منو سایت

دسته باتری جدید GoPro زمان عکاسی دوربین اکشن شما را سه برابر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
دسته باتری جدید GoPro زمان عکاسی دوربین اکشن شما را سه برابر می کند

تو فقط دانستن باتری شما در بدترین لحظه ممکن سطل را می شکند، درست زمانی که دارید ترفندهای بیمار و جهنمی اسکیت بورد خود را کامل می کنید، برادر. نسخه جدید GoPro HERO10 Black Creator Edition (که به این چیزها می‌گوید، خدای من) دارای صدای جهت‌دار، ویدیوی 5.3K، منبع نور LED و دسته ولتا است.

به یاد آوردن سال 2006 زمانی که اولین دوربین HERO با فیلم 35 میلی متری از پیش بارگذاری شده و قیمت 22 دلار عرضه شد، عجیب است. Hero10 واقعاً یک جانور بسیار متفاوت است. قیمت آن دو دست و چند پا است – 784.95 دلار جذاب (یا قیمت به همان اندازه عجیب 531.95 دلار در صورت ثبت نام برای اشتراک یک ساله GoPro) را به شما باز می گرداند.

این دوربین همچنین دارای برخی از ترفندهای نرم افزاری سرگرم کننده است، از جمله تثبیت کننده ویدیوی دیجیتال HyperSmooth برنده جایزه و گزینه ای برای فیلمبرداری با سرعت 1/8 سرعت آهسته.

«HERO10 Creator Edition مانند این است که هالیوود را در دست بگیرید. نیکلاس وودمن، مدیرعامل و موسس GoPro می‌گوید: این تنظیم عالی برای ضبط ویدیویی با کیفیت حرفه‌ای با سپرده، فیلم‌سازی یا حتی پخش زنده است. «باتری‌ها و تجهیزات اضافی را کنار بگذارید، تنها چیزی که نیاز دارید نسخه Creator است و می‌توانید جادوی سینمایی خلق کنید – در تمام طول روز. قبل از اینکه حتی به فکر سوخت گیری GoPro خود باشید، باید بنزین بزنید و سوخت گیری کنید.

دسته باتری Volta دارای یک باتری اضافی 4900 میلی آمپر ساعتی است و قادر است با باتری داخلی دوربین کار کند تا چهار ساعت ضبط 4K با سرعت 30 فریم در ثانیه را برای شما فراهم کند. عکاسی با وضوح کمتر عمر باتری را حتی بیشتر افزایش می دهد. به طرز ماهرانه ای، دسته دارای پاهایی است. آنها را باز کنید و یک سه پایه برای عکس های ثابت و/یا زمان سنجی خواهید داشت.

Volta همچنین با HERO9 Black سازگار است و هر دستگاه سازگار با USB-C، از جمله GoPro MAX و دوربین های قدیمی GoPro را شارژ می کند. اگر مشترک GoPro هستید، می توانید آن را به طور جداگانه با 90.99 دلار خریداری کنید، یا 129.99 دلار بدون اشتراک، ابونمان.