منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • رادنی بروکس و کلارا وو در مورد تعامل ربات و انسان در TC Sessions: Robotics 2022 بحث خواهند کرد.

رادنی بروکس و کلارا وو در مورد تعامل ربات و انسان در TC Sessions: Robotics 2022 بحث خواهند کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
رادنی بروکس و کلارا وو در مورد تعامل ربات و انسان در TC Sessions: Robotics 2022 بحث خواهند کرد.

ربات ها اتوماسیون را به صنایعی مانند agtech، خودروسازی، لجستیک، تولید و انبارداری تبدیل کرده اند. با این حال، حتی پیشرفته‌ترین ربات‌ها معمولاً به دلیل نگرانی‌های ایمنی، در قفس‌های کاری بسته و دور از مردم کار می‌کنند.

حوزه تعامل انسان و ربات (HRI) این پتانسیل را برای روبات‌هایی با توانایی شناختی کافی برای کار مؤثر و ایمن با انسان‌ها در مکان‌هایی مانند کف کارخانه‌ها ارائه می‌دهد. ظهور ربات مشارکتی – یا cobot – با ارزش بازار تخمینی در حال انجام است 8 میلیارد دلار تا سال 2030.

ما مشتاقیم اعلام کنیم که دو ربات در خط مقدم HRI هستند – رادنی بروکس، بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری Robust.AI (و یکی از بنیانگذاران Roomba، ربات محبوب خانگی)، به همراه کلارا وو، یکی از بنیانگذاران و CTO. Veo. رباتیک – به ما در صحنه خواهد پیوست جلسات TC: Robotics 2022 در 22 ژوئیه در بوستون، ماساچوست.

گفتگوی ما وضعیت فعلی HRI، چالش‌های توسعه ربات‌های «عقل سلیم» و فناوری‌هایی را که مردم و روبات‌ها برای کار در نزدیکی نیاز دارند، پوشش می‌دهد. البته ما از آنها خواهیم پرسید که اکنون چه می کنند و چه چیزی در پیش است.

همچنین می‌پرسیم چقدر طول می‌کشد تا کوبات‌ها بخشی از محیط کاری روزمره شوند. و چه نوع زیرساخت‌های آموزشی را باید ایجاد کنیم، زیرا کوپات‌های کارآمدتر جایگزین کارگران انسانی در مشاغل سیاه‌پوست سخت یا تکراری می‌شوند؟

رادنی بروکس، اسطوره رباتیک، Robust.AI را در سال 2019 با مأموریت ساختن اولین پلتفرم شناختی درجه صنعتی جهان برای روبات ها تأسیس کرد. هدف این است که روبات‌هایی باهوش‌تر، ایمن‌تر، پایدارتر، آگاه‌تر از متن و مشارکت‌پذیر بسازیم. چنین روبات‌هایی می‌توانند در ساخت‌وساز، مراقبت از سالمندان، خانواده‌ها و سایر محیط‌های بسیار پیچیده به‌طور قابل اعتمادی عمل کنند.

در سال 2020، Robust.AI 15 میلیون دلار در سری A جمع آوری کرد.

بروکس، دانشمند کامپیوتر برنده جوایز، علاوه بر نقش‌هایش در Robust.AI، به تدریس و سمت‌های کارگردانی در MIT می‌پردازد. او همچنین بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری Rethink Robotics و iRobot بود.

Veo Robotics، یک شرکت اتوماسیون صنعتی که در سال 2016 تأسیس شد، FreeMove را ایجاد کرده است، یک سیستم حفاظت سه بعدی کامل برای روبات های صنعتی که همکاری پویا بین انسان و ربات را فراهم می کند. به عبارت دیگر، ربات‌های صنعتی که در آسیاب کار می‌کنند به ماشین‌هایی تبدیل می‌کند که به انسان پاسخ می‌دهند.

هنگامی که مهارت‌ها و خلاقیت انسانی با قدرت و سرعت روبات‌ها ترکیب می‌شود، نتیجه تعامل انسان و ربات انعطاف‌پذیر است که به سازندگان کمک می‌کند تا با تقاضاهای بازار در حال تغییر و به سرعت در حال تغییر سازگار شوند.

در سال 2019، این شرکت 15 میلیون دلار از سری آ جذب کرد.

کلارا وو به‌عنوان یکی از بنیان‌گذاران و مدیر فنی Veo Robotic، تیم مهندسی و حسگرها و پیشرفت‌های هوشی مبتنی بر رایانه را رهبری می‌کند که توسط چهار شرکت بزرگ روبات‌های صنعتی جهان استفاده می‌شود: FANUC، Yaskawa، ABB و Kuka.

Vu با بیش از دو دهه تجربه در زمینه رباتیک، محصولات زیادی را از ابتدا تا بازار توسعه داده است. او کار خود را در iRobot، برنامه‌ریزی روبات‌ها برای کشف چاه‌های نفت آغاز کرد. سپس او به اسباب بازی های تعاملی و Roomba روی آورد.

قبل از Veo، Vu یکی از بنیانگذاران و مدیر توسعه نرم افزار Harvest Automation، سازنده ربات های اتوماسیون کشاورزی متحرک بود.

گفتگوی جذاب با رادنی بروکس و کلارا وو، دو روبات در راس تعامل انسان و ربات، درباره واقعیت و پتانسیل انسان ها و روبات ها که در کنار هم کار می کنند را از دست ندهید.

جلسات TC: Robotics 2022 شخصاً در 22 ژوئیه در بوستون، ماساچوست برگزار می شود. پاس خود را بخرید تا جمعه، 24 ژوئن، ساعت 23:59 (PT) و 200 دلار پس انداز کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-0a0105fb9a67306eaeb10030108a6d79′) if (iframe) {iframe.onload = function () {inframe_sage:’post’ poll_ ‘frame_id’: ‘wpcom-iframe-0a0105fb9a67306eaeb10030108a6d79’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} = // تابع اندازه خودکار سند funse var. createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();