منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • دیپکی 166 میلیون دلار برای کمک به سرمایه گذاران املاک و مستغلات برای کاهش انتشار کربن دریافت می کند.

دیپکی 166 میلیون دلار برای کمک به سرمایه گذاران املاک و مستغلات برای کاهش انتشار کربن دریافت می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
دیپکی 166 میلیون دلار برای کمک به سرمایه گذاران املاک و مستغلات برای کاهش انتشار کربن دریافت می کند.

استارت‌آپ فرانسوی Deepki 166 میلیون دلار برای یک سری سرمایه‌گذاری در سری C (150 میلیون یورو) جمع‌آوری کرده است. این شرکت در حال ساخت یک پلت فرم نرم افزاری به عنوان خدماتی برای صنعت املاک و مستغلات است. این یک محصول نظارت و تجزیه و تحلیل است که به شما در تصمیم گیری بهتر کمک می کند.

شرکت‌هایی که از Deepki استفاده می‌کنند می‌توانند معیارهای ESG (زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیتی) را ردیابی و تجزیه و تحلیل کنند و از انتشار کربن تولید شده توسط مجموعه املاک و مستغلات خود شروع کنند.

شما نمی توانید چیزی را که نمی توانید اندازه گیری کنید کاهش دهید. از آنجایی که سرمایه گذاران املاک و مستغلات می خواهند اثرات زیست محیطی خود را با پروژه های جدید و موجود کاهش دهند، Deepki ابتدا به شما اجازه می دهد تا یک دید کلی از انتشار کربن خود داشته باشید.

Deepki به شما امکان می دهد داده هایی مانند انرژی، آب و زباله را جمع آوری و جمع آوری کنید. این شرکت سعی می کند تا حد امکان این فرآیند را با استفاده از API ها، خراش دادن وب یا اتصال به سرورهای SFTP خودکار کند.

این می تواند نقطه شروع خوبی باشد برای اینکه ببینید در مقایسه با الزامات قانونی در جغرافیاهای مختلف چگونه رتبه می گیرید. همچنین می توانید داده ها را استخراج کرده و از آن برای صدور گواهینامه استفاده کنید.

اما استفاده از محصولی مانند Deepki می تواند به ویژه برای مشاهده روندها در طول زمان مفید باشد. از پلتفرم مدیریت و مانیتورینگ داده های Deepki، می توانید ببینید که چگونه مصرف برق یا آب در طول زمان تغییر می کند.

مشتریان شرکت های بزرگ با چندین ملک تجاری می توانند مکان های متعددی را به Deepki اضافه کنند و آنها را در پلت فرم مقایسه کنند. به این ترتیب می توانید برای اجرای طرح های صرفه جویی در مصرف انرژی، یک ساختمان را بر ساختمان دیگر اولویت دهید. این مسیر کلی کربن شما را بهبود می بخشد.

مدار سری C توسط Highland Europe و One Peak Partners هدایت می شود. Bpifrance و صندوق سرمایه گذاری بزرگ Revaia نیز در این سرمایه گذاری مشارکت دارند. برخی از سرمایه گذاران موجود نیز پول بیشتری را روی میز سرمایه گذاری می کنند، مانند Hi Inov و Statkraft Ventures.

“بخش جهانی املاک و مستغلات اگر می خواهد انتشار گازهای گلخانه ای خود را تا سال 2030 به نصف کاهش دهد و تا سال 2050 به هدف صفر خالص برسد، باید اکنون وارد عمل شود. این یک فرصت بازار بزرگ برای دیپکی است. اعلام بودجه جدید امروز به این معنی است که Deepki می تواند تأثیر بیشتری داشته باشد و حتی از صاحبان دارایی های بیشتری در مواجهه با چالش تغییرات آب و هوایی حمایت کند، و ما خوشحالیم که شرکای جدید ما Highland Europe و One Peak، و همچنین Revaia و Bpifrance Large Venture هستند. وینسنت برایانت، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، گفت: این سفر.

همانطور که می بینید، Deepki در حال توسعه یک پلت فرم SaaS بسیار خاص برای مشتریان با نیازهای بسیار خاص است. به همین دلیل است که این شرکت خدمات مشاوره ای نیز برای کمک به مشتریان دیپکی در اجرای استراتژی ها و برنامه های عملیاتی ESG دارد.

این شرکت در حال حاضر 150 کارمند در پنج پایتخت اروپایی دارد. دیپکی در حال حاضر بر ساختمان‌ها در 38 کشور مختلف نظارت می‌کند که بیش از 500 میلیون متر مربع را نشان می‌دهند. مشتریان عبارتند از AEW، Tikehau، Generali RE، DeA Capital، Allianz Real Estate، Warburg HIH، Azora Capital و Neinver.