منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • دیلی کرانچ: بانک مرکزی هند می‌گوید ارز دیجیتال «می‌تواند حتی بدتر» از طرح‌های پونزی باشد.

دیلی کرانچ: بانک مرکزی هند می‌گوید ارز دیجیتال «می‌تواند حتی بدتر» از طرح‌های پونزی باشد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
دیلی کرانچ: بانک مرکزی هند می‌گوید ارز دیجیتال «می‌تواند حتی بدتر» از طرح‌های پونزی باشد.


برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای سه شنبه، 15 فوریه 2022 خوش آمدید! ما امروز یک لیست شلوغ برای شما داریم، از جمله اخباری که مطمئناً افراد وفادار به بلاک چین را آزار می‌دهد، سرمایه‌های جدید، آخرین تغییر برند فیسبوک و موارد دیگر.

اما ابتدا، مایکل چرتوف، وزیر امنیت داخلی سابق، در مقاله‌ای در TechCrunch، «برنامه‌های کاربردی» بارگذاری جانبی «نامحدود» را به چالش کشید. این یک استدلال جالب علیه ویندوز و شبکه بزرگتر است، اما نکات قابل توجهی را از نظر امنیت تلفن همراه و انتظارات کاربر مطرح می کند. بدون توجه به اولویت های شما ارزش خواندن دارد. – الکس

TechCrunch برتر 3

 • هند همچنان درباره سرنوشت ارزهای دیجیتال بحث می کند: نهادهای نظارتی و بانکی کشور که درباره فناوری بلاک چین و توکن‌های مرتبط با آن بحث می‌کنند، امری عادی هستند. اما وقتی یکی از کارمندان بانک مرکزی هند ارزهای دیجیتال را با طرح‌های پونزی مقایسه می‌کند، آن را در نظر می‌گیریم. یک شگفتی جزئی این واقعیت است که آخرین تبلیغ علیه کریپتو پس از بحث در مورد پیشنهاد مالیاتی جدید برای طبقه دارایی / ارز منتشر شد.
 • بایگانی خبر، سلام فید: فیس بوک برند خود را در اطراف محصول خبری خود که اکنون با نام مستعار ساده “Feed” شناخته می شود، تکان می دهد. TechCrunch همچنین اشاره می کند که این شرکت در حال راه اندازی یک محصول Facebook News در بازار فرانسه است، بنابراین می توانیم شاهد عدم تطابق بین نمایش و اخبار در شرکت باشیم. حدس می‌زنم احساس شما در مورد این مجموعه تغییرات به دیدگاه شما نسبت به شرکت بستگی دارد، اما حداقل تا اینجای کار نظرسنجی خوبی در توییتر نبود.
 • اینتل 5.4 میلیارد دلار به Tower Semiconductor اختصاص می دهد: از آنجایی که سرمایه بیشتری به بازار طراحی و ساخت تراشه سرازیر می شود، اعلام معاملات جدید شگفت انگیز نیست. این بار، شرکت تراشه‌سازی اینتل قصد دارد میلیاردها دلار برای برج بپردازد، که با توجه به اهداف تولید بزرگ‌تر غول آمریکایی، که او قبلاً اعلام کرده بود، همخوانی دارد.

شروع / VC

واقعا هزینه شروع چقدر است؟ داده‌های PitchBook نشان می‌دهد که سال 2021 سرعت افزایش سرمایه استارت‌آپ‌ها را افزایش می‌دهد، بله، اما قیمت سهام نوپا را نیز به سمت استراتوسفر سوق می‌دهد. نتیجه؟ به اندازه کافی عجیب، ایجاد ارزش بیشتر در بین دوره ها نسبت به قبل، که به معنای کمک هزینه های بزرگ برای سرمایه گذاران خطرپذیر است، حتی اگر آنها باید زودتر هزینه بیشتری بپردازند. ما داده‌ها را جویدیم و از خود پرسیدیم: اگر سرمایه‌گذاران خطرپذیر امروز که رقابت بیشتری وجود دارد، حاضرند برای سرمایه اولیه بسیار بیشتر بپردازند، آیا همان سرمایه‌گذاران سال‌ها شرکت‌ها را دست کم گرفته‌اند؟

