منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • دیلی کرانچ: آمازون می گوید پس از اتحاد کارکنان مرکز اجرای استیتن آیلند “ناامید” شده است.

دیلی کرانچ: آمازون می گوید پس از اتحاد کارکنان مرکز اجرای استیتن آیلند “ناامید” شده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
دیلی کرانچ: آمازون می گوید پس از اتحاد کارکنان مرکز اجرای استیتن آیلند "ناامید" شده است.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

روز خوبی برای شما داشته باشید و به Crunch روزانه خوش آمدید جمعه 1 آوریل 2022!! روز خبری کندی در TC Towers بود، زیرا ما از اول آوریل هر سایت روابط عمومی را برای موارد مزخرف دوباره بررسی کردیم و هر آژانس روابط عمومی در سراسر جهان به مشتریان خود توصیه کرد که به معنای واقعی کلمه هر روز در میان سال تحریم اعمال کنند.

الکس و مری آن این هفته در یک اپیزود بسیار لذت بخش، قلعه سهام را در دست گرفتند و در میان چیزهای دیگر، Instacart را پوشش دادند و رتبه آن را کاهش دادند. حالا، اگر ما را ببخشید، ما فقط به تکرار ریک استلی گوش می دهیم. این یک ترفند برای شما 900 نفری است که سعی کردند ما را فریب دهند تا روی این لینک ها کلیک کنیم. – کریستین و سلام

PS Before We Forget – TechCrunch Disrupt با یک رویداد شخصی در ماه اکتبر بازمی گردد. به ما بپیوند! ما حتی یک کد پیشنهاد برای دو نفر دیگر برای شما داریم تا بتوانید یک دوست بیاورید!

TechCrunch برتر 3

 • یکی دیگر از مراکز آمازون به اتحادیه سازی رأی داد: خبر بزرگ امروز برای آمازون مایه خنده نبود، اما کارمندان مرکز اجرای JFK8 غول تجارت الکترونیک استیتن آیلند از رفتن در آخر هفته خوشحال بودند. به اتحادیه رای دادند. برایان از نزدیک این موضوع را برای TechCrunch دنبال می کند و گزارش می دهد که آمازون احتمالاً نتایج رای گیری را به چالش می کشد و امروز هفت روز فرصت دارد تا این کار را انجام دهد.
 • این یک تمرین نیست: در صورتی که شب گذشته را از دست دادید، رئیس جمهور جو بایدن قصد دارد قانون تولید دفاعی را تصویب کند تا ایالات متحده بتواند از کمبود احتمالی مواد معدنی و مواد مورد نیاز برای باتری های مورد استفاده در وسایل نقلیه الکتریکی و ذخیره انرژی جلوگیری کند.
 • SaaS غمگین؟: صحبت از رتبه بندی ها، نه تنها Instacart می تواند کاهش رتبه ها را ببیند. الکس ویلهلم گزارشی از بانک سیلیکون ولی منتشر کرده است که نشان می‌دهد شرکت‌های نرم‌افزاری به‌عنوان خدمات در مراحل بعدی نیز ممکن است رتبه‌های پایین‌تری را ببینند، و شرکت‌های نوپایی که سعی در افزایش سرمایه در مراحل بعدی دارند، ممکن است چنین جذابیتی نداشته باشند. قیمت

راه اندازی و VC

روز آرامی برای اخبار امروز است، اما چند جواهر سرگرم کننده در سطح منفجر شد:

 • شرکت اجاره مد بریتانیایی By Rotation در حال گسترش است پلت فرم استخدام اجتماعی آن در ایالات متحده است
 • من باید دوست داشته باشم که چگونه پیتزا به یکی از معیارهای چابکی روبات ها تبدیل شده استو من، برای نمونه، خوشحالم که می بینم MIT به سمت عبارت “دستکاری خمیر پیچیده” متمایل شده است.
 • این ربات ها ملایم هستند: گروهی از محققان، یک ربات پیشنهادی، راهی برای چیدن میوه های بسیار ظریف مانند تمشک توسط روبات ها پیدا کرده اند.
 • بازی تمام شد: E3، یکی از بزرگترین نمایشگاه های بازی در جهان، اعلام کرده است که E3 را برای یک سال دیگر لغو می کند و قول داده است که در سال آینده نیز تلاش کند.
 • بازیکنان وفادار وردل در این هفته پایانی مبهم برای آبنبات چوبی دریافت کردند وقتی کلمه به جواب با کلمه ای که دوستشان اختراع کرده مطابقت ندارد. من واقعاً ای کاش این بزرگترین مشکلی بود که جهان در حال حاضر با آن مواجه است، اما به عنوان کسی که از بازی های کلمات به عنوان بخشی از رژیم سلامت روان من استفاده می کند … متشکرم سارابرای رسیدن به ته این راز!

به عنوان یک دیوانه ی شروع کننده با تمایل خاصی به هنر اجرای VC، هیجان زده هستم که در چند هفته دیگر در Pitch Deck Teardown Lotti Siniscalco در TC Early Stage شرکت کنم.

