منو سایت

راه اندازی نرم افزار در مرحله بعدی می تواند بزرگترین مشکل ارزیابی باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
راه اندازی نرم افزار در مرحله بعدی می تواند بزرگترین مشکل ارزیابی باشد

داده‌های جدید نشان می‌دهد که SaaS که اواخر راه‌اندازی می‌شود، ممکن است در هنگام تغییر رتبه‌بندی در میان شرکت‌های فناوری با بزرگترین مشکل مواجه شود.

گزارش بانک سیلیکون ولی (SVB) که روند راه‌اندازی نرم‌افزار را در سه ماهه اول بررسی می‌کند، نشان می‌دهد که برآوردهای SaaS در اواخر مرحله در ایالات متحده سریع‌ترین رشد را در سال 2021 داشته است و سال را با بالاترین چندین برابر درآمد از طرف شرکای خود به پایان می‌رساند.


این صرافی به بررسی استارت آپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch + بخوانید یا هر شنبه یک خبرنامه از The Exchange دریافت کنید.


به خوبی شناخته شده است که تورم سریع ارزش سهام نرم افزار از ابتدای همه گیری در سال 2020 و در بیشتر سال 2021 سوخت موشک را برای برآوردهای مرحله آخر در هنگام پرتاب فراهم کرده است. اما اینکه لانچرهای SaaS در مراحل پایانی با چه میزان آسیب مواجه خواهند شد، اکنون مشخص است.

به یاد بیاورید که بازار در حال حاضر شاهد افزایش اخراج ها بوده است و برخی از تک شاخ ها به دنبال تجدید ارزش گذاری سهام خود برای حفظ کارمندان هستند.

راه اندازی نرم افزار در مرحله بعدی می تواند بزرگترین مشکل ارزیابی باشدآیا طعنه آمیز است که استارت آپ هایی که رتبه آنها بیشترین افزایش را داشته به نظر می رسد آماده انجام بزرگترین تعدیل هستند؟ نه، علت است بیایید در مورد چرایی صحبت کنیم.

آنچه در حال بارگذاری است

ما در آستانه داده‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر برای سه ماهه اول هستیم، به این معنی که تقریباً زمان آن رسیده است که نتایج سال 2021 را به عنوان موقتی مرتبط حذف کنیم.

اما در مهلت مقرر، مشاهده کنید که SVB چگونه ضریب‌های درآمد را برای دو زیر مجموعه از بازار SaaS در ایالات متحده مقیاس‌بندی می‌کند: برنامه‌های کاربردی سازمانی (رنگ‌های روشن‌تر) و زیرساخت‌های شرکتی (رنگ‌های تیره‌تر):

راه اندازی نرم افزار در مرحله بعدی می تواند بزرگترین مشکل ارزیابی باشد

اعتبار تصویر: بانک سیلیکون ولی با اجازه استفاده شده