امروز در محافل بزرگ: وهو و مبادله شد. سرعتی که محافل بزرگ در حال جمع شدن هستند – و به ویژه محافل 9 رقمی – همچنان در سال 2022 تحت تأثیر قرار می گیرند. امروز TechCrunch یادداشت هایی برای Veho (170 میلیون دلار، چند ماه پس از جمع آوری 125 میلیون دلار) و Swappie (124) دارد. میلیون دلار) در آخرین نسخه خود)، سرمایه‌گذاری‌هایی که نشان می‌دهد با وجود فروش عمومی در بازار عمومی، ترس از تورم و سخت‌گیری بانک مرکزی، امروز چقدر سرمایه در بازار شرکت‌های فناوری خصوصی هنوز وجود دارد.

 • FitOn 40 میلیون دلار جمع آوری کرد و Peerfit را تصاحب کرد: من عاشق یک معامله اولیه هستم، بنابراین هیجان زده بودم که وارد این معامله شوم. FitOn، چیزی که TechCrunch آن را “شرکت تناسب اندام و سلامت دیجیتال” می نامد، حلقه جدیدی ایجاد کرده و “پلتفرم سلامت شرکتی” Peerfit را خریداری کرده است. شما می توانید هم افزایی را از مدار مشاهده کنید – اکنون Peerfit می تواند FitOn را به شرکت ها ارائه دهد، که شاید معادل استفاده از یکپارچگی عمودی باشد؟
 • آیا موج کوتاه می تواند ایمیل را کمتر وحشتناک کند؟ بسیاری از مردم آزمایش ناگوار صندوق ورودی Google را از دست می دهند. واقع در گورستان غمگین با موج و خواننده. با این حال، برخی از کارمندان سابق Big Tech سعی در ترکیب یک آزمایش Inbox مانند با برخی موارد Slack مانند دارند. به آن موج کوتاه می گویند. و از آنجایی که ایمیل نمی تواند بدتر شود، شاید آن را امتحان کنید؟
 • مراقبت از افسردگی پس از زایمان برای زنان سیاه پوست: بازار فناوری سلامت در سه ماهه اخیر شلوغ بوده است، به این معنی که شرکت‌های بیشتری برای بهبود حفره‌های سیستم مراقبت بزرگ‌تر ما تغییراتی ایجاد می‌کنند. یکی از این شکاف ها، مراقبت از سلامت روان برای زنان سیاه پوستی است که با افسردگی پس از زایمان دست و پنجه نرم می کنند. خوشبختانه، She Matters برای مقابله با مشکل دقیق ایجاد شد. ران میلر تاریخ ما را دارد
 • پایگاه هوایی AmEx <3: بازار مخارج شرکت ها در سرتاسر جهان داغ است، اما شاید هیچ کجا رقابتی تر از ایالات متحده نباشد، جایی که Ramp، Brex و Airbase با مشکل مواجه هستند. Airbase به تازگی چک و مشارکت با AmEx، غول اعتباری شرکتی را در پشت نرم افزار خود دریافت کرده است. آیا این معامله می تواند جزر و مد را در دسته استارتاپ های رقیب تغییر دهد؟
 • این کیف پول بچه جالب اتریوم به تازگی دریافت کرده است: اگر در دنیای بلاک چین هستید، ممکن است با Rainbow آشنا باشید، که TechCrunch می نویسد: «بیشتر شبیه یک برنامه کیف پول رمزنگاری شده است که Snap یا TikTok با دکمه های گرادیان رنگین کمان، ایموجی های فراوان و به طور کلی احساس استریل کمتری طراحی می کنند. رقیب حاکم متامسک.

