منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • دومین انبار آمازون در استاتن آیلند روز دوشنبه رای گیری اتحادیه برگزار می کند

دومین انبار آمازون در استاتن آیلند روز دوشنبه رای گیری اتحادیه برگزار می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
دومین انبار آمازون در استاتن آیلند روز دوشنبه رای گیری اتحادیه برگزار می کند

با تشویق آخرین نتایج مرکز پیاده‌سازی JFK8 در مجاورت، کارگران مرکز مرتب‌سازی استیتن آیلند LDJ5 رای خود را در این دوشنبه، 25 آوریل برگزار خواهند کرد. رای گیری تا روز جمعه 29 ام ادامه خواهد داشت و شمارش آرا از 2 مه تقریبا یک ماه پس از نتایج تاریخی آوریل آغاز خواهد شد.

رای گیری با رای مخفی در یک چادر، تحت نظارت شورای ملی روابط کار (NLRB) خواهد بود. پس از پیروزی 2654-231 اتحادیه ها در رای گیری JFK8، آمازون آشکارا NLRB را متهم کرد که انگشت شست خود را روی ترازو گذاشته است. این شرکت به TechCrunch گفت،

ما از نتیجه انتخابات استیتن آیلند ناامید هستیم زیرا معتقدیم که رابطه مستقیم با شرکت برای کارمندان ما بهترین است. ما توانایی‌های خود را ارزیابی می‌کنیم، از جمله ارائه اعتراضات بر اساس نفوذ نامناسب و ناروا NLRB، که ما و سایرین (از جمله فدراسیون ملی خرده‌فروشی و اتاق بازرگانی ایالات متحده) در این انتخابات شاهد آن بوده‌ایم.

امروز همچنین آخرین مهلت برای ثبت شکایت رسمی در مورد این انتخابات است، اگرچه این شرکت به TechCrunch می گوید که هیچ چیز جدیدی برای گزارش در این زمینه وجود ندارد. آمازون در تلاش برای خفه کردن هر سازمان کاری پس از سال ها گزارش شرایط کاری بسیار تهاجمی بوده است. خرده فروشان بدون شک نگران اثر دومینو هستند، مشابه آنچه استارباکس در حال حاضر تجربه می کند. با این حال مشخص است که سازمان دهندگان کار ابتدا هیجان زده هستند.

در همین حال، برگزاری مجدد انتخابات در انبار Bessemer آمازون در آلاباما در انتظار جلسه استماع برای بررسی آرای مورد مناقشه است. آرای مخالف در حال حاضر با اختلاف زیادی پیشروی می کنند، اگرچه از نظر تئوری برگه های رای اضافی کافی برای پر کردن این شکاف وجود دارد.

انتظار می رود تعدادی از سیاستمداران بلندپایه در آخر هفته از LDJ5 بازدید کنند تا به اتحاد نیروی کار کمک کنند، از جمله برنی سندرز سناتور ورمونت و الکساندریا اوکاسیو کورتز، نماینده کنگره نیویورک.