منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • دیمیتری دولگوف، مدیرعامل Waymo به TC Sessions: Mobility 2022 می آید تا در مورد پیشرفت و مشکلات رباتاکسی مقیاس پذیر صحبت کند.

دیمیتری دولگوف، مدیرعامل Waymo به TC Sessions: Mobility 2022 می آید تا در مورد پیشرفت و مشکلات رباتاکسی مقیاس پذیر صحبت کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
دیمیتری دولگوف، مدیرعامل Waymo به TC Sessions: Mobility 2022 می آید تا در مورد پیشرفت و مشکلات رباتاکسی مقیاس پذیر صحبت کند.

بخش خودگردان آلفابت، Waymo، سال گذشته یک حرکت رهبری غیرمعمول انجام داد: با استخدام دو مدیر عامل، او سمت خود را به عنوان مدیر عامل پر کرد که توسط جان کرافچیک خالی شد.

نقش جدید مدیر اجرایی ترکیبی از مهارت های فنی مدیر فنی دیمیتری دولگوف با تخصص در سیاست و عملیات تجاری مدیر عملیاتی او تکدرا ماواکانا است.

دو مدیر عامل که در موقعیت مدیر عامل مشترک هستند همیشه کار نمی کنند. و با این حال به نظر می رسد Waymo تحت رهبری مشترک Dolgov و Mavakana پیشرفت هایی داشته است. گسترش تست روباتاکسی از کارکنان سانفرانسیسکو

پس چگونه این زوج این توافق پیچیده را دنبال می کنند؟ و بعدش چی؟

ما قصد داریم بفهمیم که Dolgov چه زمانی روی صحنه کنار شومینه به ما پیوست جلسات TC: Mobility 2022 در سن متئو، کالیفرنیا از 18 تا 19 می.

از زمانی که Dolgov و Mavakana مدیریت را به دست گرفتند، چیزهای زیادی اتفاق افتاده است، از جمله پرورش دیگری 2.5 میلیارد دلار بودجه.

مکالمه ما در نظر دارد همه چیز را پوشش دهد، از جمله اینکه ساختار رهبری جدید چگونه کار می کند، چه تغییراتی قبلاً اعمال شده است و چه چیزهایی ممکن است دیگران در پیش داشته باشند.

ما بدون شک تلاش‌های او برای تجاری‌سازی ربات‌های بدون راننده در سانفرانسیسکو، پیشرفت‌های فنی و تجاری در فونیکس، جاه‌طلبی‌ها برای گسترش عملیات کامیون‌های بدون راننده و شاید حتی وضعیت رقابت این شرکت با کروز را بررسی خواهیم کرد.

ما همچنین در مورد آینده AV در Waymo کنجکاو هستیم، جایی که فناوری AV و مسائل نظارتی در حال حاضر کجا هستند و باید به کجا بروند تا به طور گسترده توسط عموم مردم مورد پذیرش و استفاده قرار گیرند.

Dolgov در نقش رهبری جدید خود، تجربه و دیدگاه را برای CTO به ارمغان می آورد. او یکی از بنیانگذاران پروژه خودروهای خودران گوگل است که در سال 2009 راه اندازی شد و در سال 2016 به Waymo تبدیل شد. اکنون، به عنوان مدیرعامل، Dolgov استراتژی کلی شرکت را تعیین می کند.

تمرکز اصلی آن بر توسعه و اجرای Waymo Driver است که بر اساس یک پشته فناوری سفارشی، طراحی داخلی و کاملاً مستقل است. قبل از Waymo، دیمیتری در تویوتا و استنفورد به عنوان بخشی از تیم چالش شهری DARPA در استانفورد در رانندگی خودران کار می کرد.

این گفتگوی انفرادی با دیمیتری دولگوف و نگاهی عمیق به رهبری جدید Waymo، رقابت، آینده AV و آنچه برای مدیریت سرویس‌های حرکتی مستقل در سراسر خط پایان نیاز است را از دست ندهید.

جلسات TC: Mobility 2022 سر و صدا را می شکند و فراتر از سرفصل ها می رود و کشف می کند که چگونه ادغام فناوری و حمل و نقل بر طیف گسترده ای از صنایع، شهرها و افرادی که در آنها کار و زندگی می کنند تأثیر می گذارد. کارت خود را امروز قبل از افزایش قیمت بخرید – 200 دلار پس انداز خواهید کرد!!