منو سایت

دقیقاً چقدر سرمایه گذاری خطرپذیر در مرحله آخر کند شد؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
دقیقاً چقدر سرمایه گذاری خطرپذیر در مرحله آخر کند شد؟

بر اساس گزارش CB Insights، سه ماهه اول سال 2022 حجم عظیمی از سرمایه گذاری را برای استارت آپ های جهانی به ارمغان آورد که دوره سه ماهه آن در سال های 2018، 2019 و 2020 بیشتر از هر سه ماهه بود.

اما علیرغم این واقعیت که سه ماهه اول سال 2022 نتایج تاریخی بالاتری را منتشر کرد، سرمایه گذاری خطرپذیر نسبت به سه ماهه چهارم سال 2021 کاهش یافت. و ممکن است استارت آپ ها در مرحله بعدی آنهایی باشند که کمتر از بالاترین فشار هستند. داده ها نشان می دهد برای جمع آوری سرمایه.

از دریچه سرعت ایجاد اسب شاخدار، اینکه چقدر دایره های 9 رقمی و اندازه کلی تر یک معامله را در مراحل پایانی می بینیم، می توانیم ببینیم که بالغ ترین استارت آپ ها – یا حداقل استارت آپ ها به قیمتی که انگار آنها یکی از بالغ ترین نوآوری های تکنولوژیکی بودند – آنها شاهد تغییر بازار زیر پای خود هستند.


این صرافی به بررسی استارت آپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch + بخوانید یا هر شنبه یک خبرنامه از The Exchange دریافت کنید.


این یک پیش بینی عذاب نیست، ذهن. چیزی که ما نمی توانیم در داده های بازار ببینیم که نشان دهد بازار جذب سرمایه استارت آپ در حال فروپاشی است، وجود ندارد. در واقع، قدرت زیادی در بازارها و مناطق منتخب وجود دارد، چیزی که TechCrunch + هفته آینده آن را بررسی خواهد کرد.

دقیقاً چقدر سرمایه گذاری خطرپذیر در مرحله آخر کند شد؟اما برای گروه عظیمی از استارت‌آپ‌ها به ارزش 1 میلیارد دلار یا بیشتر، شرایط جدید بازار می‌تواند تصمیمات سختی را در سه ماهه آینده اتخاذ کند. و اگر روند سه ماهه اول ادامه یابد، می‌توانیم ببینیم که فشار بر استارت‌آپ‌ها در مراحل پایانی در حال افزایش است. آنچه امروزه سردرد است می تواند به سرعت به میگرن تبدیل شود. بیایید داده ها را مطالعه کنیم.

بازار جمع آوری کمک های مالی در مرحله آخر چقدر سریع خنک می شود؟

برای درک اینکه چگونه بازار در مرحله آخر کند می‌شود، بیایید به روند داده‌هایی که در طول سال 2021 ردیابی کردیم نگاه کنیم. جریان: