منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • دیزنی + مجموعه‌های مارول را از نتفلیکس و کنترل‌های جدید والدین دریافت می‌کند

دیزنی + مجموعه‌های مارول را از نتفلیکس و کنترل‌های جدید والدین دریافت می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
دیزنی + مجموعه‌های مارول را از نتفلیکس و کنترل‌های جدید والدین دریافت می‌کند

علاوه بر این خبر که دیزنی + اکنون میزبان پخش زنده مارول خواهد بود، که قبلاً در نتفلیکس در دسترس بود، امروز این شرکت اعلام کرد که کنترل‌های والدین جدیدی را معرفی می‌کند که به خانواده‌ها اجازه می‌دهد تا فرزندان کوچک‌تر را از تماشای این اموال ورودی با تلویزیون جلوگیری کنند. امتیاز -MA

پخش کننده گفت که از 16 مارس، Disney + مجموعه های زنده شامل “Daredevil”، “Jessica Jones”، “Luke Cage”، “Iron Fist”، “The Defenders”، “The Punisher” و “Marvel’s Agents” را به مارول اضافه خواهد کرد. از SHIELD به طیف محتوای خود در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، ایرلند، استرالیا و نیوزیلند می پردازد. (اما آخرین نمایش فقط برای ایالات متحده آمریکا جدید است).

حذف عناوین مارول از نتفلیکس که حقوق آنها امروز، اول مارس به پایان رسید، پایان یک دوره برای نتفلیکس است. این استریمر یک بار در سال‌های قبل از عرضه دیزنی + به بازار، رابطه دیرینه‌ای با دیزنی داشت. در سال 2013، مارول پس از امضای قراردادی چند ساله برای سایر محتوای دیزنی، با نتفلیکس همکاری کرد تا اولین چهار نمایش ابرقهرمانی جدید خود را در این سرویس راه اندازی کند. این به نتفلیکس برخی از محبوب‌ترین نمایش‌هایش را برای سال‌ها با نام Netflix Originals داده است و به جذب کاربران جدید به این سرویس کمک کرده است. اما نتفلیکس در سال‌های 2018 و 2019 شروع به لغو نمایش‌ها کرد که منجر به پایان قراردادش با دیزنی شد. در همین حال، این قرارداد به شخصیت‌ها اجازه حضور در فیلم‌ها یا سریال‌های تلویزیونی خارج از نتفلیکس را حداقل تا دو سال پس از لغو آنها نمی‌داد.

در ابتدا، مشخص نبود که این پخش‌های زنده مارول زمانی که حقوق نتفلیکس منقضی می‌شود به کجا می‌رسند، به‌ویژه که تم‌های بالغ‌تر آن‌ها برای پخش‌کننده‌های خانوادگی‌تر دیزنی + مناسب به نظر نمی‌رسند. یکی از گزینه‌های مطرح Hulu بود که متعلق به دیزنی است، که میزبان محتوای دیگر بزرگسالان است. اما به زودی مشخص شد که دیزنی قصد دارد آنها را در Disney + حداقل در برخی از بازارها قرار دهد که گزارش هایی مبنی بر نمایش این نمایش در Disney + در کانادا از اواسط ماه مارس منتشر شد. هنوز مشخص نبود که آیا و کی وارد آمریکا می شوند یا روی کدام سکو.

دیزنی + مجموعه‌های مارول را از نتفلیکس و کنترل‌های جدید والدین دریافت می‌کند

اعتبار تصویر: سارا شاتز / نتفلیکس

با افزوده‌ها، Disney + همچنین متوجه شد که باید ابزارهای بهتری را برای والدینی که نمی‌خواهند فرزندانشان به محتوای TV-MA در ایالات متحده دسترسی داشته باشند ارائه دهد، بنابراین از ۱۶ مارس، از همه مشترکین Disney + در ایالات متحده درخواست می‌شود. کنترل های والدین خود را به روز کنند. آن‌ها می‌توانند رتبه‌بندی محتوا را برای هر عضو نمایه خانواده انتخاب کنند، همچنین پین‌هایی را برای قفل کردن حساب‌ها تنظیم کنند و مشکل «خروج با محافظت از کودک» را برای نمایه‌های کودکان حل کنند، به طوری که کودکان خردسال حتی نتوانند سعی کنند از آن خارج شوند. تجربه فرزندانشان (دیگر بازارهای جهانی قبلاً همین کنترل‌های والدین را ارائه کرده‌اند، اما تاکنون در ایالات متحده در دسترس نبوده‌اند.)

اگرچه این تنظیمات اختیاری خواهند بود، اما زمانی که سرویس دیزنی + برای اولین بار در تاریخ 16 مارس یا پس از آن باز می شود، برای همه مشترکین ایالات متحده ظاهر می شوند. اگر مشترکین رتبه ای تعیین نکنند، سرویس پیش فرض در محتوای TV-14 رتبه بندی می شود. به عبارت دیگر، اگر وارد TV-MA نشوید، نمی‌توانید به این صندوق‌های ورودی مارول دسترسی پیدا کنید.

دیزنی گفت، حساب‌هایی که به TV-MA منتقل می‌شوند، برای تأیید تغییرات به رمز عبور حساب نیز نیاز دارند. از این پس، دیزنی + دسترسی به برنامه نویسی بزرگسالان را فراهم می کند و آن را در خطوط “توصیه شده برای شما” و “روندها” سرویس در برنامه ارائه می دهد.

مایکل پل، رئیس استریمینگ دیزنی، در بیانیه‌ای گفت: «دیزنی + خانه برخی از محبوب‌ترین برندهای صنعت است و افزودن این برنامه‌های زنده بیش از برند مارول را در یک مکان جمع می‌کند». “ما با محتوای توسعه یافته Disney + در بازارهای جهانی خود بسیار موفق بوده ایم، و ما هیجان زده هستیم که به این کار در ایالات متحده ادامه دهیم و نه تنها محتوای عالی را با افزودنی های جدید Marvel به کاربران خود ارائه دهیم، بلکه طیف وسیعی از آن را نیز ارائه دهیم. ویژگی هایی که به ارائه بهترین تجربه برای آنها و خانواده هایشان کمک می کند.

تغییرات در کنترل‌های والدین همچنین به مرور زمان راه را برای هدف قرار دادن محتوای بیشتر مارول برای طرفداران بزرگسال هموار می‌کند، اگرچه دیزنی در اینجا هیچ اطلاعیه خاصی ارائه نکرده است.

این شرکت می‌گوید نمایش‌های مارول اواخر سال جاری در دیگر بازارهای جهانی دیزنی + منتشر خواهند شد.