منو سایت

دیزنی + در اواخر امسال یک سطح اشتراک تبلیغاتی دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
دیزنی + در اواخر امسال یک سطح اشتراک تبلیغاتی دریافت کرد

دیزنی + دیزنی در اواخر سال جاری یک سطح اشتراک با پشتیبانی از تبلیغات را معرفی خواهد کرد، دیزنی روز جمعه اعلام کرد. این شرکت تاریخ یا قیمتی را ارائه نکرده است، اما گفته است که جزئیات خاصی را در مورد پیشنهاد جدید در اواخر سال جاری منتشر خواهد کرد. سطح جدید در پایان سال 2022 در ایالات متحده با برنامه هایی برای گسترش بین المللی در سال آینده معرفی خواهد شد. برنامه فعلی بدون آگهی برای سرویس پخش 7.99 دلار در ماه یا 79.99 دلار در سال هزینه دارد.

افزودن یک سطح ارزان‌تر با پشتیبانی از تبلیغات به سرویس پخش به احتمال زیاد به این شرکت کمک می‌کند تا پایگاه مشترکین خود را بیشتر گسترش دهد. در یک بیانیه مطبوعاتی، دیزنی گفت که سطح جدید یک “بلوک سازنده” در مسیر دستیابی به هدف بلندمدت خود یعنی 230 تا 260 میلیون مشترک دیزنی + تا سال 2024 خواهد بود.

کریم دانیل، رئیس توزیع رسانه و سرگرمی دیزنی، در بیانیه‌ای گفت: «توسعه دسترسی دیزنی + به مخاطبان گسترده‌تر با هزینه کمتر برای همه – مصرف‌کنندگان، تبلیغ‌کنندگان و داستان‌نویسان ما، یک مزیت است. “کاربران بیشتری به محتوای شگفت انگیز ما دسترسی خواهند داشت. تبلیغ‌کنندگان می‌توانند به مخاطبان بیشتری دست یابند و داستان‌سرایان ما می‌توانند آثار شگفت‌انگیز خود را با طرفداران و خانواده‌های بیشتری به اشتراک بگذارند.»

پس از راه‌اندازی، این سرویس استریم به چندین سرویس استریم دیگر می‌پیوندد که سطوح پشتیبانی از تبلیغات را ارائه می‌کنند، از جمله HBO Max، Paramount + و Discovery +. Hulu که دیزنی مالک و اداره کننده آن است، سطح تبلیغاتی 6.99 دلاری در ماه را نیز ارائه می دهد.

اعلام امروز زمانی منتشر شد که دیزنی اخیراً فاش کرد که Disney + در تابستان امسال در 42 کشور دیگر و 11 منطقه در اروپا، خاورمیانه و آفریقا راه اندازی خواهد شد. کشورهای قابل توجه جدید عبارتند از آفریقای جنوبی، ترکیه، لهستان و امارات متحده عربی. این سرویس در حال حاضر در 64 کشور از جمله ایالات متحده، کانادا و بریتانیا در دسترس است. دیزنی تاریخ دقیقی را که این سرویس در این کشورهای جدید راه اندازی می شود مشخص نکرده است و اطلاعاتی در مورد قیمت های منطقه ای به اشتراک نمی گذارد، اما احتمالا در ماه های آینده این کار را انجام خواهد داد.

فهرست کامل کشورهای جدید شامل آلبانی، الجزایر، بحرین، بوسنی و هرزگوین، بلغارستان، کرواسی، جمهوری چک، مصر، استونی، یونان، مجارستان، عراق، اسرائیل، اردن، کوزوو، کویت، لتونی، لبنان، لیبی، لیختن اشتاین، لیتوانی، مالت، مونته نگرو، مراکش، مقدونیه شمالی، عمان، فلسطین، لهستان، قطر، رومانی، سن مارینو، عربستان سعودی، صربستان، اسلواکی، اسلوونی، آفریقای جنوبی، تونس، ترکیه، امارات متحده عربی، واتیکان و یمن.

برای سرزمین‌های جدید، فهرست شامل جزایر فارو، پلی‌نزی فرانسه، سرزمین‌های جنوبی فرانسه، مجموعه فرامرزی سنت پیر و میکلون، جزایر آلند، سنت مارتن، سوالبارد و یان ماین، قلمرو بریتانیایی اقیانوس هند، جبل الطارق، پیتکرن و جزایر پیتکرن هلنا

اخبار گسترش در حالی منتشر شد که دیزنی اخیراً فاش کرد که قصد دارد تعداد کشورهایی را که دیزنی + در آنها برای بیش از 160 کشور در دسترس است تا سال مالی 2023 دو برابر کند. این شرکت قصد دارد تجارت پخش جریانی خود را مستقیماً برای مصرف کنندگان در بازارهای جهانی بیشتر گسترش دهد و در حال ایجاد یک گروه جدید در زمینه محتوا و عملیات بین المللی برای حمایت از این انگیزه.