چگونه و چرا سرمایه OT را برای امنیت افزایش دهیم

دستی که یک قفل در دست دارد و در پس زمینه کد html روی صفحه کامپیوتر

اعتبار تصویر: تصاویر SOPA (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

مت گاتو، مدیر مدیریت می نویسد، فناوری عملیاتی، که به زیرساخت های حیاتی اجازه می دهد 24/7 کار کند، یکی از حوزه هایی است که با خطرات امنیت سایبری قابل توجهی مواجه است و از آنجایی که دولت ایالات متحده اقداماتی را برای کاهش این تهدید انجام می دهد، شرکت های امنیتی که با آن سروکار دارند بیشترین سود را خواهند داشت. مدیر شرکت Insight Partners.

در یک پست مهمان برای TC +، او توضیح داد که چگونه حملات اخیر به زیرساخت های حیاتی، مقررات آتی و نگرانی های فزاینده در مورد حملات سایبری روسیه فرصت های جدیدی را در OT ایجاد می کند.

گاتو گفت: “این زمان خوبی برای تامین کنندگان امنیت OT است تا به دنبال بودجه باشند.” “ترکیبی از حملات سایبری رو به رشد OT و ظهور مقررات دولتی به تامین مالی کمک می کند.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

چگونه و چرا سرمایه OT را برای امنیت افزایش دهیم

شرکت بزرگ فناوری

 • برقی است!: وزارت حمل و نقل ایالات متحده برخی استانداردهای داخلی جدید مصرف سوخت را برای سال 2024 اعلام کرده است که این کشور را به هدف رئیس جمهور جو بایدن مبنی بر اینکه نیمی از خودروهای فروخته شده در ایالات متحده تا سال 2030 الکتریکی خواهند بود، نزدیکتر می کند. نحوه انتقال از استاندارد صنعتی 37 mpg به 49 mpg.
 • باتری جدید GoPro دارای سه کاره است: درست زمانی که فکر کردید بازگشت به کیف دوربین خود برای باتری جدید بی خطر است، GoPro از دسته باتری جدید Volta رونمایی کرد که سه برابر زمان بیشتری برای عکاسی به شما می دهد. عالی است که ارائه بعدی خود را در مورد مایکل بی کامل کنید.

جوک های فروردین!

تصویر چاپگر دو بعدی Formlabs، شوخی اول آوریل

اعتبار تصویر: فرم ها

من در مورد همه شما نمی دانم، اما من در آخرین اعصابم هستم و بین انتخابات، بیماری های همه گیر، تهاجم، و درامر گروه مورد علاقه ام که اخیراً درگذشت، حداقل 95 درصد از احساسم را از دست داده ام. طنز در چند سال گذشته و با این حال، استارتاپ‌های فناوری هر سال سعی می‌کنند با بجوس همیشه محبوب ما شوخی کنند. در اینجا پنج جوک اول برای روز اول آوریل که امسال کمترین آزاردهنده بودن را دارند، آورده شده است.

 • فرملبز پرینت سه بعدی عزیز اعلام کرد که پرینتر دو بعدی را روانه بازار می کند. با توجه به نتایج بسیار متفاوت من با چاپگرهای اولیه ای که از Formlabs داشتم، در سفارش یکی از آنها تردید دارم، اما اجازه دهید با آن روبرو شویم. اگر آنها یک چاپگر دوبعدی اجرا کنند، احتمالاً بهتر از بسیاری از آشغال‌های دیگری است که در طول این سال‌ها روی میز خود داشته‌ام، پس چه کسی می‌داند. من 99٪ مطمئن هستم که این یک شوخی است، غیرقابل قبول.
 • توییتر در حال ترول کردن پایگاه کاربران خود است و می گوید که روی دکمه ویرایش کار می کند. از زمانی که همه ما برای اولین بار توییت کردن را شروع کردیم، این مهمترین ویژگی این پلتفرم بوده است و همه می دانند که احتمالاً این اتفاق نخواهد افتاد. (علاوه بر این، این یک ایده وحشتناک است.) اما بله. راهی برای تحریک توده ها!
 • سازندگان Heardle شوخی اول آوریل خوبی داشتند که او امروز صبح من را 100% درک کرد. انتخاب Wordle برای طرفداران موسیقی فوق العاده سرگرم کننده است. عصبانیتی که احساس می کردم امروز نمی توانم بازی کنم واقعاً من را ناامید کرد، گریه ام گرفت و به من صدمه زد.
 • tvTV تلویزیونی را منتشر کرده است که مخصوص اپل تی وی ساخته شده است. من به ویژه از مدت زمانی که این شرکت برای به تصویر کشیدن محصولی در ابعاد مختلف صرف کرده است قدردانی می کنم که می ترسم یک کرم چاله ایجاد کند و همه ما را به یک جهان جایگزین بمکد که در آن چاپگرهای دو بعدی وجود دارد، یک دکمه وجود دارد. برای ویرایش در توییتر و Apple TV تبدیل به کاست توستر می شود.
 • و در نهایت، سایت اشتراک آبجو گنگ یک ترفند احمقانه انجام دهید برای فروش محصولات احمقانه خود از طریق چیزی که فقط می توان آن را فریب و سوئیچ احمقانه توصیف کرد. امیدوارم تیم بازاریابی احمق آنها و مدیران احمقی که این ایده احمقانه را برجسته کرده اند، این را در ذهن خود قرار دهند که نمی توانید مردم را فریب دهید و از آن دور شوید. آنها می گویند هر توجهی توجه خوبی است، اما این نظر داغ من را در نظر بگیرید: احمقانه بود. دیگر این چرندیات را انجام ندهیم و پولمان را به شرکت های احمق ندهیم.