و خیلی بیشتر: Homebound 75 میلیون دلار از Khosla جمع آوری کرد، MoneyHash 3 میلیون دلار برای ساخت یک API فوق العاده فین تک برای خاورمیانه و آفریقا و Better Tomorrow Ventures 225 میلیون دلار برای یک صندوق جدید فین تک جمع آوری کرد. در اصل اینطور است مشغول وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که TechCrunch را دنبال می کنید اینجا و TechCrunch + اینجا.

اولین استخدامی استارتاپ ما یک مدیر کنترل از راه دور جزئی بود

با استفاده از یک متر، یک زن تاجر دستش را دراز می کند تا تکه پای خود را روی نمودار دایره ای بزرگی که روی یک دیوار بتنی پرتاب شده است، اندازه بگیرد.

اعتبار تصویر: DNY59 (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

تاکنون اکثر استارت آپ ها از راه دور کار کرده اند. با این حال، تعداد کمی از مدیران تجربه قابل توجهی در مورد نظارت بر تیم های توزیع شده دارند.

با در نظر گرفتن این موضوع، استارت‌آپ SaaS Wingback آن را به عنوان مدیر پاره وقت اولین استخدام از راه دور خود انتخاب کرد، “و این بهترین تصمیمی بود که ما گرفتیم.”

“رئیس کنترل از راه دور فقط یک مدیر منابع انسانی معروف نیست. آنها مطمئن می شوند که فرآیندهای درست تنظیم شده اند و ابزارهای مناسب برای موفقیت آمیز کردن کار از راه دور انتخاب و استفاده می شوند.”

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

اولین استخدامی استارتاپ ما یک مدیر کنترل از راه دور جزئی بود

شرکت بزرگ فناوری

 • اکنون Nextdoor عمومی کاربرد خود را ساده کرده است: ترکیبی تازه از SPAC، Nextdoor یک شرکت عمومی است. این بدان معناست که از بخش استارتاپ ما به خلاصه فناوری بزرگ ما منتقل می شود. با این وجود، این شرکت برای ساده سازی کار می کند [its] اجرا و ارتقای روابط بهتر بین همسایگان گفتیم.
 • توییتر حالت ایمن را برای کاربران بیشتری راه اندازی کرد: بر کسی پوشیده نیست که توییتر گاهی اوقات می تواند مکانی بی رحمانه باشد. خوشبختانه برای کاربرانی که ممکن است در سمت اشتباه سیل نفرت قرار گیرند، حالت ایمن توییتر اکنون در بازارهای بیشتری در دسترس است. شاید کمک کند.
 • برای نظارت بر جهان مقررات اتحادیه اروپا، ناتاشا لوماس را در توییتر دنبال کنید. روزی دیگر، یک عنصر نظارتی دیگر از اروپا. لوماس این موضوع را برای ما خرد می کند، بنابراین فقط آن را دنبال کنید و به روز باشید. آخری؟ او نوشت: «ناظر حفاظت از داده اروپا (EDPS) خواستار ممنوعیت مسدود کردن جاسوس‌افزار بحث‌برانگیز Pegasus شده است و هشدار داده است که استفاده از آن می‌تواند منجر به «سطح بی‌سابقه‌ای از نفوذ» شود.
 • و امروزه در مخلوطی از سیستم عامل ها: Google می‌خواهد سیستم‌عامل کروم را به مک یا رایانه شخصی شما بیاورد و مایکروسافت در حال راه‌اندازی پشتیبانی از فروشگاه برنامه آمازون برای ویندوز 11 است. متأسفانه، iMessage از آن زمان به خوبی با دیگران بازی نمی‌کند.

و برای نتیجه گیری، من در بازار برای دوستی با 450000 دلار هستم که می خواهد بدون هیچ دلیل مشخصی به من هدیه بدهد.

کارشناسان TechCrunch

کارشناسان dc

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / Getty Images

TechCrunch برای کارشناسان TechCrunch استخدام می‌کند، پروژه‌ای در حال انجام که در آن از متخصصان برتر در مورد مشکلات و چالش‌هایی که در مراحل اولیه برای استارت‌آپ‌ها رایج است می‌پرسیم. اگر شما یا کسی که می شناسید، می توانید از اینجا به ما اطلاع دهید.