منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • در TC Sessions: Mobility 2022 با روباتاکسی Zoox با یکی از بنیانگذاران جسی لوینسون آشنا شوید

در TC Sessions: Mobility 2022 با روباتاکسی Zoox با یکی از بنیانگذاران جسی لوینسون آشنا شوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
در TC Sessions: Mobility 2022 با روباتاکسی Zoox با یکی از بنیانگذاران جسی لوینسون آشنا شوید

در 18 ماه پس از اولین روباتاکسی Zoox، این خودروی سفارشی تا حد زیادی یک راز بوده است. یعنی به TC Sessions: Mobility 2022، یک رویداد شخصی دو روزه که برای 18 و 19 می در سن متئو برنامه ریزی شده است.

جسی لوینسون، یکی از بنیانگذاران و CTO، روباتاکسی Zoox را برای اولین حضور عمومی خود در IRL در صحنه اصلی ما ارائه خواهد کرد. اولین نمایش، که شامل مصاحبه با لوینسون است، در نهایت به مخاطبان نگاهی دقیق تر به آنچه این شرکت ساخته است – و شاید نشان دهد که آینده آن چه خواهد بود.

Zoox از سال 2014 برای توسعه یک سیستم خودران، نرم افزار مدیریت ناوگان، یک برنامه ناوبری بر اساس تقاضا و یک وسیله نقلیه برای راه اندازی سرویس تجاری robotaxi کار می کند.

این شرکت که دو سال پیش توسط آمازون خریداری شد، ویدیوهایی را منتشر کرده است که نشان می دهد خودروی چهار نفره مکعبی شکل مملو از حسگرها در حال عمل است. حالا وقت آن است که آن را شخصاً ببینید.

همچنین با لوینسون می‌نشینیم تا یک به‌روزرسانی برای شرکت دریافت کنیم، گزارشی از پیشرفت در مورد چگونگی بزرگ‌تر شدن Zoox robotaxi، جایی که می‌توان بینش‌های آن را برای این صنعت بیشتر آزمایش کرد.

لوینسون در نقش خود در Zoox مسئول نظارت بر نرم افزار، هوش مصنوعی، محاسبات و پلتفرم های حسگر این شرکت است. قبل از Zoox، لوینسون با درجه ممتاز از پرینستون فارغ التحصیل شد و سپس دکترای خود را در علوم کامپیوتر به پایان رساند. و فوق دکترای سباستین ترون در استنفورد.

زمانی که در استنفورد بود، الگوریتم‌هایی را برای مشارکت یک میلیون دلاری دانشگاه در چالش شهری دارپا در سال 2007 توسعه داد و به رهبری تلاش‌های تحقیقاتی تیم در زمینه خودران ادامه داد. لوینسون همچنین Pro HDR را ایجاد کرد، یک برنامه عکاسی تلفن همراه محبوب که توسط بیش از یک میلیون نفر خریداری شده است.

آنچه را که نوید یک گفتگوی روشنگر است را از دست ندهید!

TC Sessions: Mobility 2022 سر و صدا را می شکند و فراتر از سرفصل ها می رود تا کشف کند که چگونه ادغام فناوری و حمل و نقل بر طیف گسترده ای از صنایع، شهرها و افرادی که در آنها کار و زندگی می کنند تأثیر می گذارد. کارت خود را امروز قبل از افزایش قیمت بخرید و 200 دلار پس انداز خواهید کرد!

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-9d02b039de2ea93df00646da40486e93’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe:frame’mspostages ‘: ‘wpcom-iframe-9d02b039de2ea93df00646da40486e93’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // = اندازه خودکار iframe varian func. createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();