منو سایت

در TC Sessions: Mobility for Free Disrupt Pass داوطلب شوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
در TC Sessions: Mobility for Free Disrupt Pass داوطلب شوید

TC Sessions: Mobility بازگشته و عالی خواهد بود – بازگشت زنده و شخصی – در سال چهارم. این یک غواصی عمیق دو روزه است که بهترین، درخشان‌ترین و جذاب‌ترین سازندگان، مهندسان، سرمایه‌گذاران، تنظیم‌کننده‌ها و فن‌آوران را به نمایش می‌گذارد که به تغییر نحوه جابه‌جایی افراد و بسته‌ها در سراسر جهان اختصاص یافته‌اند.

در اینجا جایی است که در تصویر مشاهده می کنید. ما به دنبال داوطلبان شگفت انگیز هستیم. ثبت نام کنید تا برای تبادل شغل داوطلب شوید و نه تنها از پشت صحنه نحوه تولید رویدادها نگاه کنید، بلکه یک مجوز رایگان برای Innovator بگیرید تا TechCrunch Disrupt، کنفرانس سه روزه ما در سانفرانسیسکو را در اکتبر امسال تجربه کند.

چه در آرزوی تبدیل شدن به یک موسس استارت آپ، خرده فروش یا هماهنگ کننده رویداد باشید، این یک راه عالی برای دیدن آنچه برای ایجاد یک رویداد استارت آپی در سطح جهانی نیاز است است. علاوه بر این، هنگامی که شیفت های داوطلبانه شما تمام شد، می توانید در تمام سمینارهای متخصص در مورد موضوعات کلیدی مانند تسریع رشد مصرف کننده، یافتن بودجه، و ایجاد برند خود شرکت کنید.

انتظار داریم بیش از 2000 نفر در این رویداد شرکت کنند و داوطلبان وظایف مختلفی را بر عهده خواهند گرفت تا این رویداد راه اندازی را به تجربه ای ارزشمند برای همه تبدیل کنند. در هر زمان می توانید در ثبت نام، سخنرانان بحث برانگیز، شرکت کنندگان مستقیم، اسکن بلیط ها یا راه اندازی یک رویداد مشترک کمک کنید.

از 17 الی 19 اردیبهشت به نیروی داوطلب نیازمندیم. به ما کمک کنید و ما به شما یک پاس رایگان برای Disrupt می دهیم. در پول خود صرفه جویی کنید، تجربه دنیای واقعی به دست آورید و هنوز زمان زیادی برای شنیدن ایده های ارزشمند از رهبران صنعت، گسترش شبکه خود و آزمایش آخرین دوچرخه های الکترونیکی، اسکوترهای الکترونیکی و AV هایی که این رویداد ارائه می دهد داشته باشید.

مکان های داوطلب محدود است. مهلت 9 می را بگیرید و در اسرع وقت درخواست دهید!