منو سایت

در نهایت، کیت میکروفون پشه بی سیم مقرون به صرفه برای ولاگرها و پادکست ها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
در نهایت، کیت میکروفون پشه بی سیم مقرون به صرفه برای ولاگرها و پادکست ها

معمولاً شرکت پیشرفته DJI با یک جفت میکروفون فوق العاده زیبا، فناوری خود را به زمین نزدیک می کند. DJI Mic با استفاده از فرم فاکتوری که معمولاً برای هدفون های بی سیم می بینیم، پنج ساعت ضبط موجو را در یک بسته کوچک بسته بندی می کند. هنگامی که از آنها به عنوان یک راه حل عالی برای ضبط در حال حرکت استفاده نمی کنید، دو میکروفون و یک گیرنده در یک جعبه شارژ شیک ناپدید می شوند.

DJI Mic ادعا می‌کند که “صدای مسافت طولانی شفاف” را با عمر باتری چشمگیر 5.5 ساعت ارائه می‌کند، که اگر بتوانید در برنامه عکس‌برداری خود، زمانی را برای مکث‌های شارژ در جایی که دستگاه‌ها در جعبه شارژ درون قاب زندگی می‌کنند، پیدا کنید، تا 15 ساعت افزایش می‌یابد. من در طول سال ها عکس های زیادی را در سایت و کنفرانس های ویدئویی بداهه گرفته ام، و نمی توانم به شما بگویم که چقدر آرزوی چنین راه حلی را داشته ام. من هنوز فرصتی برای تست کردن آن نداشته ام، اما اگر به سر و صدا پاسخ دهد، می توانم DJI را ببینم که این کیت ها را روی قایق می فروشد.

سیستم کامل شامل دو فرستنده میکروفون، یک گیرنده و یک کیف شارژ جیبی است که به راحتی در کیف یا جیب شما قرار می گیرد. با گوشی های هوشمند، دوربین ها و دوربین های اکشن که از ورودی خط پشتیبانی می کنند کار می کند. این سیستم در کارخانه جفت شده است، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجزای مختلف را از جعبه شارژر جدا کنید و همه چیز جفت شده و آماده کار است. میکروفون ها دارای یک گیره و یک صفحه مغناطیسی هستند و گیرنده دارای یک صفحه نمایش لمسی کوچک است تا اطلاعاتی در مورد تنظیمات صدا، انتخاب کانال و سایر تنظیماتی که انتظار دارید به شما ارائه دهد.

خود فرستنده ها 30 گرم وزن دارند – برای میکروفون گدازه سنگین، اما برای فرستنده سبک. در عمل، ممکن است برای چسباندن یقه آن کمی شلوغ باشد، اما اگر ژاکت یا پلیور نسبتاً محکمی می پوشید، باید به خوبی در جای خود قرار بگیرد.

جادوی واقعی که DJI در اینجا اضافه می کند به فناوری بد رادیویی متکی نیست – از طریق فناوری هواپیماهای بدون سرنشین خود، این شرکت چیزی یا دو مورد در مورد فناوری انتقال بی درنگ از راه دور یاد گرفته است و DJI ادعا می کند که برد 800 فوت (250 متر) است. میکروفون های آن. این بیشتر از بسیاری از میکروفون های بی سیم است و – با توجه به اینکه بیشتر مواردی که از میکروفون استفاده می کنید کمتر از 30 فوت است، این به شما فضای زیادی برای حرکت می دهد.

در نهایت، کیت میکروفون پشه بی سیم مقرون به صرفه برای ولاگرها و پادکست ها

من دروغ نمی گویم، دیوانه ویدیویی در من به طرز احمقانه ای در مورد آن هیجان زده می شود. فرم فاکتور شیک هدفون های بی سیم را در همه جا نوشته است. اعتبار تصویر: DJI

یکی دیگر از ویژگی های منظم این است که هر یک از میکروفون ها دارای 8 گیگابایت حافظه داخلی و یک اسلات USB-C برای کپی کردن صدای ضبط شده محلی از فرستنده ها هستند. برای آسان‌تر کردن ویرایش صدا، فایل‌های صوتی را بوم کنید. فایل ها فایل های WAV 24 بیتی با فرکانس 48 کیلوهرتز برای حداکثر کیفیت صدا هستند.

گیرنده از جک‌های لایتنینگ، USB-C و 3.5 میلی‌متری پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید آن را روشن کنید و در دل ضبط کنید.

این کیت امروز با قیمت 329 دلار به فروش رسید. این یک تغییر جیبی نیست، اما بر اساس مشخصات به تنهایی، انتظار دارم شرکت شاهد خروج این موارد از قفسه ها باشد. اگر بررسی ها به وعده خود عمل کنند، ممکن است فقط یک برنده بزرگ در دست داشته باشند.