منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • دیزنی + تریلر و تاریخ پخش جدیدترین سریال جنگ ستارگان Andor با بازی شورشی Rogue One را منتشر کرد.

دیزنی + تریلر و تاریخ پخش جدیدترین سریال جنگ ستارگان Andor با بازی شورشی Rogue One را منتشر کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
دیزنی + تریلر و تاریخ پخش جدیدترین سریال جنگ ستارگان Andor با بازی شورشی Rogue One را منتشر کرد.

دیزنی + اولین تریلر خود را از سریال آینده «Andor» که پیش درآمدی برای «Rogue One» است منتشر کرد. اولین نمایش آن در 31 آگوست با دو قسمت خواهد بود. در مجموع این سریال 12 قسمت خواهد داشت که لوکاس فیلم در تعطیلات جنگ ستارگان امروز در مرکز کنوانسیون آناهیم تایید کرد. دیگو لونا دوباره نقش خود را در نقش شخصیت Rogue One Cassian Andor ایفا خواهد کرد.

طرفداران جنگ ستارگان می دانند که فیلم 2016 Rogue One: A Star Wars Story واقعاً پایان داستان Cassian Andor است که درست قبل از وقایع نسخه اصلی Star Wars Rogue One در سال 1977 اتفاق می افتد “بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر جهان جمع آوری کرد. سریال آینده «اندور» پنج سال قبل از «روگ وان» روی می‌دهد و همچنین شامل بازنگری‌هایی از دوران کودکی کاسیان می‌شود. آندور چگونگی و چرایی پیوستن کاسیان به شورش را فاش خواهد کرد.

به لونا فلیسیتی جونز می‌پیوندد، که بار دیگر نقش ژن ارسو، رهبر گروه جاسوسی شورشیان، و فارست ویتاکر، بازیگر کهنه سرباز جنگ‌های کلون، سو گوئررو را بازی خواهد کرد. Genevieve O’Reilly در نقش Mont Motma; به علاوه استلان اسکارسگارد، آدریا آرکونا، فیونا شاو، دنیس گاف و کایل سولر. همچنین در پنل امروز مشخص شد که نیکلاس بریتل بازیگر این سریال خواهد بود.

این سریال اکشن زنده طولانی‌ترین نمایش دیزنی + جنگ ستارگان تا به امروز خواهد بود، زیرا دو برابر آخرین سریال شش قسمتی، اوبی وان کنوبی، با پنج قسمت طولانی‌تر از The Book of Bob Fett و چهار قسمت طولانی‌تر است. از ماندالوریان

چند روز پیش، تونی گیلروی، خالق و مجری برنامه به Vanity Fair فاش کرد که نه تنها شگفتی های زیادی وجود خواهد داشت، بلکه در واقع فصل دوم نیز وجود خواهد داشت. این فصل اول درباره چگونگی تبدیل شدن او به یک انقلابی است و 12 قسمت دوم شامل او می شود سرکش،گفت گیلروی. علاوه بر این، علیرغم شایعات، مجری برنامه نشان داده است که آلن تودیک در این سریال حضور نخواهد داشت، “به هر حال هنوز نه.”

تونی گیلروی فیلمنامه Rogue One را نوشته و کارگردان غیر معتبر تکرار این فیلم است.

پخش از دیزنی + فردا، 27 می، “Obi-Wan Kenobi”، یکی از بسیاری از “جنگ ستارگان”، علاوه بر “The Mandalorian”، “The Book of Bob Fett” و “Star Wars: The Bad Batch”، و همچنین عناوین آینده “Ahsoka”، “The Acolyte” و “Lando”.