منو سایت

در TechCrunch Live حلقه‌های هیولایی برای تحرک راه‌اندازی با خودرانی بسازید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
در TechCrunch Live حلقه‌های هیولایی برای تحرک راه‌اندازی با خودرانی بسازید

Raquel Urtasun پس از گذراندن نزدیک به سه سال به عنوان مدیر تحقیق و توسعه در گروه فناوری پیشرفته Uber (ATG) Waabi را در سال 2021 تأسیس کرد. ماموریت Waabi توسعه یک رویکرد مبتنی بر هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به استقرار تجاری وسایل نقلیه خودران است که از کامیون های مسافت طولانی شروع می شود. برای انجام این کار، شرکت او 83.5 میلیون دلار در سری A جمع آوری کرد و Sven Stroband از Khosla Venture پیشتاز بود. هر دو در مورد دیدگاه منحصر به فرد (و فرمانده) Urtasun و آنچه به این شرکت اجازه ساخت سری عظیم A را داده است، صحبت خواهند کرد.

این رویداد در 11 مه در ساعت 11:30 صبح به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی با ارائه شبکه و ارائه افتتاح می شود. مصاحبه در ساعت 12 بعد از ظهر PT آغاز می شود و پس از آن تمرین TCL Pitch در ساعت 12:30 بعد از ظهر PT انجام می شود. در اینجا به صورت رایگان ثبت نام کنید.

TechCrunch Live هر هفته روزهای چهارشنبه ساعت 11:30 صبح به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی ضبط می شود. به ما بپیوند! برای ثبت نام رایگان و دسترسی به رشته وابی اینجا کلیک کنید، وارد جلسه آموزش میدانی شوید و به پخش زنده دسترسی پیدا کنید، جایی که می توانید سوالات خود را از سخنرانان بپرسید.