از بنیان‌گذاران جدید را نگران در دسترس بودن سرمایه در یک «زمستان ارز دیجیتال» بالقوه قرار داده است.

سیمپسون به TechCrunch گفت: ما نمی توانیم وضعیت آینده بازار را پیش بینی کنیم. اما ما با شرکت‌هایمان کار می‌کنیم تا مطمئن شویم که آنها سرمایه خوبی برای مقابله با طوفان دارند.»

داستان خرید مبتنی بر بلاک چین آدام نویمان اکنون توسط a16z حمایت می شود

 

برای اخبار، به‌روزرسانی‌های بودجه و نگاه‌های داغ به حیات وحش web3 در خبرنامه TechCrunch Chain Reaction مشترک شوید – و به پادکست همراه ما گوش دهید!