منو سایت

در نهایت، ما می دانیم که چرا مرغ در توییتر وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
در نهایت، ما می دانیم که چرا مرغ در توییتر وجود دارد

اینترنت پر از رمز و راز است. واقعاً چه کسی «جاودانه من» را نوشته و آیا قرار بود طنز باشد؟ چه کسی پشت گروه هکرها به نام Anonymous هستند؟ و چرا ایلان ماسک نمی تواند بیرون بیاید؟

اما حدود دو ماه و نیم پیش، زمانی که نویسنده و مهندس معکوس، استیو موزر، تصاویر بسیار احمقانه ای را در باطن توییتر پیدا کرد، یک سوال جدید مطرح شد:

در میان شانزده تصویری که یافت شد، تعدادی از آنها را کمتر مشاهده کردیم، مانند پرنده سبز روشن با حباب های گفتاری اما این تصاویر آنقدر عجیب و غریب بودند که در مغز من جا افتادند. سیب زمینی با دهان با سیب زمینی با چشم صحبت می کند؟ یک پوسته تخم مرغ شکسته کنفرانس مطبوعاتی می دهد؟ ماشین حسابی که تخم مرغ سرخ شده را چاپ می کند؟ چرا اینقدر تخم مرغ؟

اما شاید ساده ترین تصویر فقط یک مرغ لاستیکی انعطاف پذیر بود. ما در نهایت متوجه آشنایی پرنده خود در طبیعت شدیم که این احساس را در ما ایجاد کرد:

از امروز، کاربران توییتر شروع به گزارش دادن کرد که اگر به دنبال چیزی هستید که کار کند هیچ نتیجه ایدوست لاستیک کوچک بامزه ما را با مرغ می بینید.

در اینجا نمونه ای از آنچه به نظر می رسد آورده شده است:

جستجوی توییتر بدون نتیجه ای که تصویر مرغ لاستیکی را نشان می دهد

اعتبار تصویر: توییتر

مطمئناً تعداد بیشتری از این تصاویر نامرتبط در سایت پرنده ظاهر می شوند و ما شخصاً نمی توانیم صبر کنیم. از یک طرف، به نظر می رسد که دوست ما در کنفرانس مطبوعاتی تخم مرغ خود را به دست می آورد لحظه بزرگو برای آن شاد باشید (نگران نباشید، دوقلوهای عجیب و غریب سیب زمینی، زمان شما هم فرا خواهد رسید).